פטנט לפתיחת גרבר?!

• פותח הנושא myel
  • פורסם בתאריך

myel

New member
פטנט לפתיחת גרבר?!

אני יודעת שאמור להיות פטנט לפתיחת גרבר- "דפיקה" על הצנצנת מלמטה כדי שהוואקום ישתחרר. למרות זאת, כל פעם כשניסיתי לפתוח שום דבר לא קרה, הפקק לא קפץ והיום אפילו נתפס לי איזה שריר בגב! (לא יודעת מה הקשר, אבל עובדה שזה קרה). איך לעזאזל פותחים את הגרבר מבלי להזדקק לשריריו של גבר חסון שבמקרה יהיה בסביבה?!

הגזמת קצת לא ? ../images/Emo4.gif

את רצינית ? ליפעמים אני מישתמשת בגרבר ואני לא ניתקלתי בבעיה כזאת ( ואני לא כמו גבר חסון
) .

myel

New member
תאמיני לי שלא הגזמתי- זה ממש בלתי

אפשרי לפתוח אותם, וזה לא גרבר אחד שניסיתי אלא לפחות ארבעה באופן אישי. אגב, גם מוכרות בסופר פארם לא הצליחו...

פשוט מאוד

עם סכין שפיץ, חוררי חור במכסה, ממש קלי קלות והמכסה העקשן נפתח. בהצלחה

happpy

New member
יש לי פטנט

מקווה שיעבוד גם אצלך... עם מים חמים מחממים את המכסה מכל הכיוונים ובד"כ הוא נפתח בקלות אח"כ.

הסיבה שהגרבר לא נפתח

מכיוון שיש בפנים ואקום ( כלומר כל האויר הוצא) קשה מאוד לפתוח את הגרבר. ולכן בעזרת סכין חדה תחוררי את המכסה ( ואז נכנס אויר) וניתן לפתוח בקלות.

talmom

New member
תנסי את זה:

תהפכי את הגרבר, תתקעי חוד של סכין או כל דבר חד, קשיח ועם להב שטוחה (כמו מברג - אבל אל תשימי שם מברג...) בין המכסה לצנצנת, ותסובבי קלות עד שתשמעי את ה"פאק". (זה צריך להיות חפץ שלא אכפת לך אם יתעקם קצת) אח"כ הצנצנת נפתחת מעצמה.

רווי1

New member
יש מכשיר שפותח

נדמה לי שאפשר לקנות בהום סנטר או בחנויות של בישול מקצועי - זה נועד לזקנים ולשאר מתקשים לפתוח מכסים של צנצנות למיניהן

michal@gal

Active member
מנהל
גם לי יש כזה

פותח לא רק צנצנות גרבר אלא כל צנצנת או בקבוק שהוא. הבעייה עם הפתיחה היא שקשה לתפוס טוב את המכסה, והמכשיר הזה (מין ידית) תופס את המכסה ומאפשר את הפתיחה.

mommy 26

New member
פתרון מעוללללה לפתיחת גרבר:

גם אני כמוך כבר הייתי מיואשת והתחלתי ללכת לשכנים שיפתחו לי את הגרבר אחרי שכמעט נשברו לי הידיים ושכנה אחת נתנה לי פטנט: לוקחים סכין חדה ומחוררים איתה מעט את הפקק. כך הואקום משתחרר והגרבר נפתח בקלות! כל הזכויות שמורות...

olgaer

New member
לא מתאים כשאת מתכוונת לשמור על

תוכן הצנצנת. אם כבר, אז כדאי לנסות לשחרר את הוואקום ע"י לחיצה של סכין מתחת למכסה.

Tula1

New member
פטנט בלי שימוש פולשני בסכין

בשביל מה להשתמש בסכין חד כשהוא יכול להחליק ולפצוע? הנה ה-פטנט: קחי סכין לא חדה, כזו שמשמשת למריחה, ועם הידית של הסכין הזו תדפקי מסביב למכסה. אחרי שסיימת את הסיבוב- הצנצנת תיפתח. אצלי עובד כל פעם. היה מפחיד אותי להתעסק בחירור צינצנות, ועוד כאלה שנועדו לתינוקות

למעלה