פיטרו אותי...

פיטרו אותי...../images/Emo7.gif

כשלא הולך...אז לא הולך!!! מתחילה להאמין שמישהו שם למעלה מתחיל להזניח אותנו! האיש פוטר מעבודתו לפני שבועיים, אני מצאתי רק לא מזמן והבוקר הודיעו לי כי:" זה לא יילך ביננו, השפה שלך רהוטה וגבוהה מדיי לפלג השוק עימו אני רוצה לעבוד, וזאת למרות שאמרתי לך לרדת יותר אל העם"... נוו שויין...מצטערת שאני לא פלגמטית מתפרצת.... אני עם מיגרנה שחבל על לוח הזמנים, כל הגוף רוטט מעצבים, מה יהיה , מה יהיה הסוף??? מתי נוכל לשפר כבר את איכות החיים???

ola האחד

New member
../images/Emo24.gifעוד מאט חנוכה בוא נאמים ש

איזה שנם יקרה גם לך ומצב השתנה ועכשו אני יכולה לשליח לך רק
ו
מקווה שזה יעזור

../images/Emo24.gif

אויייי כמה שאני מבינה אותך, וכל מילה שאומר לך לא יעזור לשיפור המצב. אני מחבקת אותך חזק ומאמינה בך וביכולות שלך כנראה שאת שווה המון אם טיפשים כאלה ותשובה שכזו הוא נותן לך בכדי לפטר. בהצלחה יקירתי עוד יבואו ימים של שקט.

משתתפת באכזבתך ../images/Emo24.gif ואני

בטוחה שתמצאי עבודה הרבה יותר טובה ושווה מהקודמת!

ELLA32

New member
מלאים, תבואי אלי אני ילמד אותך

צ'אחלית, היא שפת העם, מדוברת בעיקר בנתניה. תביאי עודיות, אני קפה נעשה שמייח!

אחותי נתניתית...

היא בכלל יודעת צ'אחלית למתקדמים.
או בשפתה:"ערסית מדוברת". לא באה בשביל סתם קפה מינימום טסטר צ'ויס או ארומה ושיהיה חזק ובלי קצף!

אוי ליאת ליבי איתך../images/Emo24.gifמבינה את

הרגשתך אבל אני בדעה שדלת נסגרת נפתח שער תהיו אופטימים תסכלו קדימה תהנו בחנוכה עם גלצו'ק ומי יודע אולי ישר אחרי החג תתחילי כבר לעבוד שלחי קורות חיים לאן שרק אפשר

תודה לכן...../images/Emo140.gif

שלחתי כמה קורות חיים באמצעות המדיה הזאת, והיום הלכנו לחברת כוח אדם להירשם.

liatal

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo168.gif../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif../images/Emo42.gif../images/Emo77.gif

כל מה שרק עשוי לשמח אותך... זה רק אומר שמקום העבודה הבא יידע להעריך את כישורייך בהתאם!!!!!!!!!! מניאקים מפגרים פארשים אידיוטים זונות חולירות נבלות סרוחותתתתתתתתת (ונראה את מי שימחק לי את מקבץ המלים המדהים הזה)

nuat

New member
גם לי יש

מניאקים מפגרים פארשים אידיוטים זונות חולירות נבלות סרוחותתתתתתתתת דבילים, אוילים, מטומטמים, אימפוטנטים, עיוורים דפוקים רועי זונות וחארות..... (ונראה את מי שימחק לליאה או לי את מקבץ המלים המדהים הזה) וחוצמזה - את בטוחה שאת רוצה לעבוד אצל קקות כאלה?? אני בטוחה שתמצאי במהרה מקום נפלא שידע להעריך את כישורייך ומעליותייך ותוכלי גם להנות וגם להרוויח....

צר לי לשמוע על כך...

אבל את חייבת לחשוב באופן חיובי, כל סוף הוא התחלה של משהו חדש והרבה יותר טוב. אני מקווה שבמהרה תמצאו את ובן זוגך עבודות חדשות ותחזרו לחיים הטובים שהיו לכם קודם בהצלחה

למעלה