פינת הצומי

LOLI152

New member
פינת הצומי

אתן יודעות כבר.. לפעמים נדמה, שלא נותר עוד אדם בעולם שנותרה לו טיפת חיפה כלפיי.

Anwanis

New member
אני אוהבת אותך.

רוצה לספר מה קרה?... אני מקווה שאת יודעת שזו סתם תחושה. גם לי יש תקופות שאני מרגישה ככה ואז חברות שלי כועסות עליי מדוע נעלמתי, בזמן שאני חושבת שזה הן שלא רוצות בחברתי. כולי אוזן, גם במסר אם תרצי.

mayu101

New member
../images/Emo54.gifאני חייבת עזרה!../images/Emo2.gif

אני וחברה מצאנו 3 גורי חתולים אני מאמינה שבערך בגיל חודש וחצי... עכשיו ההורים שלי לא מרשים לי להביא עוד חיות כי כבר יש לי שלוש חתולות...
וגם לחבר שלי לא מסכימים... נתנו להם אוכל ומים.. אוףף אולי משהי רוצה חתול.. למרות שזה נראה לי בילתי אפשרי...
או אולי למשהי יש עצה או משהו בסגנון לתת לי?!

Anwanis

New member
לצערי אני לא יכולה לקחת אותם

יש לנו כבר המון חתולים. קודם כל שימי אותם במקום מוצל או בתוך הבית אם אפשר כי חם מאוד והם יכולים למות מזה. תנסי לפרסם בפורום חתולים, או תתלי מודעות בשכונה. תבררי בין החברות שלך. בהצלחה!

מתוקה שלי...../images/Emo24.gif

גם לי יש ימים כאלה...
אבל, כשילדי עוברי לידי ומעלי, ומלטפים את ראשי = יש לי ערך!
מה שאנחנו מרגישות = זה צורך נואש למלא את מדד הבטחון העצמי.
אין לתחושה הזו גיל.
אבל לי יש נטיה "חולנית" לקבל המון תמיכה דווקא מבעלי החיים שלי, שלרגע אינם עוצרים באהבתם אלי.
איך לנחם אותך, בובה?
כאן יש המון חיבה אליך, ילדתי המושכלת. המון.

mayu101

New member
../images/Emo24.gif

תודה לך על המילים התומכות! וגם החתולות שלי באות לנחם אותי ....

Anwanis

New member
אני, למרבה הפלא....

דווקא לא זקוקה לחיבוק היום
. היה לי את אחד הסופ"שים הכי כיפיים שעברו עליי לאחרונה, בזכות חברתי הטובה מורן. החיוך לא ירד לי מהפרצוף כל השישי-שבת (טוב... אתם יכולים לשלוח חיבוק סתם כי אתם אוהבים אותי...
).

mayu101

New member
../images/Emo24.gifגם כי את חמודה וגם על העצה שנתת לי...

אני אמשיך לתת להם מים ואוכל אולי אני עוד אמצא משהו שיוכל לעזור להם....

AnNa ChAn

New member
א ממש צומי...

אבל נתקעתי היום במרפסת שש שעות בחום, בלי מים או אוכל עד שאמא שלי באה להושיע אותי
יש לנו מרפסת קטנה בסלון, והחלון-דלת נפתח רק מבפנים ע"י לחיצה. היום הייתי צריכה לתלות בגדים, וברוב "חוכמתי" סגרתי את החלון-דלת לגמרי, ולא היה אף אחד בבית חוץ ממני (השעה 11 בבוקר) ובעוד "חוכמתי" גם נעלתי את הדלת, כך שהייתי צריכה לחכות לאחותי שתבוא מבית ספרה בשלוש.אך אבוי! אחותי השאירה ב"חוכמתה" את המפתחות במקלט מהפעם שירדו קטיושות שבוע שעבר, וגם היא ננעלה, אבל מצד אחר של הבית. אני למשך שש שעות והיא למשך שעתיים. צריכה חיבוק כדי לוודא שעדיין נשאר בי חוכמה ולא טיפשות, כי אם הצלחתי להינעל ככה אני כישרון XD

mayu101

New member
חח... וואוו איזה הרפתקה...

אולי מעכשיו תיקחי איתך למקרה ביטחון מים ואוכל במקרה שתנעלי עוד פעםם... לפחות הכל בסדר עכשיו..

Silqui

New member
../images/Emo54.gif אוי ../images/Emo54.gif

אוי מסכנה ! אני חושבת שהייתי מתה מחום ומיובש אפילו אחרי שעה.

למעלה