פותנה יצאה המלכה אלירז חבל שפגעת בעצמך

rach1010

New member
פותנה יצאה המלכה אלירז חבל שפגעת בעצמך

כל התגובות של פותנה אתמול והיום, מוכיחות איזו התנהגות גנטלמנית עדינה, שימו לב גם כשהיא אוכלת בעדינות לא כמו המגעילה ההיא שאוכלת ביידים ושותה מהקנקן הכל אצלה בעדינות באיפוק, אשה מדהימה איך היא סובלת את הילדותיות של אלין, את הטמטום של אלירז בריב הנוכחי, גם אם הוא צודק, ובפרטים הוא צודק אבל עשה טעות ענקית, הרי המטרה להעיף את הזוג המאוס עולה על הכל אז צריך להבליג, אלירז אהבתי מאוד אותך אבל פגעת בעצמך ובקבוצתך להתפרץ לפני הדחות עוד עם אלין הילדה טעות קשה, תלמד מהזוג המאוס שאצלם המטרה מקדשת את כל האמצעים והכל עושים בשקט אתם גורמים לסיפוק לזוג המאוס

בהלםם

New member
הריב עם אלין והריב עם פותנה והריב עם גואל

אלירז לא עומד בלחץ כנראה וכמו כל בן אדם אנושי אחרי שהוא זוכה באהדה ומבין שהוא מועמד לניצחון מאבד את זה! קודם כל תרגעו אהבתי מאוד את אלירז אבל מעולם לא הצבעתי ככה שההודעה שלי רק באה להראות מה אני רואה אז אלירז לא הרוויח ולא יזכה בקולות שלי לעומת זאת אולי בגמר אצביע לאלין מספר אסמאסים עוד לא החלטתי בכל אופן אלירז מבין שהשלושה החברים שלו הם מאוד חזקים כרגע והוא מנסה להפיל אותם בקטנות עם אלין הוא רב עם פותנה הוא רב עם גואל הוא רב פתאום הוא הקדוש המעונה אחרי ששלושה חודשים פותנה אלין וגואל מתנהגים אותו דבר אז מי הצבוע פה? אלירז יוצא צבוע חבל שהוא השתנה!

למעלה