פטריה וגינלית הצילו!!בבקשה

almamater

New member
פטריה וגינלית הצילו!!בבקשה

שלום, אני חיילת בת 19, לפני 5 חודשים חליתי בפיאולונפריטיס(דלקת חריפה בדרכי השתן) שהתפתח ליורוספסיס(דלקת בדם) טופלתי באנטיביותיקה במשך 4 חודשים, דרך הפה וחודשיים דרך הוריד, בזמן הטיפול האינטנסיבי "זכיתי" ללקות בתופעת הלוואי פטריה וגינלית, טופלתי באגיסטן טבליות לדניות שעזרו והגירוד הנורא אכן פסק. כרגע אני נמצאת אחרי טיפול מאוד ארוך של אנטיביותיקה דרך הוריד והפטריה חזרה אבל הפעם בצורה קיצונית הרבה יותר, אני ממש לא מצליחה לישון בלילה בגלל הגרד הנורא הגובל הצריבה ובעיקצוצים איומים, טופלתי ב4 כמוסות ספוראנוקס שבינתיים לא עזרו ובמשחת אגיסן... אנא מכם, אם אתם מכירים משהו שיכול להקל או אפילו לרפא את הזוועה, עיזרו לי...

nushnushnush

New member
פטריה וגינלית וחומץ תפוחים

לי אישית בפעמיים שהיה לי את התופעה הזאת עזר חומץ תפוחים שטיפה מדי יום עם שביעית חומץ שתוך כלי מים. עזר תוך כמה ימים, מקסימום שבוע. אפשר לקנות את זה בכל חנות טבע לפי מה שאני יודעת חוץ מזה כדאי לשתות תי מרווה. בהצלחה.

בובי

New member
עוד משהו

כדאי לקנות קפסולות של אפידצולוס שמחזירים את החידקים הטובים למעים חידקים אלה מתים כתוצאה מלקיחת אנטיביוטיקה ממושכת ניתן לקנות בכל חנות טבע רפואה שלמה

avorly

New member
כמה דברים:

1. אחרי דלקת בשלפוחית השתן ממוכת, עדיף לקחת אסידופולוס ולקטובצילוס (יש פורמולות כאלה לכמה חברות טובות), כי אחרת הדלקת בשלפוחית נוטה לחזור. 2. ישנה תערובת של שמנים מאוד טובה שנקראת "ואגינל" ונוסתה בבדיקה במעבדה בבי"ח ונמצאה יעילה מאוד. אם תהיה מעוניינית, פני אלי בפרטי. בברכת רק בריאות, אורלי

למעלה