פינת הנוסטלגיה היומית!

I n n u e n d o

New member
פינת הנוסטלגיה היומית!

לפני שג'סיקה הייתה זונה מכורה לסמים לפני שקיי הייתה מכשפה טובה שנוסעת עם מיגל לגיהינום ובחזרה הן ישבו להן ביחד לארוחת בוקר והקניטו אחת את השניה אח..היו ימים

יש לזה סיפור המשך נדמה לי מהעונה השלישית

ואז שהעניינים ממש התחממו, שג'סיקה גילתה שהיא מכורה בעצם למתוקים ומטעמים ושקיי במסגרת הנסיעה שלה הביאה מהחום איימים שם כמה רכיבים הן ישבו להן ביחד לארוחת בוקר, לא לפני שהן הבינו שכדאי להכין מתכון מהיר ומזין. הם צירפו את סוכר שחור (לקרוא בניקוד הנכון: סוכר חום hot sugar) ואז נזכרו שאין להם מספיק, הן הלכו לדלת של טאבי וביקשו את ספר המתכונים. על זה נכתב השיר "אני צריכה כפית סוכר, כפית סוכר אני צריכה ממך עד מחר. אני יודעת שזה לא יפה ובטח מאוחר לך אבל אני נורא צריכה סוכר עד מחר". ושהעניינים ממש ממש התחממו הן הפעילו את המיקרוגל וגם את התנור ואפילו את הגריל והכינו DCC לתפארת. הוא יצא כל כך מוצלח שמאז הן מברכות אחת את השניה ובעיקר חייגו לדריה כדי לספר לה שמי שטעמה מזה כבר לא נשארה יותר במצב שהיא יכולה להקניט מישהי. אחרי הכל על טעם ועל ריח שרוף אין מה להתווכח.

darklighter

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo190.gif

למעלה