פיגוע ירי יהודי הרג ערבים

מצב
הנושא נעול.

aviron747

New member

2 הרוגים ערבים ועוד 3 פצועים

אלירן היקר

אם היה יורה בך זה היה עדיף
אלירן היקר
זהו יום קשה מאוד להרבה אנשים שאיבדו את ביתם, ועוד הרבה שיקר להם חרב עליהם עולמם והכל בגלל תיק פלילי כל אדם מהם שלא שלח יד בנפשו- ממש גיבור אני חושב שהוא רצח רק בגלל הגירוש האטימות של הממשלה - הוסיפה למחנק של האנשים אני מאחל לך חיים ארוכים מתוך עושר אושר, שנשמע רק בשורות טובות

אלירן1231

New member
הוא נהג שהסיע פועלים

אלירן היקר
זהו יום קשה מאוד להרבה אנשים שאיבדו את ביתם, ועוד הרבה שיקר להם חרב עליהם עולמם והכל בגלל תיק פלילי כל אדם מהם שלא שלח יד בנפשו- ממש גיבור אני חושב שהוא רצח רק בגלל הגירוש האטימות של הממשלה - הוסיפה למחנק של האנשים אני מאחל לך חיים ארוכים מתוך עושר אושר, שנשמע רק בשורות טובות
הוא נהג שהסיע פועלים
זה כמו רופא שרוצח חולים זה כמו מורה שרוצח תלמידיו. מה הקשר בין זה להתנתקות. רק לפני שנתיים הסבירו לך הערבים מדוע מחבל שהתפוצץ בדיסקוטק עשה זאת בגלל רעב ועוני.

piper70

New member
גזען קטן ועלוב

אלירן היקר
גזען קטן ועלוב
לך לגור עם החברים שלך בתפוח או בחברון. תתבייש לך!

GIGO

New member
לא, אבל להבין ולסלוח על רצח מיעוטים

להיות ימני = גזענות?
לא, אבל להבין ולסלוח על רצח מיעוטים
זו גזענות טהורה. אפילו, אגב, אם לרוצח היה יום קשה, או שהוא מרגיש שהממשלה לא מספיק מתחשבת בדעתו. אפילו אם ערבי אחד היה רוצח את כל המשפחה שלו - גם אז זו עדיין גזענות להבין ולסלוח על רצח של ערבי אחר שלא פשע בכלום. זה לא עצוב שאני צריך להסביר דבר כזה? אגב, בתור ימני בעצמי, אני אשמח אם לא תרמוז (או תרמזי) שלהיות ימני זה לתמוך ברצח ערבים חפים מפשע. תודה.

../images/Emo31.gif רצח הוא רצח הוא רצח.

אני מבין אותו, בכזה יום
רצח הוא רצח הוא רצח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה