פייסרים במרתון טבריה

פייסרים במרתון טבריה

האם יש מישהו שמכיר את הפייסרים ויכול לבקש מהם להסביר את אסטרטגיית הריצה שלהם כאן בפורום? תודה

היי נימרוד

לגבי פייסרים בטבריה - לא יודע לגבי השאר אבל אני הפייסר של סטאין. הרגע דיברתי איתו לוודא אם אנחנו נישארים באסטרטגיה הקבועה שלנו גם השנה. הוא אישר ולכן אין לי בעיה לחשוף אותה. כמו בכל שנה נפתח על 29 דקות את ה10 הראשון. נמשיך את ה10 השני על 33. זהו , זה התכנון המירוץ. אל תשאל אותי מה שאר התכנון - כי אין כזה .... ( זו בדיוק האסטרטגיה וזה עובד כל שנה .....חוץ מבאלה שלא) בהצלחה לך בוב

10 שניות איטי יור ב 5 הראשונים, 5 שנ' איטי

יותר ב 5 הבאים קיזוז איטי של הפער בערך עד החצי ומהחצי - לפניו, התייצבות על "קצב המרתון" עד הסוף, בהצלחה!! הפייסר של 03:45=תותח., מישאל דגן וכך גם של ה 0300 = דוד סיני 03:15 רן שילון 03:30 - לא זוכר 04:00 אילן אני חושב 04:15 תמי אבל הכל מהזיכרון יאללה טייפר אני הולך לישוןןןןןןןןןןןןן

נתן.ל

New member
אז הנה התוספת

3:30 - יותם קריב 4:00 - אילן פריש שניהם אחלה של אנשים משכמותם ומעלה.

שאלה לדובר המרתון

למה אתם לא יכולים לדאוג גם לרצים הפחות עשירים ובנוסף להצבת פיסרים לכל הגו'גרים השמנמנים לדאוג גם לרצים היותר מהירים הרי ברור לכולם מה צבע העור של רוב הרצים הקצת יותר מהירים וברור שאנחנו לא יכולים לשלם 2000 ₪ לחודש לתוכנית אימונים ושאנחנו לא נצטרף מחר למקהלת המעריצים של הגורו שמספק פייסרים (ופרסומת) אבל זוהי אליפות ישראל ויש לדאוג לכולם ולכן אני דורש שתוסיפו פייסירם גם לזמנים של 2:45 ו 2:30 , 2:15 ברור שזה יעלה לכם קצת כסף לתשלום לפייסרים כאלו, אבל זו לא סיבה להפלות אותנו!

האמת בפרצוף!

זהו בדיוק. כבר 16 שנה דייגו רותח על זה שלא ארגנו לו פייסר במונדיאל של 94. סוף סוף מישהו מבין. .

אריק106

New member
אבל במונדיאל 94 סיפקו

לדייגו הרבה מרץ.

למעלה