פינת הפריט הכי...

• פותח הנושא Bacio
  • פורסם בתאריך

Bacio

New member
פינת הפריט הכי...

אז זהו חזרתי, בתקווה כדי לא להעלם שוב. מצד שני היו (ועדיין יש) לי סיבות טובות להעלמות: בשבוע בשעבר, סוף סוף, אחרי דחייה של חודש ובאמת ביום האחרון האפשרי, הגשתי את הצעת המחקר שלי לדוקטורט. מצד שני, לא נפטרתי מהכל, ועוד חודש אני אמורה להיבחן על ההצעה (ואז אני אהיה דוקטורנטית מן המניין).
אז לרגל העובדה שמעכשיו אני יכולה לטעון שיש לי חיים, ואני אפילו מצלצלת לאחל מזל טוב (לכל מי שפיספסתי), אחרי חודשיים שלא ביצעתי כל שיחה חברותית מרצוני החופשי, החלטתי לנסות להחזיר את הפינה הישנה שלי לחיים. אם תהיה הענות מהקהל, הפינה שלי תשוב מהמתים לימי שני.
ולמי שלא מכירה, להלן התקציר: אני מעלה משפט בסגנון "הפריט הכי... משהו", מוסיפה כמה משפטים מסביב, ואתן מוזמנות לשרשר כל פריט (פיסי/מטהפיסי/רעיוני) המתאים לדעתכן לקטיגוריה.
והשבוע לרגל החג, נלך על "הפריט הכי... שבועות". שבועות, במובן של פריחה (
), התחדשות, מוצרי חלב למי שרוצה (
) ומתן תורה (
), וכל המשתמע מכך.

Bacio

New member
ואצלי, כה בנאלי,

זרי פרחים!! אני מאוד אוהבת את הרעיון של זרי פרחים, הראש שלי קצת פחות, והנה שני הזרים שלי מהחג הזה: הלבן-כתום, של הבאנדליקו, נרכש בנמל ת"א. הורוד, היה אמור להיות של הבאנדליקו, בשמחת ביכורי תינוקות בעבודה של בנהזוג, מכיוון והבאנדליקו באה מצויידת, אני התנדבתי להכניס את הראש.

Fun Fair

New member
../images/Emo24.gif ברוכה השווה! ../images/Emo13.gif

ומזל טוב!!!!! ומה הפריט הכי שבועות אצלי? לא נעים לי להגיד, אבל חצאית לבנה של נעמה בצלאל שקניתי ביריד "מתלבשות על זה" ב 30 ש"ח... זה הפריט הלבן הראשון שקניתי שהוא לא חולצה מכופתרת או גופייה פשוטה ומבחינתי- זה סוג של שדרוג

שאפולי

New member
ברוכה החוזרת

אצלי יהיו גם הפרחים לשיער יש לי אוסף מטורף ואני עושה איתם הכל והולכת איתם הרבה יש לי סחלבים (לקלאסיקה) ושושנים (לפינאפ) וכל מיני צבעוניים(לקיץ)

shmickey

New member
אצלי

שמלה לבנה ישנה, עם דוגמא של פרחים וצורות אוריינטליות בצבע כחול עם וצהוב שאני לובשת כרגע. אוף!! אני כל כך אוהבת את החג הזה, המשפחה שלי עושה פסטיבל גבינות לא נורמלי על הגג של אחותי, ואיכשהו נתקעתי עם משמרת בעבודה.. ככה שאני פה מעבירה את הזמן

הפריט הכי שבועות אצלי...

חולצת סטרפלס לבנה מתרחבת מתחת לחזה שבחזה יש לה מן חלק רקום כפרי כזה. וגם, חצאית קומות לבנה באורך קצת מתחת לברך. נראה לי שאבדוק איך שני הפריטים משתלבים ואולי עם חגורה אלסטית במותן, סנדלי טורקיז חדשים שקניתי ואקססוריז תואמים זה יהיה הלוק שלי למחר.

Daria Svet

New member
מעלה לכאן דוגמיות...

האמת היא ששבועות וחנוכה הם שני החגים האהובים עלי ויש לי המווון דברים ברוח החג. אם אעלה לכאן תמונות של כולם זה יצטרך להיות קולאז' ענק. אני פשוט חולה חולה חולה על לבן ועל שילוב של לבן עם צבעים בהירים ושמחים ועל דוגמאות פרחוניות (שהן בטוב טעם, כמובן). שתי השמלות בשורה העליונה, עלו משהו כמו 40 ש"ח כל אחת, יש לי אותן כמה שנים והן עדיין נראות כמו חדשות לגמרי ולא כי לא הלכתי איתן. המשובצת חדשה, עוד לא הספקתי ללכת איתה. הכובע נקנה באיזה באזר ואת הסיכה הכנתי בעצמי.

למעלה