פייייייי
- שחקן/ית השבוע באיחור

MSF GMs

New member
פייייייי../images/Emo12.gif - שחקן/ית השבוע באיחור

מטרת הפינה היא לאפשר לחברי הפורום לשאול כל שאלה העולה על דעתם את השחקן (חבר הפורום, כמובן) הנבחר. על השחקן להשיב לשאלות (לכל אדם הזכות להחליט לא לענות על שאלות מסויימות, אם הן נראות לו אישיות מידי). בכל שבוע ייבחר שחקן אחר ע"י שחקן השבוע שהיה לפניו, שיאלץ לשאת את החקירה הצולבת של חברי הפורום. השאלות לא חייבות להיות קשורות למשחק עצמו, כמובן. שאלות לא ראויות (מעליבות,פוגעות וכו´) יימחקו! שחקנית השבוע שנבחרה היא: נושיfay אנה, העבירי אלינו במהלך השבוע (במסר לכינויים הרגילים שלנו או בכל ערוץ פרטי אחר) את האדם שאת מעוניינת שיהיה השחקן השבועי בשבוע הבא. ועכשיו - הגיע זמן השאלות

נושי !@#%$!@^%$@#@#~!

מה קורה?
נכון את אוהבת את המורה לכימיה שלך?
פרשת ממייפל?

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gifאיציק#@%$#^#$&@&../images/Emo6.gif

מה קורה? הכל מצויין..D: נכון את אוהבת את המורה לכימיה שלך? הקודמת כפרעליה..D: הנוחכית... הממ אני תוהה איך להגדיר את זה במילים יפות..=S פרשת ממייפל? חס וחזרת...>< אני במייפל, פשוט קצת פחות..XD יותר נכון רק בימי שישי-שבת...'.'

שאלוותת

מה קורה? מייפל : איזה רמה את? עבודה? שרת? צ'אנל אהוב: יש לך חבר במייפל? את נשואה במייפל? כמה buddys יש לך? מה השם של הגילד שלך? איזה עבודה את רוצה להיות? כמה זמן את משחקת? כללי : בת כמה את? איזה כיתה? מאיפה? קוראים לך נושי? מאמינה באלוהים? ובחייזרים? שומעת רוק? איזה להקות? את מעריצה את רוני סופרסטאר? קנית את הדיוידי שלה? נכון שפראנקי אירו סקסי? נכון שביסלי פיצה זה איכס? נכון שגיטרות חשמליות זה הדבר הכייייי יפה בעולם?
|ריר| את חותכת ורידים? את אוהבת תמחנכת שלך? את אוהבת ברוקולי? וטוש זוהר? כמה אצבעות יש לך? נכון שחם לך?

עונה

מה קורה?סבבה חח.... מייפל :בסדר נחמד ומיתרשם עד עכשיו איזה רמה את?15 עבודה?גנב שרת?ווינדיאה צ'אנל אהוב:1,5 יש לך חבר במייפל?כן מארצות הברית ששיכנעה אותי לשחק את נשואה במייפל?לא כי אני לא רוצה להינשא לו כי אני יהיה ה*מ* כמה buddys יש לך?2 חבר שלי והוא מה השם של הגילד שלך?אין לי עדיין (דרך אגב איך מצתרפים לגילד?) איזה עבודה את רוצה להיות?באנדיט כמה זמן את משחקת?5 ימים כללי : זו לא שאלה חחחח בת כמה את?12.9 איזה כיתה?ז מאיפה?אשקלון קוראים לך נושי?זה כינוי איך ידעתה (באמת כינוי) מאמינה באלוהים?לא איפה הוא כשאני מת ומפסיד EXP ובחייזרים?כן זה הוכך שהם קיים שומעת רוק?לא אני שונא מוזיקה איזה להקות?לא את מעריצה את רוני סופרסטאר?לא קנית את הדיוידי שלה?לא נכון שפראנקי אירו סקסי?לא (כן) לא (כן) לא (כן) נכון שביסלי פיצה זה איכס?נכון!!!!!!! נכון שגיטרות חשמליות זה הדבר הכייייי יפה בעולם?-לא הכי יפה אבל בלי אקורדים חדים הם ממש טובות את חותכת ורידים?לא מה אני?? את אוהבת תמחנכת שלך?לא !!!!!!! פויה איכסה לא יפה !!!!! את אוהבת ברוקולי?לא !!!!!! רק לא ברוקולי !!!!!!!!!!! וטוש זוהר?מה הקשק בירה נשר (כן) כמה אצבעות יש לך?20 אבל היה אמור ליהיות לי 19 לניתוח ליפני שנתיים אבל בסוף אמרו שלא צריך וזה עבר נכון שחם לך?לא אני עם 12 מעלות בבית

../images/Emo4.gif

מטרת הפינה היא לאפשר לחברי הפורום לשאול כל שאלה העולה על דעתם את השחקן (חבר הפורום, כמובן) הנבחר. על השחקן להשיב לשאלות (לכל אדם הזכות להחליט לא לענות על שאלות מסויימות, אם הן נראות לו אישיות מידי). שחקנית השבוע שנבחרה היא: נושיfay

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gifיאי..^0^

מה קורה? הכל סבבה..=0 מייפל : איזה רמה את? 56^^ עבודה? באנדיט שרת? ברה צ'אנל אהוב: יש לך חבר במייפל? לא..=] את נשואה במייפל? לא...T.T כמה buddys יש לך? אמממ 30...XD מה השם של הגילד שלך? BloodyApples איזה עבודה את רוצה להיות? הממ באנדיט...או קשת=] כמה זמן את משחקת?שנתיים בערך..0.0 אפילו שנתיים וחצי..=] כללי : בת כמה את? 17 איזה כיתה? י"ב=] מאיפה? איזור חיפה... קוראים לך נושי? לא, קוראים לי אנה..XD מאמינה באלוהים? המממ....תלוי..=] ובחייזרים? אני לא מאמינה בהם, אני פשוט חושבת שהם קיימים..XD שומעת רוק? יאפ...D: איזה להקות? נייטוויש, וויד'ין טמפטיישן, לינקין פארק, מיי כימיקל רומאנס ועוד ועוד ועוד..XD את מעריצה את רוני סופרסטאר? חס וחסה%#$%# קנית את הדיוידי שלה? @.@ נכון שפראנקי אירו סקסי? XDXDXD ישמצב..P: נכון שביסלי פיצה זה איכס? לא נכון זה טעים..;[ נכון שגיטרות חשמליות זה הדבר הכייייי יפה בעולם?|ריר| XD אני יכולה להתווכח איתך על זה..XDXD את חותכת ורידים?הממ.. לא...XD את אוהבת תמחנכת שלך? לא..>< את אוהבת ברוקולי? רק בתוך הפשטידה של אבא.XD וטוש זוהר? כןןן..D: כמה אצבעות יש לך? 20...0.0 נכון שחם לך? כןןןן...@.@

One Minute

New member
אמבראנה, אנה אנה אה אה אה ^^

וויפיפיפיפדי XD שאלות מייפל- 1.איך משתקמים מהפריצה? 2. ביצעת את משימת המוות של קלאודיה? :) 3.קווסט אהוב? 4. קווסט שנוא? 5. עדיין אפשר להתחלק איתך עם ה- 2K השלמים? D: 6. למה העלאת לסאבאג' בלוו במקום קודם 19 למאסטרי? -_______- 7. אני משועמם, לא עוד שאלות ^^ שאלות החיים הרגילים- 1.למה את לא מעכלת את זה שאת בי'ב? O: 2. נכון שפיצה כזאת מאאאגניבה זה טעים? ובורגר לא ? :p 3. להלההלהלהלהלהההללל אוף, אין לי עוד שאלות, אם יעלו לי בראש אני אשאל אותךP:

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gifD:

שאלות מייפל- 1.איך משתקמים מהפריצה? הממ בעזרת חברים^^ 2. ביצעת את משימת המוות של קלאודיה? :) איזה משימה..0.O 3.קווסט אהוב? כל הג'מפינג קווסטס למיניהם..XD במיוחד אלה בסליפיווד הם הכי קלים..=0 4. קווסט שנוא?של הבובות המקוללות ..@.@ 5. עדיין אפשר להתחלק איתך עם ה- 2K השלמים? D: 6. למה העלאת לסאבאג' בלוו במקום קודם 19 למאסטרי? כי כמו שאמרתי במדריך שלי וגם ע"ג הפורום, לדעתי הרבה יותר יעיל לשדרג אתההתקפה בשביל להגיע לPQ עם התקפה טובה, ואז לשדרג את עוצמת המכה עצמה, ולא הפוך..^^ 7. אני משועמם, לא עוד שאלות ^^ שאלות החיים הרגילים- 1.למה את לא מעכלת את זה שאת בי'ב? O: כי י"ב זה מוזר...@.@ 2. נכון שפיצה כזאת מאאאגניבה זה טעים? ובורגר לא ? :p חחח תלוי מה יש על הפיצה ותלוי מה יש על הבורגר
3. להלההלהלהלהלהההללל אוף, אין לי עוד שאלות, אם יעלו לי בראש אני אשאל אותךP: אוקיי..D:

ווינגז

New member
שאלות וזה

שאלות כלליות: שם: גיל: יומולדת: גובה: צבע שיער: צבע עיניים: דברים אהובים: להקה: זמר/ת: שחקן/ית: . אוכל: בגד: . סתם חפץ בחדר: דיסק: סרט: בנאדם: חדר בבית: מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: שמעת מוזיקה: נפגשת עם חברים: הסרט האחרון שראית: הריח האחרון שהרחת: הרעש האחרון ששמעת: הספר האחרון שקראת: המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: הבנאדם האחרון שחשבת עליו: תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? מה אתה לובש כרגע? מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: שם של קרוב משפחה אהוב: השם של חבר-אינטרנט אחד: השם של המורה השנוא/ה עליך: השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: השם של חיית המחמד שלך (אם יש): איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: קפה אתה שותה: ואיזה תה: משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: יומן יש לך לבצפר (אם יש): מחשב יש לך: מצלמה יש לך: פלאפון יש לך: סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? עם מי אתה מדבר בטלפון? מה אתה שומע? איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מה עשית לפני שענית על השאלון? נהגת? התנשקת? טסת לחו"ל? ביזבזת את כל הכסף שלך? עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? נשארת ער לילה שלם? עבדת במשהו והרווחת כסף? או/או. יס או הוט? מסנג'ר או אייסיקיו? קיץ/אביב או חורף/סתיו? שחור או לבן? מחשב או טלויזיה? ספה או כורסה? ארנק או קופה? המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? כסא מסתובב או כסא רגיל? כסא עם ידיות או בלי ידיות? בשר או חלב? פסטה או סלט? שניצל טופו או שניצל רגיל? אמריקה או אנגליה? ישראל או מקום אחר: רוק או פופ? פוסטרים או קירות חלקים? דיסקמן או ? MP3 לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? יש לך חבר/ה? מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? יש לך חשבון פלאפון גבוה? למה? מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? אתה עושה גבות? אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? אתה מרגיש יפה? למה? אתה ביישן או פתוח? מה הצבע האהוב עליך? מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אתה מאושר? היית פעם מאוהב? כיף? שיחקת פעם בסימס 2? מה אתה חושב על העם הבריטי? מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: אוכלכל/צמחוני/טבעוני: למה? ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: מאמין ב- אלוהים? רוחות? חיים שלאחר המוות? גלגול נשמות? פיות? מלאכים? ערפדים? אהבה ממבט ראשון? אהבה וירטואלית: אהבה בשלט רחוק?

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo13.gif

שאלות כלליות: שם: אנה גיל: 17 יומולדת: 18.03 גובה: 172.5 צבע שיער: חום ליד השורש, בהיר יותר [בקרוב אדום] ליד הקצוות צבע עיניים: חום XD דברים אהובים: מזתומרת?XD להקה: ניטוויש3> אבל זה זמני..XD זמר/ת: איימי-לי מאוונסנס שחקן/ית: אין..XD אוכל: האוכל של אבא..XD בגד: שמלה...3>3>3> סתם חפץ בחדר: האורדן שלי...*-* דיסק: לא שומעת דיסקים כל כך..XD סרט: שרה"ט..^_^ בנאדם: הוא....=[ חדר בבית: שלי..D: מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: היום בבוקר [עד עכשיו ישנתי] שמעת מוזיקה: היום בבוקר..XD נפגשת עם חברים: היום בבוקר [אבל התחיל אתמול בערב..0.0] הסרט האחרון שראית: בתול בן 40 -אתמול בערב..XD הריח האחרון שהרחת: לפני כמה דקות..=] הרעש האחרון ששמעת: עכשיו המקלדת..סD הספר האחרון שקראת: בוקר לפני שהלכתי לישון, הספר השני -עינו של הגולם בטרילוגיית ברטימאוס המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: הממ.. לא זוכרת..XD הבנאדם האחרון שחשבת עליו: הוא..>< תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? בקלמר שלי..^^ תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? יד ימין הארון שלי יד שמאל אוויר קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? הקופסה של סימס סופרסטאר וגם הדיסק שבתוכה..XD קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך?חברה שלי האחרונה שהתקשרה אליי, ואני גם התקשרתי אלייה..XD קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? "עינו של הגולם" XD מה אתה לובש כרגע? כותונת לילה..XD מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לסדר את החדר...=S name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: ויקה השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אני לא שונאת. השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: אווו... נראה לי נדיה. שם של קרוב משפחה אהוב: אולגה השם של חבר-אינטרנט אחד: רז=] השם של המורה השנוא/ה עליך:רונית...T__T השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: - השם של חיית המחמד שלך (אם יש): נמו..D: איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: MUST קפה אתה שותה: נסקפה..0.0 ואיזה תה: צ'אי ורדים..3> משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: מייפל סטורי..XDDDD יומן יש לך לבצפר (אם יש): של חיפושיות, חמוד כזה..XD מחשב יש לך: אממ לוידעת..XD מצלמה יש לך: גם לא יודעת..|נסקלת| פלאפון יש לך: של מוטורולה..0.0 סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: פימווווווו...#^$#^..D: כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? חברה שלי ומאור..XD עם מי אתה מדבר בטלפון? לא מדברת בטלפון..XD מה אתה שומע? את המחשב עובד. איזה חלונות פתוחים לך במחשב? 2 חלונות שיחה והפורום. מה עשית לפני שענית על השאלון? אכלתי ארוחת בוקר..=^^= נהגת? לא התנשקת? לא..XD טסת לחו"ל? סוג של..0.0 ביזבזת את כל הכסף שלך? זה יקרה בקרוב..XD עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? המ נראה לי שכן..@.@"" נשארת ער לילה שלם? היוםם..D:D:D: עבדת במשהו והרווחת כסף? החופש הזה..^^ או/או. יס או הוט? יס..^^ [הוט רק כי יש להם את AXN] מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר! קיץ/אביב או חורף/סתיו?חורף סתיו*-* שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשב.=] ספה או כורסה?ספה..^^ ארנק או קופה? ארנק=] המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? מקום אחר..=] כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב..XD כסא עם ידיות או בלי ידיות? בלי..=] בשר או חלב? חלב3> פסטה או סלט? פסטה..^^ שניצל טופו או שניצל רגיל? הממ תלוי..=] אמריקה או אנגליה? הממ שאלה קשה.... ישראל או מקום אחר: מקום אחר. רוק או פופ? רוק...^0^ פוסטרים או קירות חלקים? ציורים על קירות..XD דיסקמן או ? MP3 MP3 לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב..^^ סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? נושי..=] יש לך חבר/ה? לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לקרא ספרים, ולכתוב שירים..=] יש לך חשבון פלאפון גבוה? החודש כן..XP למה? כי דיברתי המון בסמסים...=S מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? שיחות כמובן..=0 אתה עושה גבות? כן..XD אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף?רגלייםXD אתה מרגיש יפה? בדרך כלל כן, אבל כרגע לא.XD למה? כי קמתי לפני לא הרבה זמן. אתה ביישן או פתוח? תלוי בסיטואציה, לרוב מאוד פתוחה מה הצבע האהוב עליך? כחול סגול אדום ושחור..XD מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? שיהיה לי יותר כוח רצון לעשות את מה שאני כ"כ רוצה. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? את המראה בכלליות..XD אתה מאושר? סוג של. היית פעם מאוהב? אני עדיין..^^ כיף? חחח כן..=] שיחקת פעם בסימס 2? כןןן..D: מה אתה חושב על העם הבריטי? הממ אני צריכה לחשוב משהו?XD מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס...'.' מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? ~איןדעה~ ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: לא זה ולא זה XD אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכל כל למה? אין לי הסבר טוב לזה. ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: אתמול. שכל החברה היינו בבריכה, ואחרי זה זרקנו אחד על השני קרח..XD והוא היה שם, אז היה לי כייף..=] מאמין ב- אלוהים? סוג של.. רוחות? יאפ חיים שלאחר המוות? כן גלגול נשמות? כן פיות? כןן..3> מלאכים? כן..3> ערפדים? כל כך כן#$^ 3>3>3>3>3>3> אהבה ממבט ראשון? כן...*_* אהבה וירטואלית: לא=\ אהבה בשלט רחוק?לא..=.=

../images/Emo87.gif אנההההההההההההה../images/Emo99.gif

1. איך זה לאנוס לופין
? 2. מה שלומך? 3. את לומדת לקח מכל הפריצות?
4. מה הדבר הכי מבאס שגונבים לך מכל הפריצות? 5. מקצוע אהוב בבצפר? 6. קוקו או לוקו? 7. אצבע או אצבעונית? 8. זומבי לופין יותר כיף לאנוס?
9. מה המאכל הכי אהוב? 10. קווסט אהוב? 11. מפלצת אהובה? 12. מקום אימון אהוב? 13. בכללי מייפל הוא..._____________ (השלימי) 14. ובכללי ויקה היא _______________ (שמנה מכוערת. דההההה
) 15. בכללי אני הוא __________________ (מושלם סקסי וחרמן
) תיהני מהשאלות ההזויות האלה. דה.

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gifXD ניר...LOL

1. איך זה לאנוס לופין? בדקמת בעצמך לא?0.O 2. מה שלומך? מצויין..^^ 3. את לומדת לקח מכל הפריצות? כן..^_^ 4. מה הדבר הכי מבאס שגונבים לך מכל הפריצות? את הנשק..=[ 5. מקצוע אהוב בבצפר? ביאולוגיה3> 6. קוקו או לוקו?הא?XD 7. אצבע או אצבעונית? אצבעונית?XD 8. זומבי לופין יותר כיף לאנוס? לך תבדוק..XD 9. מה המאכל הכי אהוב? העוף שאבא מכין..^^ 10. קווסט אהוב? קווסט קפיצה. 11. מפלצת אהובה? הממ... פאפא פיקסי מזוייף..XDXD 12. מקום אימון אהוב? באמוריה איפה שיש את החתולים..XD 13. בכללי מייפל הוא אחלה משחק, וממכר בטירוף..<< 14. ובכללי ויקה היא מעצבנת..=[ אבל אני חולה עליה..3> 15. בכללי אני הוא מעצבן אפילו יותר מויקה..P: כפרעליך..סD

miss_t

New member
נושי?

איך התחלת לשחק? מי גרם לך להתמכר? ולהתמכר פחות?

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif

איך התחלת לשחק? אחד מהידידים מהמסן שלי סיפר לי על המשחק ואמר לי שאני אוהב, אז שלח לי קישור וממש אהבתי את הסגנון, זה היה ממש בתחילת הבנייה של המשחק שהיה רק את ויקטוריה ואורביס. מי גרם לך להתמכר? ולהתמכר פחות? אותו ידיד, ולהתמכר פחות, לדעתי התקופה בחיים..^^

נושי! O_ם ../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif

אני יודע שהסיכויים קלושים, אבל הניק מוכר לי. יכול להיות, שבפסח לפני שנה וחצי [לא זה שהיה עכשיו, זה שלפניו] את היית במפגש קומונת יוגי הו או משהו כזה ואכלת סושי בפארק גני יהושע? O_ם [נשמע הזוי XD]

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif אעהההה.....אמג..><

קוקוריקו%^#$^@&@ קרעעעעע וואי איזה מגניב זה שזוכרים אותי בתור זאתי עם הסושי..
וואי העולם קטן דאמיט..XD מי אתה היית מתוך המון התרנגולות שקיפצצו מסביבנו?
תוסיף אותי במסן אומשו..XD

למעלה