פינה חדשה: מה הדבר הכי מרגש שהקטנים עשו השבוע

פגאזיס

New member
פינה חדשה: מה הדבר הכי מרגש שהקטנים עשו השבוע

ממחזרת פינה שהפעלתי אי אז בהורים לתינוקות. מה הדבר הכי מרגש שהקטן או הקטנה או הקטנים שלכן עשו בשבוע האחרון? זה יכול להיות יכולת חדשה, גילוי, הצלחה בגמילה, משפט מרגש שהם אמרו או סתם חיבוק ונשיקה חמים ברגע שממש ממש היה נחוץ. שתפו אותנו, נשמח לשמוע ולהתרגש ביחד

היום בבוקר...

הקטנצ'יק התעורר (בן שנה ותשע) ושמעתי אותך לוחש לעצמו במיטה במין קול רך כזה: "אמא....אמא שלי....אמא.....". התענגתי עליו. ואתמול בערב הוא קרא לי אחרי שכבר הלך לישון וביקש נשיקה באוזן...וא באוזן השניה...ובלחי....ובלחי השניה...וכך הלאה בכל הפנים ואז בסוף אמר: "תודה" וחייך. הלב שלי נמס

פגאזיס

New member
ואצלנו

האמת היא שאני חייבת את הקרדיט לקרן, כי אם היא לא הייתה מפרסמת לינק למאמרים ההם על מספרים וחשבון לפעוטות לא הייתי בכלל קולטת כמה זה מדהים מה שהקטן עשה... אז ככה: הקטן ואני יושבים לארוחת ערב בפיצרייה הקרובה לביתנו. הקטן מקבל משולש פיצה חתוך ל- 4 חלקים, ואני מקבלת סמבוסק חתוך לשניים. לא ספרנו את החלקים ולא התייחסנו לכמויות בכלל אלא סתם דיברנו על כל מיני דברים, ותוך כדי זה הקטן מסיים את הרבע הראשון של הפיצה שלו ואמא שלו מסיימת את שני חצאי הסמבוסק. הקטן מרים את הרבע השני, מסתכל על מה שנשאר לו במגש ומכריז: "נשארו לי שניים כמו שלך!!". נשארתי עם הלסת פעורה! ותקציר למי שלא קראה את המאמר: מה שהוא עשה זה בעצם התרשמות חזותית של כמות, שזה שלב מתקדם יותר ממניה. הוא הסתכל ובמבט אחד לא רק ראה שיש לו שניים, אלא גם זכר שלפני כמה דקות לאמא גם היו שניים וידע לשייך בין השניים שלו לשניים שהיו לי.

שירהק1

New member
היו האמת כמה שממש עשו לי את זה

דור הייתה חולה ומצוננת מאוד אז היא הייתה אצל אמא שלי... הייתה שמש טובה אז הן יצאו למרפסת ואמא שלי אמרה לה שהשמש מבריאה אותה אז שתרים את האף..... בקיצור אחה"צ הגעתי הביתה ובמקלחת התחבקנו והיא אומרת לי "אמא...אני אוהבת אותך את השמש שלי" השלולית........ אתמול מעלי מקריא לה סיפור לפני השינה.... הם סיכמו מראש על מיץ פטל ודובי לאלא... בעלי מקריא ומשער שהיא נרדמה אז כדי לוודא הוא חוזר על הדף האחרון במיץ פטל כמה פעמים ולאאאאאאט פתאום היא מרימה את הראש (הכל אני שומעת במוניטור) ואומרת לו "אבא הסיפור כמעט נגמר...אתה יכול לעבור לדובי לאלא"
עוד משהו מהמחלה.... היא נכנסה למיטה לשנ"צ יחד עם אמא שלי ואמא שלי מכבה את האור ואומרת לה "תחשבי על דברים טובים, על הגן...על החברים...." והיפקושית אומרת לה "לא...אני אחלום על אמא" אין פשוט אין יותר מזה

למעלה