פטרייה חוזרת בנרתיק- הצילו!

הנה אנו מצילים ../images/Emo140.gif

למרות שהיית יכולה לחסוך לעצמך הרבה סבל אם היית פשוט עושה חיפוש קטן בהודעות קודמות בבית הזה: בשרשור זה הבאנו פתרונות לבעיה אולם אני חייבת לציין, וזאת מכיוון שציינת את בעיית קיום יחסי מין: פטריה נרתיקית מדבקת כמו כל סוג אחר של פטריות. אם הטיפול לא נעשה אצל שני בני הזוג - הרי שתמשיכי להדבק ולהדביק והסיפור לעולם לא ייגמר. בן זוגך, למרות שאינו סובל כמוך (מה לעשות ? האנטומיה שלהם שונה) נושא את הפטריה בדיוק כמוך, (ואני יוצאת מתוך הנחה שיש לך בן זוג אחד) ולכן בכל פעם שתחלימי - תחלי מחדש אם בן הזוג לא יקבל טיפול. אני מאוד ממליצה על שימוש בקונדום במידה ובן זוגך לא קיבל טיפול הולם. הבראה מלאה והרבה טוב.

אני לא מודאגת בעניין הזה...

אף פעם לא השתמשתי בגלולות ואני אף פעם לא מקיימת יחסי מין ללא קונדום!

dance of life

New member
לצמחוניות, שאלה קטנה:

גמני צמחונית (21 שנה מתוך 21
) וגם אני סובלת די הרבה מפטריות (טפו טפו טפו בחודשים האחרונים כבר לא ממש... אבל כשהן היו, הן היו עקשניות, כמו כולן - בצבא) האם יש סיכוי כלשהו שאנו חשופות לזה יותר מנשים רגילות בגלל מחסור של ויטמין כלשהו כתוצאה מהצמחונות? (למרות שאני לא סובלת מחוסרים ידועים...) סתם נקודה לדיון

אשיב לך למרות שאינני צמחונית

ברמת העיקרון כל אדם שאינו מודע לחוסרי ויטמינים בגופו, נמצא באותה רמת סיכון. כך שבאמת לא משנה העובדה אם את צמחונית או לא . לאנשים שאינם צמחונים יש סבירות גבוהה יותר שלא יפספסו ויטמינים מסויימים הנמצאים במזון אותם הם אוכלים. לדוגמה ויטמין B12 המצוי בבשר. ויטמין זה מאד חיוני, והמאגר שלו המצוי בגופנו הולך ומידלל עם הזמן. כצמחונית, הסיכוי שלך גבוה יותר שויטמין זה יהיה במחסור.. כתוצאה מהתזונה שלך. כל עוד ותקפידי על בדיקות דם תקופתיות, גם שאת חשה מצויין.. ותוודאי שאין מחסור של ויטמינים בגופך, והם בנורמה הרצוייה. אין לך בעיה. וזה נכון לכל אדם, צמחוני או לא.

אני ארחיק קצת לכת..

ברוב המקרים צמחונים סובלים ממחסור חמור של ויטמין B12 וחומצה פולית,ןB6 כמה מהתופעות שנגרמות כתוצאה ממחסור זה הן אי חשק לכלום.. עייפות, דיכאון.. חוסר תיאבון, חרדות.. מה שפוגם גם בזוגיות.. אי חשק לקיום יחסי מין. החשיבה ההוליסטית תטען שבגלל שאין לך חשק לקיום יחסי מין למשל.. או יש חשק אבל יש חשש מכאבים. הקנדידה תתעורר.. והנה קיבלת פטריה בנרתיק. זו הדרך של הגוף לאותת לך ולומר לך מה לא בסדר..

מולטי ויטמין ומינרל מין הטבע

הפטרוזיליה מעבר לסגולותיה הרפואיות, אלו היתרונות הבריאותיים של שלל הוויטמינים והמינרלים הנמצאים בפטרוזיליה: 1. ויטמין A (בטא קרוטן): התורם לשיפור ראיית לילה ועור בריא. 2. קומפלקס ויטמין B: שימוש חמצן וחומצות אמינו ושיקום תאי הגוף ושחרור אנרגיה מהתאים 3. ויטמין C: לתחזוקת המערכת החיסונית. 4. ויטמין E: להגנה על התאים מפני התבלות הבאה עם הגיל. 5. ויטמין K: לוויסות סמיכות הדם וניקוי וסינתזה של חלבון הכבד. 6. ברזל: ליצור המוגלובין הנדרש לאנרגיה. 7. מנגן: עוזר לספיגת ויטמין C, מייצר את הורמוני המין. 8. אשלגן: נדרש לגדילה, בניית שרירים ומערכת העצבים. 9. אבץ: מחזק את המערכת החיסונית ומונע אקנה. 10. סידן: לחיזוק העצמות, השיניים והשער. 11. סיבים וכלורופיל: מטהרים, מונעים זיהום בקטריאלי ומגבירים את תגובת המערכת החיסונית. כדי ליהנות מכל היתרונות - רק פטרוזיליה טרייה ללא ספק, עשב התיבול הירוק והפשוט הזה בהחלט ראוי לתואר של מולטי ויטמין-מינרל ובכן, מה אני באה לומר? שראשית זו דוגמא אחת קטנה, וויטמינים ומנרלים מצויים בכמויות אינסופיות בטבע וכמובן בצורה הטבעית והבריאה ביותר. אכן, ההומוספיאנס - התפתח לאוכל בשר, מה שלדעתי גורם למרבית התחלואות של המין האנושי (ואני קניבאלית כמרבית האנושות) אולם, עולם הצמחים עשיר בצורה בלתי רגילה בכל הויטמנים המינרלים, החלבונים שגוף האדם זקוק לו לצורך קיומו הבריא. תוספי מזון טבעיים מכילים גם הם כמויות נכבדות של כל הויטמינים והמינרלים ולכן - הבשר לסוגיו, כחלק מהתפריט היומי, אינו הכרחי ולאור הידע הרב שצבר המדע בנושא נזקיו - הייתי מעיזה לומר - גם מיותר. וזו בהחלט דעתי הפרטית. הרבה בריאות וחג שמח.

../images/Emo203.gifצמחונים הם אנשים בריאים

צמחונות היא אדיאולוגיה, דרך חיים או בחירה אישית מתוך סיבות אישיות. אשר על כן - אני מכבדת את כל אלה אשר בחרו בה. לצמחונות יש את כל התשובות למלוי החסרים הבאים מאי אכילת מזון מין החי. צמחוני הממלא את טבלת המזונות שלו באופן שקול ומדוד - חשוף הרבה פחות לאותן מחלות הבאות אלינו מההתפתחות התעשייתית המהירה, המכניסה אל תוך גופנו כימיקלים, חומרי צבע מסרטנים, ועוד מרעין בישין שעדיין לא למדנו עליהם ולא הבנו עד כמה המכונה האנושית האלוהית - אינה זקוקה להם. המאמר המצורף מתוך אתר הצמחונות מביא רק חלק מהפתרונות, אולם כל הפתרונות נמצאים באתר עצמו. על בשר אדום ויתרתי מזמן (טוב, חוצמי "על האש" מידי פעם (LDH בשמיים וטריגליצרידים שסתמו את העורקים הכליליים) על עוף - קשה לי... ואני סתם מטיפה ולא מקיימת... כמו שנאמר - נאה דורש - לא נאה לא מקיים...

טוטס

New member
ממש לא...מכיוון שסבלתי מכך כל חיי

ורק 6 או 7 שנים אי צמחונית, אי יכולה בוודאות להגיד שזה לא החמיר לי את הבעיה...

צמחונות ופטריות

תלוי איזה סוג של צמחונית את... אם כצמחונית, את אוכלת את כל "תחליפי הבשר" למיניהם- אלה הקפואים וה"טבעיים" כביכול...יש סיכוי שאכן בגלל זה יש חשיפה לפטריות מכיוון שכל המוכנים הקפואים, אינם נחשבים מזון איכותי, הם מלאים בתוספים מלאכותיים, חומרים משמרים, צבעי מאכל, משפרי טעם ועוד...הפטריה אוהבת אותם, כי הם מחלישים את מערכת החיסון וכך לה יש יותר יכולת להתפרץ לה להנאתה ולהשתלט על הגוף... לעומת זאת צמחונות אמיתית- המתבססת על תזונה טבעית ממזונות מלאים ובריאים כגון אורז מלא עם קטניות כתחליף לחלבון מן החי, או חיטה מלאה, טחינה מלאה, חומוס אמיתי שמכינים בבית, ללא חומרים משמרים, ירקות ופירות אורגניים ועוד...- כך מערכת החיסון שלנו חזקה ובריאה יותר והסיכוי שהפטרייה תתפרץ- קטן. לגבי ויטמינים- אותו כנ"ל- בתזונה נכונה ובריאה אין סיבה לחסרים תזונתיים, כולל B12 המגיע מן החי בלבד, אולם הוכח כבר, כי אדם שלא נגע בחלבון מן החי מימיו (ואת מתארת כי מאז ומעולם היית צמחונית), לא יסבול מחסרים בויטמין חיוני זה, מכיוון שהגוף יודע לנצל ולמחזר אותו בעצמו, אולם מספיקות פעמים בודדות בהן הגוף קיבל את הויטמין בצורה חיצונית וכבר הוא "מתעצל" למחזרו ורגיל לקבלו מבחוץ... אני מציעה לך לשקול פגישה אצל תזונאית טבעית או נטורופט/ית, על מנת לקבל הדרכה על צמחונות נבונה ובכך להימנע מכל מיני "רעות חולות" שונות... בריאות, תמי- נטורופטית

מיקמיק

New member
היי ציפור שיר

מכירה משחה בשם אגיסטן? היא מופיעה גם בפתילות להחדרה תרופה שנמכרת ללא מרשם רופא למשהו טיבעי הייתי ממליצה אמבטיה בתה בבונג או בעיברית קמומיל הוא ידוע כחומר מחטא ומרגיע כמעט לכל בעיה אמממממממ מה עוד? אה כן פטריות אוהבות מתוק לכן כדאי להימנע ממתוקים וכדאי אולי שתבדקי אם הבן זוג יכול להיות שיש הדבקה חוזרת לכן הפטריה צצה שוב ושוב בהצלחה

למעלה