פחד מתוצאות ראיון

dory141

New member
פחד מתוצאות ראיון

שלום, אני רוצה להתייעץ. מחר אני צפוי לעבור ראיון עבודה עבור משרה (או משרה חלקית, אני לא יודע פרטים כרגע). מצד אחד, אני רוצה להשתחרר, לפחות בהדרגה, מהעבודה הנוכחית, מטעמים של אי-מימוש פוטנציאל ואי תגמול כספי הולם.
מצד שני, אני חושש מהבלתי נודע.
ייתכן שהעבודה החדשה תהיה מעניינת ומכניסה. הבעיה היא שהתרגלתי שנים לעבוד בשעות גמישות (א,ה- 8 שעות ביום לבחירתי לרוב) והמשטור של זה עשוי להוות לי בעיה.
איך להתמודד עם זה? איך להכין את עצמי לשינויים שעשויים להגיע?

בהצלחה!

לכל עבודה יש יתרונות וחסרונות. כמו שהתרגלת לחסרונות של העבודה הנוכחית שלך, כך תתרגל לחסרונות של העבודה החדשה, אם החלטת שהיתרונות שלה שווים את זה.

dory141

New member
תודה, עוד לא התקבלתי ואין לי מושג על מה בדיוק מדובר

ראיון הדדי

שלום,
אנחנו רגילים לחשוב על ראיון כעל מבחן שבו אנחנו צריכים להוכיח את עצמינו כדי להתקבל. זה נכון אבל זה רק חצי מהסיפור:
הצד השני הוא שגם המעסיק נמצא פה במבחן: אתה צריך ללמוד מהראיון על טיב העבודה, התנאים, האוירה והיחסים במקום, ובהתאם לזה אתה תחליט אם אתה רוצה את התפקיד או לא.
קח את הראיון כ"קרש קפיצה" שאם תעבור אותו בהצלחה יאפשר לך לבחור אם לקחת את המשרה או לא, שאל את כל השאלות שמטרידות אותך ותחליט אם העבודה התקבלה.
ונקודה חשובה נוספת: גם אם תקח את המשרה הזאת, אתה תמיד יכול להמשיך לחפש. . .
בהצלחה!
חלי

dory141

New member
תודה

עדיין, קצת מוזר לי שזה קרה כמה פעמים בשנים האחרונות, כשחיפשתי ללא הצלחה.
למיטב זכרוני, לא היו לי חרדת בחינות או חרדות מסוג אחר, בתיכון, בצבא או באוניברסיטה.
מצד שני, אני צפוי לעבור לתחום העיתונות וכנראה שלא אצטרך להיות כל הזמן במערכת, אם וכאשר כמובן.

dory141

New member
אני מבין שאני צריך להסביר משהו?

תמקדי אותי בבקשה, שאוכל להשיב על סימני השאלה.

dory141

New member
זה כבר לא ממש רלוונטי

למרות שהפגנתי רצון רב להיות במקום, נפסלתי. הסיבה היא חוסר נסיוני בתחום.

למעלה