פיגוע לפני 20 דקות

• פותח הנושא tenen
  • פורסם בתאריך

tenen

New member
פיגוע לפני 20 דקות

בפתח של הדולפינריום מועדון הפאצה פיצוץ חזק מעריכים הרבה נפגעים

snoway

New member
שמעתי את הפיצוץ

בדיוק חזרתי הביתה מדודים שלי באשדוד, איך שעלינו הביתה שמענו פיצוץ וכרגע אמבולנסים עוברים כאן אחד אחרי השני. אני מפחדת שחברות שלי אולי שם.

tenen

New member
עדכון ראשון

הפיצוץ היה ברבע ל 12 לאיכילוב 28 פצועים מתוכם 5 קשה מועדון בתור למועדון הפאצה בינתיים מדברים על 12 גופוות באיזור ועוד הרבה פצועים בשטח באחת לכניסות למבנה הדולפינריום ליד התור של האנשים בכניסה

tenen

New member
דיווח מוולפסון

בינתיים 10 פצועים 3 מתוכם בינוני והשאר קל

Tangled_Heart

New member
אלוהים....

איפה זה הקאטבלו????? בבקשה ,אם מישהו יודע, איפה זה מועדון הקאטבלו? אין לי קשר עם חברות שלי וזה נורא מלחיץ אותי....

*may*

New member
זה לא שם..

זה מועדון האפאצ`ה או משהו כזה.. לא זוכרת כבר.. וואי.. לא יכול להיות שמישהו שאני מכירה שם נכון ??? לא, לא הגיוני....

tenen

New member
זה תל אביב

כולם יכולים להגיע לתל אביב מאיפה האנשים שאת מכירה?

*may*

New member
למה אתה עושה לי את זה??

אוף אל תעורר בי ספקות לא יכול להיות שמישהו שאני מכירה היה שם. את האמת יכול להיות. וואי.. יכול להיות מאוד. אבל זה לא הרבה. והם לא מת``א, הם מהאזור שם. לא לא לא. לא יכול להיות. לפחות לא מהאזור כאן. אתה יודע, שעתיים לת``א, ולא נראה לי שמישהו ייסע למועדון שעתיים הלוך חזור. מעיין. שהרגע ראתה עד ראייה בטלויזיה שנראה לה מוכר ואין לה מושג מאיפה.

tenen

New member
עדכון נוסף

15 הרוגים בינתיים בינתיים משאירים את כל מי שנכנס למועדון בפנים בזמן הסריקות בינתיים פינו 50 לבתי חולים לאיכילוב 34 פצועים מתוכם 7 קשה רובם 17-20

mmm

New member
מה יקרה עכשיו.

לפי פירושים נוספים: האם יחזור תסריט ירדן(האם יגרשו את עראפת והוא לא יחזור לשטחיפ). הפסקת האש תיפסק, פלישה מלאה לשטחים והוצאה מלאה של כל הגורמים העויינים. לצערו של m לגורמים הקיצוניים יש יותר כוח עכשיו. החמאס אחראי לזה(החמאס לא מגיב עדיין) לפי CNN שרון עדיין חושב מה לעשות. חזרה על המילים ``הפיכועים ימשכו אם העם הפלשתיני לא ישוחרר``. אין תגובה רשמית עדיין. האם ישראל קרובה למלחמה. האם הגורמים הקיצוניים ינצחו. האם השמאל נכרת, את זה נדע בעוד כמה ימים אחרי ששרון יתן לכל העולם לראות מה עשו הפיגועים(עראפת אומר שהוא לא שולט בחמאס, ישראל לא מאמינים). ועכשיו הפורם יוצף בעשרות הודעות פוליטיקה. בזאת הסתיים הדיווח, ונעבור לפרסומות. BY mE

tenen

New member
אתה לא יודע ש

ששרון בדרך לאירופה בינתיים והוא רוצה להגיע לשם בלי להפר את הפסקת האש אז בינתיים אנחנו לא נגיב אחרי שהוא יחזור זה אולי ישתנה אבל לא כל זמן שהוא עוד לא דיבר באירופה

mmm

New member
קרא..

את ההודעה של m עוד פעם ותראה שהוא לא אמר דברים הפוכים או שנוגדים את מה שאמרת עכשיו. אז לפני שתכתוב הודעות כאלו תראה מה הוא כתב. BY mE

tenen

New member
אבל שאלת אם יהיה שינוי בקרוב ו

עניתי לך שלפחות לא בשבוע אולי שבועיים הקרובים כי שרון באירופה ושינוי יגיע רק אחרי שהוא יחזור

mmm

New member
אצה לא קורא את ההודעות שאתה כותב?..

בלה בלה בלה. איו כאן ויכוח. זה לא מוביל לשום מקום. BY mE

Sprite

New member
זה פשוט כואב לשמוע על זה...

אלה אנשים בגילנו. והם מתו.

Super giRl

New member
אי אפשר להאמין כבר....

כמה אסונות !!!!!!!!! הארץ שלנו ממש דפוקה, אי אפשר לחיות פה כבר...אני לא אוכל לצאת מהבית בחודש הקרוב... יכול להיות שאנשים שאני מכירה הלכו לשם, החברה הכי טובה שלי הייתה אמורה ללכת לשם ובסוף היא החליטה שלא, כולם מתים, נמאס לי לראות חדשות , זה תמיד אותן תמונות של אנשים שאוספים דם ואמבולנסים ופצועים... כמה כבר אפשר? כולם יזדעזעו עכשיו לחודש ואז ישכחו את זה כמו תמיד... נראה לי שחייבים מלחמה...אין ברירה... - וזו לא הודעה פוליטית

*may*

New member
אלימות לא פותרת אלימות.

היא רק מחמירה אותה.

למעלה