פיגוע באוטובוס ליד הבית שלי !!!!!!!

מצב
הנושא נעול.
ברגע ששמעתי את הפיצוץ הסתכלתי

ברגע ששמעתי את הפיצוץ הסתכלתי
מיד בשעון: השעה היתה: 21:17:37 בדיוק והשעון מדוייק על השניה. לצערי שמעתי כבר על 8 הרוגים מחבריי בזק"א. אני מקווה מאוד שזו טעות ושיש פחות הרוגים. איזה באסה הערב המחורבן הזה ! ממש נורא ואיום !!!

omer landau

New member
../images/Emo10.gif ../images/Emo10.gif(ynet)

(ynet)
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2731597,00.html

צחקן

New member
ההודנא נגמרה !!!!.

ההודנא נגמרה !!!!.
ב"ה אי אפשר לעבוד על העם הזה. כבר ניסנו הרבה פעמים לפתוח בשלום, אבל תמיד היה פיגוע וזה הרס את ה"שלום" . אין לעשות עם הערבים שלום. כבר נסנו וניסינו. אני זוכר את ההסכמים לפני 7-8 שנים למרות שהיתי אז בן שנתיים +-!!!!. תיד ידעתי שההסכמים הם לא יביאו שלום. אני זוכר המון פיגועים (אני יליד 93) מאז שנולדתי !!1!. ורובם היו כשעשו שלום !!!!. אי אשר להלוכיך את העםן שולל . צריך להפיל את הממשלה הזאת. אני לא בא להיכנס לדעות, כשאני שומע פיגוע כואב הלב ואני לא שולט על עצמי.

טוארג

New member
מדובר במפרקית אדומה O405

מדובר במפרקית אדומה O405
קו 2, שלוחית הרישוי שלה היא 83-198-01 אני שולח מכאן תנחומים למשפחות הנרצחים תנצב"ה, ואחלמה מהירה לפצועים. מי יתן ולא נדע עוד מפגעים כאלה.

צחקן

New member
להערכתי.

מישהו יודע מה היה גודל המטען?
להערכתי.
ב"ה מטען גדול שהבריחו אותץו חלקים חלקים ואירגנו אחד שיודע להרכיב אותו. אבל זו רק השער שלי. להשערתי המטען הוא 2-3-4 קילו.

nitsansh

New member
מאיפה יש לך מושג במטענים?

להערכתי.
ב"ה מטען גדול שהבריחו אותץו חלקים חלקים ואירגנו אחד שיודע להרכיב אותו. אבל זו רק השער שלי. להשערתי המטען הוא 2-3-4 קילו.
לפי הודעה קודמת אתה צריך להיות בן 12... מאיפה יש לך הידע הזה?

צחקן

New member
ניחוש

לפי הודעה קודמת אתה צריך להיות בן 12... מאיפה יש לך הידע הזה?
ניחוש
ב"ה בתור אחד שזוכר את רוב הפיגועים החל מ1995 אני יכול להגיד את זה. אגב היום אני בן 10 ולא בן 12 אם אני יליד 30.4.993.

alexUK

New member
מסכן...

ניחוש
ב"ה בתור אחד שזוכר את רוב הפיגועים החל מ1995 אני יכול להגיד את זה. אגב היום אני בן 10 ולא בן 12 אם אני יליד 30.4.993.
מסכן...
אני מצטער על הילדות שלך... ילד לא צריך לדעת ולהתעניין בדברים כגון כמה קילו היה במטען...

מאז 1948, זה הפיגוע הקשה ביותרב

ירושלים ! הבנתי כרגע שיש כנראה 21 הרוגים ?! חזרתי וצילמתי תמונות. עכשיו אסע שוב למוסך תלפיות. האוטובוס נהרס לגמרי וההלם עצום. אין מילים לתאר את גודל הזוועה.

../images/Emo16.gif

ירושלים ! הבנתי כרגע שיש כנראה 21 הרוגים ?! חזרתי וצילמתי תמונות. עכשיו אסע שוב למוסך תלפיות. האוטובוס נהרס לגמרי וההלם עצום. אין מילים לתאר את גודל הזוועה.

רק עכשיו הגעתי הביתה, אחרי נסיעה לקיסריה, שבדרך שמענו על הפיצוץ. תארתי לעצמי שהד"ר יעדכן.

טוט

New member
שרון הזמין, והילדים שילמו

רק עכשיו הגעתי הביתה, אחרי נסיעה לקיסריה, שבדרך שמענו על הפיצוץ. תארתי לעצמי שהד"ר יעדכן.
שרון הזמין, והילדים שילמו
שרון ידע בוודעות שעל ה"סיכול הממוקד" שהיה לפני שבוע בחברון תגיעה "תגובה הולמת". הוא ידע - כמוני, כמוכם - (הרי הוא לא טיפש במיוחד) שעל הסיכול ההוא ישלמו בחייהם 10-20 ישראלים, ומן הסתם, כרגיל אלה נוסעי אוטובוסים. אבל כנראה שלדעתו "המחיר מוצדק". הרי אין הסבר אחר למדיניות הזאת, שכשבכל פעם שמשתרר כאן קצת שקט, יש "סיכול ממוקד" של צה"ל באיזה מבוקש הכי בכיר. אני מצטערת לומר את המילים הבוטות הללו, ואינני כותבת זאת כדי להרגיז או להתסיס. אבל לדעתי הנבחרים שלנו פועלים בציניות אכזרית על חשבוננו והכל על מנת שלא להתמודד עם החזרת שטחים והיאחזויות למיניהן. צר על החיים הצעירים ותמימים שנקטעו באיבם, צר על ילדים ואנשים שיוותרו אולי נכים לכל חייהם, צר על הסבל שהוא מנת חלקם של מאות ואלפי בני משפחותיהם. אבל שרון וממשלתו כבר מתכנסים כדי לתכנן "תגובה קשה". אין סוף למעגל הדמים הזה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה