פינת המחמאות - מותר?????

פינת המחמאות - מותר?????

אני מביטה מה קורה בפורום בתקופה האחרונה ואני נפעמת... שני אנשים פרטיים סיגלי ודן החליטו להקדיש את כל זמנם ומרצם לעשייה והכל בהתנדבות בנדיבות ובאהבה אין קץ אז חברים שלי תודה שבחרתם לנהל תודה שאתם כאן לכל טועה ושואל תודה על הנסיונות המוצלחים להגיע לכמה שיותר אנשים תודה על הפרגון האדיר לכל מעשה תודה על שאת עושה ועל מה שאתה עושה סיגלי אהובה - תודה על הלב הענק שלך, על המקום שאת נותנת לכולנו דן אהובי - אתה מלך!!! כל היום בעשיה, אכפתי, דואג אין..אין... שלא יגמר לעולם... ולכל שאר החברים תודה על עצם הקיום שלכם כאן.. על התרומה מהלב לכל דורש הרמנו את הפורום בואו ונשמור עליו...

../images/Emo24.gif כל המחמאות בעולם לשני הגדולים

סיגלי ודן , כל המילים שנגיד - לא יספיקו כדי להגביע את מה שאני וחברים רבים אחרים מרגישים כאן מאז שלקחתם את המושכות לידיים . על שעות של השקעה , מענה לכל פנייה , שיחות טלפון , מסרים ומעל לכל - על ההרתמות הענקית . תבורכו אנשים יקרים

לסיגלי ודן- בהמון אהבה . וגם מילה טובה../images/Emo24.gif

יש המון עשיה לאחרונה בפורום, דומה שלקחתם את התפקיד בצורה הכי רצינית שאפשר, ורצוי גם להגיד תודה מדי פעם, כי לא הכל מובן מאליו, יש כאן השקעה אדירה של זמן ומשאבים נפשיים. אז תודה שאתם כאן, לא יכולנו לייחל לצוות טוב מכם. בהערצה אדירה, דניאלה וגלעד

ע פ ר ל ה

New member
מותר מותר...ואף רצוי להחמיא../images/Emo24.gif

לסיגלי ודן הצוות המנצח
אין עליכם שני תותחים שעובדים ומשתפים פעולה יחד הכי טוב שיש
אני יודעת שהתפקיד שלקחתם על עצמכם הוא איננו פשוט,וגוזל המון זמן וכוחות,כשבמקביל שניכם עובדים לפרנסה ומנהלים משפחה. אין מילים בפי לתאר עד כמה אני מתפעמת ומעריכה ומוקירה את פועלכם.מורידה בפניכם את הכובע!!! שניכם יחד וכל אחד לחוד,כל כך מיוחדים וקשובים ועם סבלנות ונדיבות אין סופית. כל הכבוד ואשרכם על מי שאתם!!! אוהבת את שניכם המוני המונים אנשים יקרים
ואני פה אתכם,בבית הזה שכולו שפע של נתינה וקבלה,ועושה כמיטב יכולתי בכל הזדמנות. באהבה כבוד הערכה ואפילו הערצה,מהלב שלי
מאחלת בריאות ומחזקת את ידיכם
עופרה

שוקולתה

New member
סיגלי5 ודן אין אין עליכם אנשים מקסימים ../images/Emo23.gif

כשמילה יוצאת אל חלל האוויר יש בכוחה משמעות רבה אך מייד ניתן להרגיש אם יש כוונה או כך סתם היא חלפה וכאשר מילים נרשמות על דף יש בהן יותר ממילה יש בהם רגשות ומחשבה. תודה ... היא מילה יפה והמשמעות שלה גדולה מילה עם ערך אהבה והערצה לאדם אשר נתן או עשה זאת המשמעות לתודה אז מכל הלב ת ו ד ה

לדן וסיגלי היקרים לי ולנו מכל..

אחרוג הפעם ממנהגי ואכתוב בלי צחוקים ורוח שטות [הבריאים לגוף ולנפש בפני עצמם]. אומר תודה לכם בשם אותם עשרות ואולי מאות הנהנים יום יום מעזרה[ואפילו הצלה] ברמה כזו או אחרת באמצעות הפורום. נכון הוא שאנחנו כאן כמה חפשי"ם [חיילים פשוטים] העושים את עבודתנו נאמנה ברמה כזו או אחרת אבל........ואבל גדול מאוד....המנוע הדוחף האמיתי שבלעדיו אין זכות קיום לפעילות זו הוא אתם ואני אומר זאת באופן הברור ביותר . כך אני חושב כך אני מרגיש וכך אני יודע.. בחום רב מכל הלבבות ,הסמויים והגלויים. רוני

sagilgul

New member
מצטרפת לתודות ../images/Emo51.gif

תודה שאתם מאפשרים לתת ומדי פעם גם לקבל, אתם אנשים נדירים בתוך מציאות יומיומית קשה - אין לי מושג מהיכן אתם מקבלים את הכוחות אבל אשרייכם שיש לכם את כוחות הנפש האלה. כל הכבוד על העשייה.

למעלה