פינו את אמא שלי אישה בת 53 נכה מהבית שלה. דחו

פינו את אמא שלי אישה בת 53 נכה מהבית שלה. דחו

שלום רב לכולם.אמא אישה בת 53 מטופלת על ידי פסיכיטר ושותה כדורים.לאמא ניכנס כונס נכסים בשנת 98 באותו הזמן עובדת סוציאלית שלחה מיכתב למישרד השיכון וביקשה ליפרוס לאמא את המשכנת .מישרד השיחכון אישר וביקש מהבנק דיסקונט למשכנתאות ליפרוס לאמא את המשכנת ל30 שנה העורך דין של הבנק סגר עם אמא את ההסכם ואמא בהתחלה שילמה לעורך דין כנס וגם את מה שניקבע לשלם למשכנת.משנת 98 מיום ההסכם ועד לא מיזמן אמא שילמה כמו שעון .מיקוון שאמא מטופלת אצל פסיכיטר עקב משברים..חל איצלה שינוי בהיתנהגות.והיא גם באותו הזמן לא שילמה משכנת במשך 5 חודשים.לאחר שהערנו אני ואחותי את צומת ליבו של הרופא שלה אז לא עבר הרבה זמן ואמא חזרה לעצמה תודה לאל.היא גם שילמה את החמישה חודשים וגם שילמה את השוטף...לאחרונה ניכנסה אופוטרופוסית לתמונה .והכול היה בסדר ואמא לא היתנגדה .והאופוטרופוסית ראתה שאמא משלמת והכול בסדר..לבסוף האופוטרופוסית ביקשה מאמא את הקיצבת נכות שלה שאמא מקבלת כול 28 אמא לא הסכימה ואמרה לה שזה הקיצבת קיום שלה..האופוטרופוסית פנתה לבית מישפט בתענה שאמא לא נותנת לה את הכסף בית מישפט אמר שמה שאמא תחליט זה מה שיהיה .האופוטרופוסית היא גם על רכוש וגם על נפש או גוף.כשהאופוטרופוסית ראתה שככה המצב ואמא לא נותנת לה את הכסף ולמרות שהיא ראתה שאמא משלמת היא הלכה גם לבנק דיסקונט למשכנתאות ואמרה שהיא לא אחראית..הבנק מצידו העביר את התיק מהעורך דין שסגר עיסקה לעורכת דין אחרת שהיא היום הכונסת נכסים .הכונסת לא הסכימה שאמא תמשיך לשלם איך שהיא שילמה עד היום לפי ההסכם היא ביקשה מאמא את כול הכסף של המשכנת או שהיא מוכרת את הבית של אמא...גם אני דיברתי עם הכונסת נכסים אמרתי שאני מוכנה לשלם לפי ההסכם והיא אמרה לי בפרוש ובלי רחמים או שאתן משלמות את כול הכסף למשכנת או שהדירה נימכרת..אמא היא אדם מאוד מופנם ולא בוכה קיום מצבה אנפשי מיתדרדר.ואינני יודעת מה יהיה אם הדירה תימכר לאין אמא תגיע או בחזרה לבית חולים .או יותר גרוע .איניני רוצה לאבד את אמא .אנא עיזרו לי .איניני יודעת לאין לפנות .הכונסת נכסים לקחה לאמא את המפתח של הבית .הוציאו לאמא רהוט שהיא קיבלה .החליפו לה צלינדר של הדלת ..הכונסת מעונינת או בכול הסכום של המשכנת או לימכור את הבית אנא עיזרו לי..אמא לאחרונה חייה בתנאים לא תנאים.אצל אמא שלה שהחיים שם לא קלים ביכלל ואין לה פרטיות ופינה מישלה...היא שכרה את הדירה העיקר לשלם את המשכנת היא שכרה את הדירה העיקר שלא יקחו לה את הבית .אם היה לי לתת את כול הכסף האיתי עושה זאת אבל אני חד הורית עם 4 ילדים ויש לי רק עוד אחות אחת שהיא מובטלת .אמא לבד ברחובות ואין מי שיעזור לה אפילו לא האחים שלה ..היא לבד..ומצבה מיתדרדר מיום ליום יותר גרוע .הרווחה ברחובות אומרים שאמא נתנתה גול עצי ביגלל שהיא לא שילמה את המשכנת 5 חודשים למרות שאחר כך היא שילמה אותם וגם את השוטף.הרווחה גם אומרת שאמא לא רצתה את האופוטרופוסית .ואני היסברתי שהיא כן רצתה עד שזאת ביקשה את הכסף של קיצבת הנכות של אמא.בקיצור ומילים במיכתב לא יראו את חומרת המצב .אמא נכה במצב לא טוב .אינינ רוצה לאבד את אמא .אם אמא תחזור לבתי חולים כמו באר יעקוב שוב..זה סוג של מוות אבל נפשי..אנא מצידי להגיע לתוכנית שלך .מצידי להגיע לחדשות אם זה מה שיעזור לעצור את המכירה של הבית אני מוכנה לעשות הכול...הכול בישביל אמא .כי אין לה חסכונות ואין לה בית עכשיו..אם נישאר סיכוי קטן להחזיר לאמא את הבית ..אנא עיזרו לי בכך.עושים כתבות ופירסומות על הבנקים.אומרים שהם עוזרים מיסתדרים..אז לדעתי הם עוזרים לעישירים למי שלא צריך באמת עזרה אבל לחלשים כמו אמא אין מי שיעזור במיוחד לא הבנקים הם מביאים את העורכי דין שלהם שלא מוכנים להמשיך הסכם קיים ולא לעשות הסכם חדש..הם זורקים את החלשים לרחוב למרות שהחלש שילם ורוצה להמשיך לשלם .הם יודעים שלחלש אין כוח או כסף להיתמודד ניגדם אז הם פשוט זורקים אותו לכלבים רחוב.אופציה אחת עומדת על הפרק או לתת את כול הכסף למשכנת או שהכונסת נכסים מוכרת את הבית..לדעתי צריכים להראות גם את הצד הרע של הבנקים לא תצד הטוב שטוב אך ורק לעשירים או לאלה שהמשכורת שלהם מ4000 שקל..תודה רבה ומצפה לעזרה ליפני שיהיה מאוחר והדירה תימכר .אמא כבר הוצאה מהבית שמאי כבר נישלח להעריך את ערך הדירה .מה שנישאר לכונסת זה לימכור..אנא עם לב מלה תחנונים וזעקה לטלביזיה לעיתונות תעזו לאישה חולה שלא תישן ברחוב ..בכבוד רב אורלי .מיספר אי סי קיו שלי 443749214 שוב תודה אורלי.

למעלה