פינה מיוחדת ללג בעומר:

ady18

Well-known member
שירים ששרופים עליהם במיוחד
ושירים שצריכים לשרוף מבחינתכם?

ady18

Well-known member
לשרוף
קרמלה של משה פרץ
שיר דביק ולא נסבל

feldman89

Well-known member
אני אהיה עדין הפעם:

שירים שאני שונא: לך לישון- אנה זק- אובר אוברייטד בארץ
יש לי ציפור קטנה בלב- נועה קירל
חירבה והרסה את השיר עד היסוד, קאבר לא משהו

שיר שאני מאד אוהב:

לאחוז בחלום- ירדנה ארזי
לחן קסום של נורית הירש, מילים מקסימות של רחל שפירא, עיבוד נהדר וביצוע קסום של ירדוש

ady18

Well-known member
אני אהיה עדין הפעם:

שירים שאני שונא: לך לישון- אנה זק- אובר אוברייטד בארץ
יש לי ציפור קטנה בלב- נועה קירל
חירבה והרסה את השיר עד היסוד, קאבר לא משהו

שיר שאני מאד אוהב:

לאחוז בחלום- ירדנה ארזי
לחן קסום של נורית הירש, מילים מקסימות של רחל שפירא, עיבוד נהדר וביצוע קסום של ירדוש
האם אומנית כעמו נועה קירל ממליץ לשרוף?

feldman89

Well-known member
מפתיע .... הייתי בטוחה שתשמח מכך
אני לא מאחל לה רע כי היא לא פגעה בי אבל אני כן חושב שההצלחה שלה לא מוצדקת בכלל ושהיא מזויפת ופאתטית ובעיקר לא מוכשרת בתור זמרת. מקווה שהשנה היא תגיד יפה שלום לתואר זמרת השנה ותיפרד ממנו לצמיתות

ady18

Well-known member
אני לא מאחל לה רע כי היא לא פגעה בי אבל אני כן חושב שההצלחה שלה לא מוצדקת בכלל ושהיא מזויפת ופאתטית ובעיקר לא מוכשרת בתור זמרת. מקווה שהשנה היא תגיד יפה שלום לתואר זמרת השנה ותיפרד ממנו לצמיתות
נזכרתי בשאלה איך שי המבר לא מצליחה בכלל כמו נועה קירל?

feldman89

Well-known member
נזכרתי בשאלה איך שי המבר לא מצליחה בכלל כמו נועה קירל?
שאלה לא מדוייקת ומעבר לזהאני לא הייתי אומר שהצלחה מסחרית והערכה בימינו קובעת מי באמת טוב ומחליטה על תעודת הסמכה. אני לא רוצה לריב. הגיע הזמן שלך להשלים עם זה שאני שונא את נועה קירל ולא מתחבר אליה בשום צורה. אני אוהב מאד לעומתה את שי המבר. זה לא קשור להצלחה. ואם יהיה צדק, אז שי תיקח ממנה את תואר זמרת השנה מתישהו

ady18

Well-known member
שאלה לא מדוייקת ומעבר לזהאני לא הייתי אומר שהצלחה מסחרית והערכה בימינו קובעת מי באמת טוב ומחליטה על תעודת הסמכה. אני לא רוצה לריב. הגיע הזמן שלך להשלים עם זה שאני שונא את נועה קירל ולא מתחבר אליה בשום צורה. אני אוהב מאד לעומתה את שי המבר. זה לא קשור להצלחה. ואם יהיה צדק, אז שי תיקח ממנה את תואר זמרת השנה מתישהו
הגוונה הייתה ילדת פלא כיום שגדלה ... כאילו נעלמה לא חדעתך גם?

feldman89

Well-known member
הגוונה הייתה ילדת פלא כיום שגדלה ... כאילו נעלמה לא חדעתך גם?
היא לא נעלמה, היא הוציאה לפני כמה שנים אלבום אבל הקהל מטומטם ולא תמיד מתחבר לאומנים הטובים שיש באמת במוסיקה. היא כן התבגרה יפה, למדה לכתוב וליצור, התבשלה טוב ומביאה יום אקסטרה רגש. מאז ימי דנה ברגר, רונית שחר ומיקה קרני לא הייתה זמרת יוצרת בסגנון המיוחד הזה

ady18

Well-known member
אומנים שאשמח לשרוף
כמובן משה פרץ
יובל דיין.
כול כך מיותרים
אויש ופתאטים.

ady18

Well-known member
עוד שיר שארצנ לשרוף כמובן
עד סוף העולם דביק ובלתי נסבל.

למעלה