פינה בהקדשה: "פינת הציטוט"

adi948

New member
פינה בהקדשה: "פינת הציטוט"../images/Emo40.gif

פינת הציטוט שלנו חוזרת לה לאחר חופשה ארוכה(מדי).... וזאת ההזדמנות שלכן ושלכם! להתחיל לצטט, ולחלוק איתנו מחוכמת החיים (אגב המושג חוכמה יכול להתפרש כאוות נפשכן) שקראתם/שמעתם. ובנוגע להקדשה של הפינה הזאת- אני מאמינה שמי שאני רוצה להקדיש לה את הפינה כבר תבין זאת בעצמה. ואני חושבת שבהחלט מגיעה לה הפינה בהקדשה הזאת. ואני מקווה שהצלחתי לעשות לה חיוך.
ואת יודעת שאני אוהבת מאד, נכון?!

adi948

New member
אז אני אתחיל-

"ילדים דורכים על נמלים בפיזור דעת, אך הנמלים נמחצות ברצינות רבה" [יהונתן גפן]

johnnygirl8

New member
כמובן -

"...יכול היה לראות לרגע מבעד לדמעותיו את ולד הצעקה שמעוללים החיים לבעלי החלומות". - דוד גרוסמן -

shushi5

New member
../images/Emo42.gif

המשפט הזה הוא מתוך הספר "האלכימאי" של פאולו קואלו [שאגב, אני ממליצה עליו בחום!! כל כך הרבה תובנות...] אני יכולה להוציא כל כך הרבה ציטוטים חכמים ונכונים שעושים טוב על הלב. אבל החלטתי לבחור באחד שכרגע הכי מדבר אליי, אבל הוא מדבר לכל אחת מאיתנו בזמנה שלה. "השעה החשוכה ביותר היא השעה שלפני עלות השחר". [מוקדש לנטלי במיוחד- אופטימיות קסומה שאת...]

מוקדש לכולכם (ולשרוני במיוחד!)

``...ולפעמים,ראיתי בחושך אילן שחור באור הכוכבים ויש שהזכירני לבבי שעם עלות השחר צבעו ירוק...`` (נדמה לי לאה גולדברג.)

[.....]

"כמו אבק נסורת היא היתה, האומללות - חדרה לכול. כל דבר היווה בעיה, הכול גרם לה לבכות- בית הספר, שיעורי הבית, הבנים, העתיד, חוסר הביטחון בקשר לעתיד, פחד מן העתיד, פחד בכלל- אבל כל כך קשה היה לומר מה היתה הבעיה מלכתחילה." לא יודעת של מי....

disturbed fairy

New member
או ../images/Emo70.gif

איך לא חשבתי על זה
לענות להודעות נעוצות אחרות
חבל שאני כ"כ עייפה..........

....

"עזור לי", אמר חרש, בדברו בקולם של הולכים למות."רצוני לעוף, יותר מכל דבר אחר בעולם...." "הצטרף אלינו, אם כן", אמר ג'ונתן, "נסוק עמי הרחק מן האדמה, ואז נתחיל." "אינך מבין. כנפי. איני יכול להניע את כנפי." "מיינארד השחף, ניתנה בידך החירות להיות עצמך, עצמך האמיתי כאן ועכשיו, ודבר לא יוכל לעמוד בדרכך. זהו חוקו של השחף הגדול, החוק שהינו." "האם אומר אתה שאוכל לעוף?" "אומר אני שחופשי אתה."

אחרון ודי להלילה, הולכת לישון../images/Emo199.gif

"אין דבר יותר קל מלהפסיק לעשן... עשיתי זאת כבר אלפי פעמים." [מארק טווין, או לפחות ככה ציטט אותו מישהו אחר.]

adi948

New member
רחלע חצופע../images/Emo70.gif

אפילו לא שמת איזה אייקון קטן ומחייך כדי לסמן לי שהבנת שהפינה הוקדשה לך....
מגיע לך עונש
וגם
[כי אני אוהבת אותך למרות שאת חצופע!]

limf

New member
אם מספר נפילות

הוא אינדיקציה לצדיקות, אז - כן, אני צדיקה גדולה... [מצד שני, מזמן לא נפלתי [ואני גם לא מתכוונת ליפול יותר] - אז זה הופך אותי לחוטאת?
]

אור-1

" לדעת לגעת זו לא בושה להתרגש לסלוח לשכוח לתת לזמן להתחדש את האתמול שלא יחזור אלי השארתי מאחור אני יודעת זה הזמן שלי ללכת עם האור " זהבה בן

אור-2

"עיניים שמיים הם חלונות לנשמה נושקת לשקט שאחרי המלחמה והמחר כבר לא מפחיד אותי אותי לא יעצור אני יודעת זה הזמן שלי ללכת עם האור" זה שתי בתים מתוך השיר אחד שלה. זה ציטוט שלי לזמן הקרוב

למעלה