פחדים ולבטים- בבקשה תקראו...

פחדים ולבטים- בבקשה תקראו...

היי. אני בת 24, גיל קצת מאוחר יחסית למה שאני רואה בפורומים, אבל אבלע את הבושה ואספר, כי אולי למישהי פה יש רעיון איך לעזור לי. נראה לי שאני קצת במצוקה. כל הזמן מנסה להדחיק את זה. כל הזמן מנסה למצוא תירוצים והוכחות סותרות למה שאני מפחדת שאני אולי מרגישה. כל כך מפחדת. אבל למרות שכבר חשבתי על זה כל כך הרבה פעמים במהלך השנים... בכל פעם שזה עולה מחדש, המחשבה הזאת (שאולי באה מתוך מצוקה וייאוש- ואולי היא אמיתית). אני לא מפחדת מהסביבה כבר כל כך הרבה פעמים שאלתי והכנתי את השטח: מה תחשבו אם אני אהיה לסבית (ועוד רמיזות), וכולם הכי בסדר עם זה (משפחה חברים עבודה) כולם חוץ ממני. אני כל כך מפחדת. לא יודעת מה לעשות עם עצמי. ועם זאת- הנשים שאני נמשכת אליהן, מעטות כל כך. והן תמיד סטרייטיות, (כך יצא שהן יוצאות מההתנסויות שלנו יותר מבולבלות ממני...) כן הייתי כבר עם כמה נשים, אבל זה אף פעם לא הפך למערכת יחסים, כמו מטומטמת, 3 פעמים "התאהבתי" בסטרייטיות מבולבלות יותר ממני שחזרו להיות סטריטיות אח"כ, באשר לי, אני חזרתי לגברים או לפחות ניסיתי, וזה גם לא דבר נעים לשטות באנשים, אני סתם שוברת לבבות סדרתית, וזה בגללי לא בגללם, כנראה. אבל אי אפשר לדעת עד שלא מתנסים בדבר האמיתי, נכון? ואני מתכוונת למערכת יחסים, לא רק סקס. אבל הבעיה (כאילו שאין מספיק בעיות) היא שאיפה אני אמצא בחורה כזאת? שהיא לא בוצ'ית, שהיא עדינה, שהיא בוגרת, הענין הוא שזה הפחיד אותי ואם יורשה לי לומר גם קצת דחה אותי (סליחה, אני יודעת שזה דבר מכוער לומר) אבל בעיקר הפחיד אותי כשהלכתי פעם אחת עם ידיד שלי למנרווה, הבוצ'יות ממש מפחידות אותי, וגם... בעצם כולן הפחידו אותי. אני מרגישה כמו ילדה קטנה. כל כך לא מתאים לי בהקשר הרומנטי, כי עם גברים אני תמיד כל כך בעלת ביטחון עצמי (לפחות בשלבי הפלירטוט) כל כך לא אכפת לי כל כך מזלזלת, חסרת פחד וחסרת בושה, יש לי את הביטחון שאני נכנסת לבר (סטרייטי) שאני יכולה להשיג את מי שאני רוצה (לא יודעת למה). כנראה שהביטחון הזה מגיע מהעובדה האפשרית שאולי הם פשוט לא מענינים אותי ופתאום כשהייתי בטריטוריה שאני לא שולטת בה היה לי מפחיד כי חשבתי: למה שמישהי פה בכלל תרצה אותי, אני כזאת ילדה קטנה וטיפשה. לא יודעת ממה אני מפחדת כל כך. (אני מפחדת שכן ואני מפחדת שלא) למישהי יש רעיון איך אני אפגוש מישהי כזאת?

Dana 18

New member
לולה מאיי יקירתי...

קודם כל את יכולה להיות רגועה. הפחד והחששות דיי... מאוד מובנים. תקנו אותי אם אני טועה אבל נראה לי שלרוב הבנות זה קורה. הפחד להתמודד עם המשיכה לבנות... הפחד מלצאת לפאבים ומסיבות לנשים. ונראה לי שזה פשוט הפחד מחוסר הידיעה וחוסר הוודאות על מה שיכול לקרות. כי את הרי מודעת לכך שמה שיקרה כשתכירי מישהי יכול לשנות את כל אורח החיים שלך... הייתי ממליצה קודם כל להירגע. תנסי לקחת את זה קצת יותר בקלות כי למרות שיש בנות שבמראה החיצוני שלהן יכולות להיראות דיי מפחידות יש גם כמה קצת יותר נשיות (ולפי מה שסיפרת את לגמרי מעדיפה נשיות) שהמראה שלהן לא יהווה גורם מרתיע עבורך... בתור התנסות לא נראה לי שהייתי קופצת למיים עם מישהי שהכרתי בפאב... כי רוב הבנות / נשים שם כבר התנסו ובטוחות בעצמן ובהעדפותיהן המיניות... אני הייתי מנסה להכיר מישהי דרך איזה חברה טובה/ ידיד טוב.. כי רובנו מכירים איזו מישהי שמחבבת נשים... מהעבודה, מהלימודים, מהמשפחה של החברה... ואם יצא לך לכיר מישהי שלא מסתובבת רק במקומות לנשים אולי הלחץ ירד ממך קצת כי זה יהיה יותר דומה לבילוי עם חברה ואז תוכלי באמת לראות אם זה מתפתח לאנשהו... עוד אופציה זה דרך אתר שידייט... www.shedate.co.il זה אתר הכרויות לנשים בלבד. שם אפשר למצוא חלק גדול מהנשים שלא אוהבות להימצא במינרווה (בטח כמו ששמת לב רוב הבנות שם הן בנות 14 ומטה - אם היית ביום שישי)... ואם בכל זאת את בעניין של פאבים ומסיבות אז... בימי שלישי יש את הלנסקי, בימי שני יש את מה שהיה השורצקי והיום אני לא בטוחה למה שינו את השם שלו, בשבת את הבלוצ'י, בכלל באמצע השבוע המינרווה הופך למקום יותר שקט ונחמד... (כל אלה מקומות שכן בודקים בהם ת.ז ובדרך כלל הקהל שם הוא של נשים ולא ילדות - או לפחות לא כאלה שבאות ללכת מכות) ובטח בסביבות עצמאות תיהיה מסיבה של רשפון אולי גם ווקס... יש לוח אירועים כאן בפורום ולמרות שלא הכל מופיע את תמיד יכולה לשאול. בכל מקרה שיהיה לך המון בהצלחה ואני אשמח לתת עצות או סתם לדבר אם תרצי...

BEL81

New member
חושבת כמוך

לולה מאיי או בעצם לכול אלו שהגיבו, כן ,גם אני זקנה כמו לולה מאיי (24) ומתחברת מאוד למה שהיא רשמה.בגילי "המופלג" החלטתי לבחון את עצמי ולמצוא לאן באמת אני משתייכת . יצאתי למקומות הבילוי שכולכן נקבתן בשמם (בלוצ'י,מנרווה,ווקס וכדומה),לא אומרת שנבהלתי מהנשים שראיתי אבל לא ראיתי את עצמי משתלבת בכלל ביניהן ולא חזרתי לכול המקומות האלה יותר.כשכבר הייתי עם אישה( מי שבאמת סקרנית לדעת איך הכרתי אותה שתיכנס לבלוג חחח ממש פרסומת, פשוט אין לי כוח להסביר) והחלטתי שאני "חייבת להיות סטרייטית" אולי כי באמת זה יותר קל,אולי כי זה מבהיל .ניסיתי למצוא פתרונות קסם,חשבתי שאולי לא הייתי עם הגברים הנכונים ובגלל זה נרתעתי ועברתי "לצד השני" וכשהייתי כבר עם בחורה אמרתי לעצמי "רגע! חכי אולי עוד יבוא הבחור הנכון". בכול ההתלבטויות האלו יש (לפחות לי) הרבה פחד,פחד מזה שצריך לבחור ומה ההשלכות של כול בחירה שאעשה. כול אחת מאיתנו נושאת את "התיק" שלה , יש כאלה שסוחבות עליו את כול הבית (תרתי משמע) ויש כאלה שלוקחות רק את הדברים הקלים ולא נותנות משקל לדברים . נראה לי שכול מה שאפשר לעשות הוא להתייעץ ולהקשיב לאחרות אבל ברגע האמת כול אחת מקבלת את ההחלטה שלה, ע"פ השיקולים האישיים שלה. אז בהצלחה לכול אלו שאובדות עצות כמוני ותמשיכו לכתוב שחף

אוססונה

New member
אני בוגרת ממך, ולא בולעת בושה.

חג שמייח לכולנו. קראתי אותך שלוש פעמים, יש לי הרבה מה להגיב. אך, לעולם אל תתביישי ממה שאת. לא בגילך ולא בההתלבטויות שלך. אין אני מתביישת ממה שאני, ומאידך, אין אני חייבת להכריז בראש חוצות, שאני "לסבית". לשמחתי, מצאתי את הבת אדם, אליה אני נשואה. העצה שלי, כי תפגשי אחת כמוך, היא: תהיי כפי שאת, בלי חשש ומורא. אם את, כפי שכתבת, הרבה בנות תתאהבנה בך. לא לפחד כלל, ואינך טיפשה. באהבה.

glenys

New member
תגובתי

היי, רציתי להגיד לך שאני מזדהה איתך ועם כל מילה שאת כתבת. הבעיה שלנו נובעת ממספר קשיים, קושי אחד הוא הקושי להתמודד עם הסטריאוטיפ הלסבי, בין אם בהגדרת הזהות שלך בפני עצמך ובין אם בקבלתה אצל אחרות אשר עוטות על עצמן סממני זיהוי לסביים אשר נתפסים בעיני כדבר דוחה הרבה יותר מאשר מושך, כאשר אני מחפשת אישה אני דורשת שהיא תהיה יפה מאוד ובעלת חזות נשית טוטאלית. הסיבה לריבוי הבוצ'ות הוא שישנן המון לסביות שאימצו לעצמן את החזות הספציפית הזאת על מנת שיהיה סממן חיצוני שיעזור להן להגדיר כלפי חוץ את זהותן ובכך יהיה להם יותר קל להתחיל קשרים עם לסביות אחרות שיזהו אותן חיצונית, מאותה סיבה שישנן בנות אשר עוטות על עצמן קעקוע עליו מצוייר דובדבן או דגל גאווה וזאת על מנת להצהיר לסביבה על זהותן ו"בנות אני בקטע אז בואו מהר לפני שייגמר! :) ". בנוסף, לא פעם מאמצות על עצמן לסביות סממנים חיצוניים כי ככה הן חושבות שעליהן להגדיר עצמן על פי התפיסה ההגמונית השלטת שמעוצבת על ידי אמצעי התקשורת השונים, ככה לימדו אותן שלסבית או אישה הנמשכת לנשים צריכה להראות, וזאת בניגוד לבנות כמוני וכמוך ששלמות עם החזות הנשית ומשיכתן לנשים ואינן צריכות לבטא זאת על ידי הופעה חיצונית. כאן מגיעה בעיה נוספת שמוסיפה רובד נוסף להזדהות שלי איתך, לצערי זהו גם החלק הטראגי, קשרים עם סטרייטיות (פם פם פםםםםם!) הסיבה למלכוד אליו אנחנו נקלעות פעם אחר פעם בקשרים עם סטרייטיות היא אותה סיבה שבגללה אנחנו סולדות ממקומות כמו המינרווה. הסטרייטיות שלנו אינן עוטות על עצמן חזות חיצונית של בוצ'ה, הן נראות כמונו ועוטות על עצמן זהות חיצונית העונה יותר לתיאור הסטריאוטיפי הנשי אליו אנחנו נמשכות מלכתחילה. לרוב הן אינן סטרייטיות מוחלטות אלא ביסקסואליות מבולבלות שלא פעם אינן מודות אפילו בפני עצמן על משיכתן לנשים ומחבוא ה"סטרייטיות" שלהן מהווה עבורן מפלט נוח להתמודדות. במינרווה רגלי דרכה פעמיים וגם אני לא מצאתי שם מישהי שעונה לסטנדרטים שלי של משיכה חיצונית, אולי נפלתי על יום לא טוב והמינרווה מלאה בפאמיות נשיות ומהממות על פי קנה המידה שלי, לא יודעת. הדרך הכי טובה לפתרון הבעיה היא כנראה האולד פשנד ויי של להתחיל עם מישהי שנראית טוב בעינייך. עד עכשיו עובד אצלי מצויין. :) יום טוב.

דעתי

אני קטנה יחסית, זאת בושה יותר גדולה, סמכי עליי. לפי דעתי הלא מאוד מלומדת להשלים עם זה, זה החלק הכי קשה. לספר לאנשים תמיד מצליחים בשבלב מסויים, עם הזמן מתמודדים עם כל תגובה כבר. אבל לעבור את המחסום הראשון, להודות בזה בפניי עצמך זו באמת משימה קשה וכניראה שכל אחת עוברת אותה בשלב אחר, כשהיא מספיק בשלה. בהצלחה לך.[= מהקטנה.

BEL81

New member
חושבת כמוך

לולה מאיי או בעצם לכול אלו שהגיבו, כן ,גם אני זקנה כמו לולה מאיי (24) ומתחברת מאוד למה שהיא רשמה.בגילי "המופלג" החלטתי לבחון את עצמי ולמצוא לאן באמת אני משתייכת . יצאתי למקומות הבילוי שכולכן נקבתן בשמם (בלוצ'י,מנרווה,ווקס וכדומה),לא אומרת שנבהלתי מהנשים שראיתי אבל לא ראיתי את עצמי משתלבת בכלל ביניהן ולא חזרתי לכול המקומות האלה יותר.כשכבר הייתי עם אישה( מי שבאמת סקרנית לדעת איך הכרתי אותה שתיכנס לבלוג חחח ממש פרסומת, פשוט אין לי כוח להסביר) והחלטתי שאני "חייבת להיות סטרייטית" אולי כי באמת זה יותר קל,אולי כי זה מבהיל .ניסיתי למצוא פתרונות קסם,חשבתי שאולי לא הייתי עם הגברים הנכונים ובגלל זה נרתעתי ועברתי "לצד השני" וכשהייתי כבר עם בחורה אמרתי לעצמי "רגע! חכי אולי עוד יבוא הבחור הנכון". בכול ההתלבטויות האלו יש (לפחות לי) הרבה פחד,פחד מזה שצריך לבחור ומה ההשלכות של כול בחירה שאעשה. כול אחת מאיתנו נושאת את "התיק" שלה , יש כאלה שסוחבות עליו את כול הבית (תרתי משמע) ויש כאלה שלוקחות רק את הדברים הקלים ולא נותנות משקל לדברים . נראה לי שכול מה שאפשר לעשות הוא להתייעץ ולהקשיב לאחרות אבל ברגע האמת כול אחת מקבלת את ההחלטה שלה, ע"פ השיקולים האישיים שלה. אז בהצלחה לכול אלו שאובדות עצות כמוני ותמשיכו לכתוב שחף

לולה מאי יקרתי!

קודם כל, אני רוצה להגיד שדורש המון אומץ לכתוב את מה שכתבת, להעלות את המחשבות על הכתב.. אני מבינה שאת נמצאת במצב ממש מבלבל וקשה. מצד אחד נשמע שאת דיי סגורה על עצמך בעניין המשיכה לנשים, ואפילו הסביבה הקרובה תומכת, אבל מצד שני בכול פעם שאת מנסה לעשות צעד ולהכנס למערכת יחסים, הבחורה היא סטרייטית.. בקשר לשאלתך, אני ממש יכולה להבין. לא מצאתי את עצמי במינרווה, אבל יש המון מקומות אחרים לצאת אליהם, וכמו בכול מגזר באוכלוסיה יש כאלה שימצאו חן בעינייך יותר, עדינות ובוגרות ויש כאלה שפחות.. זה מפחד, נכון. מפחיד להתאהב ולהפגע, מפחיד להיות בטריטוריה לא מוכרת, מפליד להיות לבד, מפחיד למצוא מישהי מושלמת.. אני פה, אם את רוצה לדבר, צריכה אוזן קשבת, במייל או במסנג'ר. בהצלחה יקירתי ותעדכני אותנו בהתפתחויות..

ששששששששלום שלום.....

אני פה כאילו?
חחחחחחחחחחחח סתם :-* אממ, אני מאחלת לך טוב.. כאילו, שתכירי ת'מישהי הזו בשבילך.. בהצלחההההההההההההה

למעלה