פטיפון בארץ עד 1000$ חדש או משומש

amiud

New member
פטיפון בארץ עד 1000$ חדש או משומש

מה אפשר להשיג בארץ בתקציב כזה(לא כולל ראש/מחט)?

yairf

New member
חדש - פרוג'קט. יד שניה - לא ידוע לי

על פטיפונים מעניינים למכירה

byrdparis

New member
כמה עולה פרוג'קט 6.9

חדש ?? בארץ ? ובכלל מי שיכול לתת מחירים של כל דגמי פרוג'קט בארץ אני אשמח ..

knappertsbusch

New member
טלפון לאייל פור ואתה מסודר

או בעברית: www.aufi.co.il בהיותו היבואן הבלעדי הייתי אומר שהוא די אוטוריטה בתחום...

רון ו

New member
לא מפתיע

שאני אמליץ על זה יש למוכר גם טייפ דק במחיר מציאה ברבע מחיר ממה שחשבת (כולל משלוח) ראש ומחט תקבל מכשיר מדהים. למרות שיש סיכון מסוים

amiud

New member
תודה :) אין עוד חברות בארץ או משומש

מדובר בתקציב שלו שהוא דיי הגון ,מי מחזיק בארץ פטיפונים בסדרי גודל כאלו ומה לגבי משומשים בתחום הזה?

H A N N I B A L

New member
בתקציב הזה ......

PROJECT לדעתי נותן תמורה טובה מאוד לכסף. אם אני לא טועה ב 1000 דולר אתה יכול לקנות את ה 6.9 של PROJECT שהוא מכשיר מצויין לרוב הדעות. בהצלחה!

amiud

New member
אכן התברר שיש רק חברה אחת בארץ :(

קצת מוזר.. אבל תודה

oryw

New member
אני הייתי מחפש

Linn Lp12 + Ittok - לא מאמין שתמצא משהו שיתן ביצועים קרובים בתחום מחירים כזה. התקציב טיפה מגביל אומנם כי LP12 במצב טוב עולה יותר. קושי נוסף הוא שצריך אדם מיומן לטפל במכשיר כזה. Project הינם ללא ספק פטיפונים טובים למכירם אומנם. אורי

amiud

New member
איך זה? Technics SL1000mk2

כמו מה שהיה לי(sl1600mk2) או רמה יותר גבוהה? http://www.xs4all.nl/~rabruil/sp10page.html פרוגקט יש את ה6.9 שנחשב מעולה - נדמה לי שיש לכמה מכאן

ראנדום1

New member
אולי כדאי לבדוק ביורוטל..

הם היבואנים של חברת thorens ואולי יש להם מה להציע בטווח המחירים שנקבת. הם יושבים בבית מרכזים 2000 בקומת החניון באיזור התעשייה של הרצליה פיתוח. פטיפונים משומשים יש גם בחנות "פיוז" בגבעתיים וב"רדיו הכוכב" ברח' קינג ג'ורג' בת"א. צור קשר גם עם בחור נחמד בשם יעקב אבני הגר בבת-ים.יש לו אוסף נחמד מאד של פטיפונים משומשים (וגם אחלה מערכת בסלון). כרגע יש לו מודעה בלוח על שני טורנסים-בהחלט שווה בדיקה. קניה מהנה !

amiud

New member
תודה אם יש עוד אופציות אז אשמח לדעת

כמובן אפשר במסר אם רוצים תודה רבה

ariegur

New member
אני הייתי ממליץ על טורנס 160

עלות של כ 750 ש"ח במצב טוב. למרות שביקשת המלצות בארץ, בטווח המחיר שלך הייתי רוכש LINN LP 12 בכ 3,000 ש"ח + 1,000 ש"ח הובלה. הייתי מחפש מכשיר טוב ללא זרוע, זרועות אפשר להשיג בארץ משומשות וחדשות. פטיפון בסיסי כזה הוא טוב ואפשר לשדרג אותו בעתיד ללא גבולות. אם אתה לא בעניין של שידרוגים, רק טורנס 160 ורצוי מהדגמים הראשונים (MK 2). פטיפון כזה עולה כאמור כ 750 ש"ח ובתוספת של כ 1,250 ש"ח מחיר הכולל זרוע טובה, הוא עדיף לדעתי על ה LP 12 הבסיסי. אריה

למעלה