פותחת שרשור
לדבש וצימוקים

פותחת שרשור../images/Emo49.gif לדבש וצימוקים

מאמי זהו מחר זה היום, אחרי כלכך הרבה זמן היום הזה הגיע. אני כלכך שמחה שיצא לי להכיר כאן בפורום הזה מישהי מקסימה וכלכך אכפתית ומחממת את ה-
כמוך. מה אני מאחלת לך למחר?, מה לא
שיהיה לך יום קסום ונפלא שתהני ממנו מכל דקה ושניה שתיהי מוקפת באנשים הקרובים לך ואוהבים אותך, שיהיה לך המון כיף,תחושות התרגשות ואנרגיות טובות ובעיקר המון המון המון אהבה. אני בטוחה שמחר הכל יעבור בדיוק כמו שרצית ושהכל יהיה מושלם ומדהים עבורך בזה אין לי ספק בכלל. אוהבת המון המון נטע

choopina

New member
יקירתי ../images/Emo24.gif ../images/Emo25.gif

סוף סוף הגיע היום הגדול.... מאחלת לך שיהיה לכם יום מדהים, מרגש, שמח, מלא באהבה שתעטוף אותכם. שמחה שיצא לי להכיר אותך, את בחורה מדהימה
והכי חשוב, אל תישכחי לנשום ולהרגע, תהני מכל רגע ואל תשימי לב לשום דבר שקשור בניהול הארוע, פשוט תתרגעי לך. נשיקות.

KVI

New member
דבשית!!

שיהיה לך מחר יום נפלא! תהני מכל רגע, ואני מאחלת לך שתהיי מוקפת מחר חום ואהבה, אושר ושמחה! תעשו חיים ואל תלחצו משום דבר

תודה!!!!!!!! ../images/Emo24.gif

אני אצל אמא שלי וחייבת לצאת הביתה ועוד לא הייתי בבית/ ליד מחשב מהבוקר. בתוך ה"שלווה" שנכנסתי אליה אתמול, ריגשתן אותי כ"כ! אוהבת ואכתוב מאוחר יותר או כבר כאישה נשואה (ממש לא קולטת שזה קורה)

שביל'ה, נפלאה שכמותך ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo20.gif

לא היה לי זמן להגיב ולחבק אותך חיבוק ענק חזרה !!!! תודה על המילים החמות.. וכתבת את הדברים כ"כ יפה, שכל שנותר לי הוא לאחל לכם הכל חזרה ואף מעבר לכך! שיהיה לכם יום נפלא, קסום, מלא אושר ואהבה. אוהבת אותך המון!!! מזל טוב לשאר המתחתנות מחר.. שיהיה לכם ערב מענג ומהנה כפי שמגיע לכל אחת ואחת מכן... דבש

בכיף בובה מה שמגיע מגיע../images/Emo24.gif

אוף אני לא נרדמת, יש לי גלי חום, ובעיקר חושבת על עצושית

ליתלת

New member
כפרה, את עוד ערה???

מהר, לכי לישון... שלא תהיי עייפה מחר... אני אתקשר אלייך מחר (בתקווה שלא תהיי עסוקה מדי בשבילי, כמו עצה היום...) ואם לא אצליח לתפוס אותך, אז שיהיה לכם יום נפלא, בדיוק כמו שאתם מקווים שיהיה, ואפילו יותר טוב, ב"ה. נשיקות ולילה טוב.

עכשיו אני רק מכינה את התיק למחר...

חשבתי שאהיה פנויה היום אבל טעיתי.. אוטוטו אלך לישון. תודה מיוחדת לך, על הכל! אוהבת

לדבש וצימוקים המון המון מזל טוב |4U

שיהיה לכם יום מדהים והכי חשוב - חיים נפלאים ביחד !!!

2ש ל ג י ה

New member
מזל טוב דבש יקרה../images/Emo49.gif

מאחלת לך שהיון יעבור עליך בצורה הכי כיפית שיש! תהני מכל רגע.. המון אושר ואהבה..

למעלה