פינת האופטימיות

פינת האופטימיות ../images/Emo42.gif

היום נדבר על אושר.
אושר -תחושת שמחה ושביעות רצון (קצרה או מתמשכת) אשר נובעת מסיפוק עקב מימוש עצמי. (מתוך ויק') פילוסופים שונים טוענים כי האושר הוא בעצם המטרה של בני אדם בעולם. גם ביהדות האושר נחשב לערך מרכזי. -
מה גורם לכם לאושר?
האם יש קשר בין אושר לאופטימיות? אם כן מה הוא?
ספרו משהו שקרה לכם לאחרונה שגרם לכם אושר.
האם אתם מאושרים בדר"כ או עצובים? האם אתם משתפים אנשים באושר שלכם?(במה שגרם לכם להיות מאושרים)?
אגב,אם למישהו יש רעיונות לפינה הוא מוזמן לשלוח מסר
שיהיה לנו שבוע טוב ואופטימי

eshkolit32

New member
../images/Emo221.gifאיזה יופי../images/Emo13.gif

מה גורם לכם לאושר? - דברים שגורמים לי לאושר: 1. כשאני בזוגיות (בתנאי שהיא טובה). 2. כשאני מבשלת ויוצא לי ממש ממש טעים, ואם יש מי שאוכל ומתעלף מרוב שטעים לו, אז בכלל. 3. כשאני שומעת מוסיקה שאני מאד אוהבת, רואה סרט/הצגה/תכנית טלויזיה שמדברים אלי. 4. כשאנשים נותנים לי מחמאות . 5. כשאני נתקלת בכלב חברותי. 6. כשאני יוצרת ומרוצה ממה שיצרתי (נגינה, משחק, ציור, כתיבה). 7. כשאני מבלה זמן איכותי עם חברות או עם האחיינית שלי. 8. כשמצחיקים אותי או כשאני מצחיקה אחרים. 9.כשאני מצליחה במשהו שחשוב לי. (יכול להיות בעבודה, או אפילו ציון טוב באיזה קורס, גם אם הוא לא ממש חשוב.)
האם יש קשר בין אושר לאופטימיות? אם כן מה הוא? - כנראה שכן. אני מניחה שאדם שמשתדל להיות אופטימי יבחין באושר ויתקל בו בכמות רבה יותר מאשר אדם פסימי, שגם אם יהיה משהו חיובי שיכול לגרום לו להיות מאושר ולו לרגע אחד - הוא בכלל לא יבחין בו או יבחין אבל יזלזל בו.
ספרו משהו שקרה לכם לאחרונה שגרם לכם אושר. - ...............לאחרונה.......וואו לא עולה לי כלום כרגע - - - - - אוקיי היו כל מיני עניינים שהתרחשו במטבח שבהחלט נתנו תחושה טובה, גם שמעתי מוסיקה מצוינת כך שהצלחתי להרגיש אושר קטן למרות התקופה הלא פשוטה. האמת שגם ראיתי סרט מצוין שהיה חלק מיום בילוי ארוך עם חברה שמאד מאד נהניתי ממנו.
האם אתם מאושרים בדר"כ או עצובים? - אני מניחה שיש לי נטיה לדרמה, מה שבדר"כ מביא לעגמומיות מסוימת, אבל מצד שני - זה ממש ענין של תקופות וזה משתנה.
האם אתם משתפים אנשים באושר שלכם?(במה שגרם לכם להיות מאושרים)? - בוודאי! אני מתקשרת לחברות שלי וממש משתמשת במילים "אני מאושרת עכשיו", ומוודאת שהן מבינות את גודל השמחה, כדי שאחר כך לא יגידו שאני כל הזמן עגמומית !

A GIFT OF LOVE

New member
אושר....

מה גורם לכם לאושר? אמממ... אחי הקטן, אנשים נחמדים שאני פוגשת באמצע הדרך וגם סתם מצב רוח נחמד! האם יש קשר בין אושר לאופטימיות? אם כן מה הוא?אופטימיות ואושר אלו שני דברים שנפרדים אבל הם מתקשרים. אדם אופטימי הוא אדם שיודע ומקווה שהאושר מחכה לו מעבר לפינה... ספרו משהו שקרה לכם לאחרונה שגרם לכם אושר: אתמול הייתי הרבה עם אחי והוא לא מפסיק לחייך ולשים אצבע בפה [צומחת לו שן] והוא ממש הקנה לי מין שלווה ואושר פנימי שכזה... האם אתם מאושרים בדר"כ או עצובים?באמצע... האם אתם משתפים אנשים באושר שלכם?(במה שגרם לכם להיות מאושרים)? לרוב לא... שבוע טוב מורוש! מסר בדרך אלייך!

עכשיו תורי

מה גורם לכם לאושר? להיות עם מי שאוהבים (הם אותי גם) שני מצליחה בדברים, שאני מצליח לשמח אחרים. האם יש קשר בין אושר לאופטימיות? אם כן מה הוא? כן. בדרך כלל מי שאופטימי אושר יותר לטעמי (תחשוב טוב יהיה טוב) ספרו משהו שקרה לכם לאחרונה שגרם לכם אושר. מסיבת סיום שירות של חברה שלי במוציאי שבת האם אתם מאושרים בדר"כ או עצובים? מאושרים האם אתם משתפים אנשים באושר שלכם?(במה שגרם לכם להיות מאושרים)? לפעמים מרוב אושר אני מספרת.

אביתר28

New member
../images/Emo42.gif ../images/Emo42.gif ../images/Emo42.gif

מה גורם לכם לאושר?כ שהמשפחה מאוחדת, הסניף שלי בבני עקיבה, טיולים כיפים, חברים, הפורום...
האם יש קשר בין אושר לאופטימיות? אם כן מה הוא?אדם אדם שמאמין שיכול להיות יתר טוב, הוא בדרך כלל אדם יותר מאושר.
ספרו משהו שקרה לכם לאחרונה שגרם לכם אושר. ביום חמישי היה לי טיול עם בני עקיבה שנקרא "מסע הל"ה " (מי שלא שמע על זה מוזמן לשאול), אשכולית נתנה לי רעיון להעברת פעולה- זה גרם לי אושר!
האם אתם מאושרים בדר"כ או עצובים?זה בא ברגעים
האם אתם משתפים אנשים באושר שלכם?(במה שגרם לכם להיות מאושרים)?כן, בעיקר חברים ומשפחה.

אביתר

סליחה על השאלה אבל אתה דתי? (ראיתי בני עקיבא והסתקרנתי) באיזה מחוז אתה? אתה מדריך או שמא עדיין לא בגיל.

למעלה