פחות מ80% גשם בגוש דן זה בצורת

m70

New member
אנחנו בשנה של "כמעט"

בעצם,מאז אמצע פברואר,מערכות גשם גירדו אותנו מצפון,ממערב,והפעם ממזרח. בתחילת השנה אפיקים גירדו אותנו מרום. השנה אנחנו במיקום מחורבן באמצע.

לוי אסף

New member
וגם במערכת הגדולה של השנה נתוני

הסונדה הארו 2 מעלות ויותר ממה שהיה חזוי.

termometer

New member
הסונדה הזאת התקלקלה...

אורי בץ גם אמר ברדיו שהיו רוחות עזות באיזשהו מפלס לא זוכר בדיוק והסונדה פשוט התפקששה...

לוי אסף

New member
דיברתי אם אורי הוא כך שלחו עוד

סונדה. פירסמתי פה כבר את הנתונים, אני לא זכור ממש כמה אבל לא היה מתחת למינוס 2 ב- 850.

termometer

New member
הוא אמר ששגרו 3 סונדות=

שלושתן התפקששו... עובדה שהם הסתכמכו על הסונדה ראו ש"חם" וחזו את השלג לירושלים רק בשעות הערב-לילה.. באותו זמן בדיוק התחיל השלג לרדת... המילים מדברות בעד עצמן...אורי אמר בעצמו שהסונדות התפקששו בגלל הרוחות העזות בקבוצה של כמה מפלסים שאני לא זוכר בדיוק איזה.. אבל הם היו חייבים להסתמך עליה למרות שידעו שהיא משקרת-וטעו,מן הסתם. הביאו גם סונדות מצפון מצרים וראו ששם באמת היו טמפ' יותר הגיוניות...

התירוצים של בץ לא נראים לי

בכלל. להזכירכם, זה אותו חזאי שאמר רק שלושה ימים קודם לכן, שלא ירד שלג בירושלים בשבת. כשהשלג כבר ירד הוא אמר ש"הם לא דיברו על מוצאי שבת..". נו באמת, איזה זלזול באינטלגנציה
היו לנו עשרות מערכות עם רוחות הרבה יותר חזקות, למה הסונדה לא התפקששה אז? ולמה הסונדה מתפקששת רק אצלנו? מה, רק אצלנו יש רוחות חזקות? למה ביוון היא לא התפקששה והראתה טמפ' הגיונית מאוד? בקיצור...לא נראה לי שהבץ הזה מדבר בהיגיון, כי הסונדה התפקששה רק בצהריים, ולתת בצהריים תחזית לשלג בלילה, כששלג כבר יורד בהרי השומרון...זה ממש עלבון לרמת ההבנה הבסיסית של האנשים.

למעלה