פינת העדכון השבועי הוקדמה

פינת העדכון השבועי הוקדמה

מסיבות של רמות נוכחות שליליות הצפויות לי בשבוע הבא. השבוע הרפתקאותיה של ואל מושעות לרגל מילואים של חברים בקבוצה. לעומת זאת - עבר עלי שבוע מרתק בהדרכת 7 קבוצות משחק של הארה. מדובר בילדים מכיתות ג עד ז לדעתי - לא טרחתי לבדוק בפרוטרוט. מכיוון שקיבלתי תדרוך פחות ממספק על הקבוצות המצפות לי הכנתי הרפתקאה חד פעמית שמוציאה את החבורות ממקומן בעולם המו"ד שלהן ושותלת אותן לא פחות מאשר בגן עדן :). בצורה זו או אחרת הדמויות מוצאות את עצמן במערה חשוכה, עשויה בזלת, שבמרכזה שרידי מדורה. הם מוצאים סימן של עץ עם כמה כוכבים (טוב, אני מודה, עלתה בי נוסטלגיה אל מוריה) והקיר מפתח בעקבות מגע שלהם עיניים. אחר כך הוא גם מפתח גוף, והגוף הוא של ילד יפיפה מכונף. להלן, מלאך. המלאך הנ"ל מבקש מהם עזרה. הוא צריך שיעזרו לו להרגיע את החיות בגן עדן. מאז שאלוהים גירש את מנהיגיהם, אדם וחווה, החיות פשוט מבולבלות, ונלחמות אחת בשניה. כשהם מסכימים (ובסופו של דבר כ-ו-ל-ם מסכימים) לעזור לו, הוא בהנף יד מביא אותם לגן עדן. בחלק מהקבוצות גן עדן הוא ג'ונגל, באחרות הוא גן עצי פרי המשתרע עד אינסוף. בשלב הזה - תלוי כמה זמן יש לנו. חלק מהחבר'ה נפגשו עם לילית, אישה-חתול יפיפיה עם כוח שלא יאמן, שבקשב, או לא תמורה לעזרתה להביא חוק לגן, כשהיא בקשה תמורה, היה על הדמויות שלי להלחם בכל מני חיות כדי להביא לה תשלום. אם לא - הם קיבלו רמזים ע"י מלאכים או פשוט מצאו כתובות מוכרות. ולבסוף הם מוצאים בצורה זו או אחרת את לוחות הברית נחים להם במערה של אדם וחווה, בדיוק איפה שהם התחילו. עבור השרות הקטן הזה אלוהים משלם להם, כל אחד בתפוח מגן עדן. (מה ערך התפוח ואם הוא יהיה שווה נקוות נסיון יחליט המדריך הקבוע שלהם). בדרך כל הרשעים שניסו לפגוע אחד בשני או בחבריהם לקבוצה מגלים כמובן שזה יותר קשה ממה שהיה נדמה להם - בכל קבוצה מסיבה אחרת... הייתי יושבת לספר לכם 3 גרסאות נבחרות להרפתקאה - אבל אין לי כוח. אני אעשה זאת אך ורק לפי דרישה...

backdoorslam

New member
הדמות שלי איננה ../images/Emo10.gif

זהו. קפוט. הסתיים קמפיין המטריקס המבטיח שלנו, בגלל סיבות אישיות של המנחה. נו טוב...<הנחה> זה מפנה לי זמן לדברים אחרים. מצד שני, יום שבת אני מתחיל קמפיין חדש.

shadowfax

New member
אני משתתף בצערך

לנימרוד יש בעיה עם קמפיינים, זה דבר מעציב וידוע

city

New member
תקופת המבחנים משפיעה על כולם

והקבוצה שלנו בכל מקרה נפגשת מחר למפגש אחרון ודי. גיל כנראה ישאר עם לילי ויתחתן איתה, למרות שיש דילמה איכן הוא יגור, איתה באוולון או יחזור איתה לסטלנפורד או שמה הם בכלל יעברו לארץ הזוטונים.

אין חדשות טובות ../images/Emo10.gif

עקב עצלות של שאר השחקנים (וחוסר זמן) ג'ספר נשאר בשלבי תכנון ועדיין לא יצא אל אויר העולם.. תקופת מבחנים אין מה לעשות

עדכון דמות. הנה.

אוקיי, דבר ראשון רק אחת משלוש הדמויות שלי זוכה לעדכון, וכל האנשים הנוגעים לעניין מוזמנים לקבל זאת כהערה עצבנית. חוצמזה, Serenity, הדמות האהובה והברברית שלי, פיתח לעצמו פיצול אישיות בלתי-צפוי (זאת היתה החלטה של שניה וחצי, בערך, באמצע הפגישה), ואיכשהו קיבל לעצמו את התודעה של פיורין (Furyen, רק בשביל הניגוד), אחד מהאלפים הקדומים שחיו לפני המלחמה של השבט שלו. פיורין הוא ההיפך מסרניטי. הוא רגוע, מעט סנוב, עוסק בקסמים ואינטליגנט, ולא ממש מבין איך הוא הלך לישון בבית והתעורר אחרי כמה מאות שנים טובות, בעולם אחר. מדי פעם, בלי התראה מראש, פיורין וסרניטי מתחלפים ביניהם, דבר שיוצר סיטואציות משעשעות-עד-מטומטמות להחריד (כמובן שהפוטנציאל גדול, מכיוון שפיורין נוכח רק בחצי פגישה עד כה). פיורין מכיר בפיצול האישיות שלו ויודע מתי הוא (פיורין) מופיע לפתע במקום שהוא לא היה בו קודם. סרניטי, לעומת זאת, לא ממש שם לב לפרטים. אם הם היו בתוך יער והמשיכו להיות בתוך יער - אז מה זה משנה? פיורין, אגב, מוצא את החבורה החדשה שהוא נקלע אליה משונה לחלוטין, והיה שוקל לעזוב אותה, אם הוא לא היה תקוע בעולם אחר במה שנחשב בעיניו "העתיד הרחוק מאוד".

למעלה