פייטון ....פיפסתי משהו.......

backstreet girl

New member
פייטון ....פיפסתי משהו.......

מתי הייתה לך יום הולדת??????????????? רשום בפרטים שלך שאתה בן 28........

I n n u e n d o

New member
זה באג בתפוז

זה כותב בעמוד הראשי לפי השנת לידה גם אצלי זה היה ככה,כתוב לי בכרטיס אישי 17 ובעמוד הראשי של איזה פורום 18.

I n n u e n d o

New member
מה מוזר../images/Emo35.gif

זה תפוז

backstreet girl

New member
אגב פייטון...........

אני מאוד מצטערת שלא עניתי לך באייסיקיו אתמול..... פשוט אח שלי נכנס ורצה ללכת לישון...המחזב אצלו החדר... אבל אם תכנס עכשיו אני מבטיחה לא להבריז.......

python 4

New member
אה יופי.

ואני חיכיתי שתמשיכי לספר לי על מה שקרה בסוף עם קווין. השארת אותי בשיא המתח! בדיוק כשהוא אמר "בקי, אני אוהב.." ואז בראיין נכנס, ראה אותכם מחובקים ואמר "עכשיו הכל ברור לי..." ואני בן 27, אני כרגע מדחיק את העובדה שעוד 62 יום בדיוק, ב- 22 לאפריל, חל יום קיצור-חיי העשרים ושמונה.

backstreet girl

New member
פייטי .............................

יבוא יום ואני אחלוק איתך הכול. אני רק אגלה לך שזה לא היה בריאן שנכנס אלא ניק......... ואגב,כתבתי לך שיר ליום ההולדת..... בעוד 62 ימים בדיוק יום הולדת בעוד 62 ימים בדיוק יום הולדת בעוד 62 ימים בדיוק יום הולדת לפיייטטטטטטטוווווןןןןן.... בעוד 62 ימים בדיוק יום הולדת בעוד 62 ימים בדיוק יום הולדת בעוד 62 ימים בדיוק יום הולדת לפפפייייייטטטטוווווווןןןן....... חג לו שמח וזר לו פורח.... בעוד 62 ימים בדיוק יום הולדת לפפפפפפייטטטטטוווווווןןןןן..... חג לו שמח וזר לו פורח ...... בעוד 62 ימים בדיוק יום הולדת לפפפייייייטטטטטווווווווןןןןןןן...... פייטי......תודה שריגשתי אותך......

Bow Wow2004

New member
תצטרכו לעשות לו ספישל ענקי ../images/Emo13.gif

ברכות, איחולים, מתנות... אני הייתי מציע להכריז על התאריך שיהיה בעוד 62 ימים על "יום פייטון".

python 4

New member
תודה לך, אבל כפי שכבר הצהרתי

מדובר ביום אבל לאומי שישתלב מצויין בשבוע שבו הוא נערך (שלושה ימים אחרי יום השואה ושלושה ימים לפני יום הזכרון), ולכן אין מקום לאיחולים אלא לתנחומים, ולא לברכות אלא להספדים.

למעלה