פינת ´שיחות עם אלוהים´3

wu-wei

New member
פינת ´שיחות עם אלוהים´3 ../images/Emo23.gif../images/Emo63.gif

"-מהי המטרה שעומדת מאחורי כל מה שמתרחש? - לכל ההתרחשויות, לכל ההתנסויות יש מטרה של יצירת הזדמנויות. התרחשויות והתנסויות הן הזדמנויות. לא פחות ולא יותר. זו טעות לשפוט אותן כ´עבודת השטן´, כ´עונש מאלוהים´, כ´שכר מגן עדן´ או כל דבר אחר. אלו פשוט התרחשויות והתנסויות - דברים שקורים. הן מקבלות את משמעותן מאופן חשיבתנו עליהן, ממה שאנו עושים בהן, מאיך שאנו מגיבים עליהן. התרחשויות והתנסויות הן הזדמנויות שנמשכות אליך, שנבראו על-ידך באופן אישי או על-ידי קבוצה כלשהי באמצעות מודעות. מודעות יוצרת התנסות. אתה מנסה להגביר את מודעותך. משכת אליך את אותן הזדמנויות כדי שתוכל להשתמש בהן ככלים בבריאה של מי שאתה ובהתנסות במי שאתה. אתה הוויה בעלת מודעות גבוהה יותר מכפי שאתה מבטא כרגע. מכיוון שאני רוצה שתכיר את עצמך ותתנסה בלהיות מי שאתה, אני מאפשר לך למשוך אליך כל התרחשות או התנסות שתבחר לברוא לשם כך. שחקנים אחרים במשחק היקום מצטרפים אליך מדי פעם: למפגשים קצרים, משתתפים צדדיים, חברים זמניים לקבוצה, שחקנים לטווח ארוך, קרובים ומשפחה, אהובים יקרים או חברים למסע לכל החיים. נפשות אלה נמשכות אליך על-ידך. אתה נמשך אליהן על-ידן. זו התנסות שנבראת בצורה הדדית, והבחירות של שני הצדדים ורצונותיהם באים בה לידי ביטוי. [...] כמו אנשים, התרחשויות נמשכות אליך על-ידך להגשמת המטרות שלך. התנסויות והתפתחויות גדולות יותר, ברמה הכלל-עולמית, הן תוצאה של מודעות קבוצתית. הן נמשכות לקבוצה שלך עקב הבחירות והרצונות של הקבוצה ככלל." (´שיחות עם אלוהים - דו שיח לא שכיח´, ספר 2, ניל דונאלד וולש, ע"מ 49-50). הכל רלוונטי כאן, לנו, לפורום, לכל אחד

נילאם

New member
פו ה-../images/Emo85.gif

"כשאתה קם בבוקר, פו" אמר חזרזיר לבסוף, מה הדבר הראשון שאתה אומר לעצמך?" "מה אוכלים הבוקר?" אמר פו. "מה אתה אומר חזרזיר?" "אני אומר, אני תוהה איזה דבר מרגש עשוי לקרות היום?" אמר חזרזיר" פו נד בראשו מהורהר. "זה אותו הדבר" הוא אמר. ...גם רלוונטי, לא???
(מתוך "הטאו של פו" , בנג´מין הוף, הקדמה)

למעלה