פיניקס- האם חסר להם משהו?

Rapgamer

Active member
פיניקס היא הקבוצה החמה בליגה כעת. עם רצף של 14 ניצחונות, אחוזי הצלחה גבוהים מאוד בקלאץ' ורקורד של פיינלס בעונה שעברה.
ועדיין איכשהו יש סביבם ספקות. לדוגמה באתרי הימורים הם מדורגים רק במקום השביעי(!) בסיכויי האליפות השנה.
אז מה דעתכם- האם אנשים סתם מעריכים אותם בחסר, או שבאמת יש סיבה לספקות האלה?

OrEl74

Active member
מנהל
אפ'שר להבין את הספקות, יש תחושה שבעונה שעברה הם נהנו מההפקר וגם העונה זה לא שונה בהרבה עם החולשה של הלייקרס.
אבל קצת לא ברור למה פחות מתייחסים אליהם מיוטה למשל.
אולי זה גם עניין של "סקס אפיל" כי בקבוצה עם לברון ודיוויס אתה פחות תזלזל מאשר בקבוצה עם כריס פול מזדקן ובוקר,אפילו שבעונה שעברה הם עשו גמר.

באופן אישי אני לא אופתע אם הם יצאו מהמערב( למרות הדומיננטיות של גולדן) אבל כן אופתע אם הם ינצחו את ברוקלין, פחות אופתע אם ינצחו את מילווקי.

בקיצור, בעיניי הם כן טופ 4 ביחד עם גולדן, נטס ומילווקי.
אבל זה יכול להשתנות אם הלייקרס יתאפסו על עצמם בהמשך

בכל מקרה זה דיון סתמי כי במילא הבולס לוקחים אליפות

Krit123

Active member
אם הייתי צריך לסכם במשפט וחצי - הם צריכים שההתקדמות של אייטון (ושאר הסגל הצעיר) לא תתאזן עם התדרדרות ביכולת של פול. למעשה רוב הספקות נוגעות אליו (בCP3), אם יצליח לסחוב ולהגיע לשלבים המאוחרים בפלייאוף ביכולת גבוהה, אז הסיכוי שלהם טוב.
חזרנו לעידן הביג ת'רי וצריך להודות שהם נופלים קצת בסטאר פאוור, אין להם כוכב מהשורה הראשונה, לכן העסק די עדין. היתרון היחסי אמור להיות הסגל המסייע רק שהיריבות מהמזרח התחזקו מהבחינה הזו.
במקומם הייתי זורק חלק מהעונה הרגילה בשביל לפתח את ברידג'ס, קאם ג'ונסון וכמובן איידון. אני שונא ליפול לקלישאות אבל האחרון צריך להיות קצת יותר 'רע', להשתלט על משחקים לפרקים ובעיקר מול מצ'אפים מסוימים. הם זקוקים לו כיוצר נוסף ולא רק כפינישר מעולה.

אני מסכים עם הדירוגים שלכם, בגדול הם באותה דבוקה של גולדן והקבוצות מל"א (כל אחת האתגרים העומדים בפניה), מתחת לנטס והבאקס.

fatnoam

New member
הסאנס לא מרימים את הבר מספיק גבוה בעיני. יש ספק לגבי היכולת של כריס פול בגילו לסחוב פלייאוף שלם באינטנסיביות המתבקשת.

השאלה היא לגבי בוקר, האם הוא באמת הופך לסקורר מסוג של קובי או דוראנט שגם מכריע משחקים, או יותר לסקורר מהסוג שהיה כרמלו של ״אני שם 30 בין אם מנצחים או מפסידים״. לטעמי יש שם שאלת אופי קלה.

למעלה