פותחת לי ערב...

אשת נמש

New member
פותחת לי ערב...

מישהיא פה איתי? הבננות ישנות והנמש לא בנמצא (הוא עסוק במבחני אנטומיה/ פיזיקה/ בילוגיה/ פסיכולוגיה ומה לא....) מי מבדרת או|תי? קצת עייפה מלהתרוצץ כל יום לעבודה וחזור ישר לבנות - ולמשחקים ולארוחת הערב, ניקיון, אמבטיות, השכבות
ובסוף אני יושבת פה לבד ומותשת. טוב זה לא קיטור- החים יפים רק קצת מתישים. אז מה אתן מספרות?

רויטלי28

New member
גם אצלי כבר רגוע

אני מותשת מנסה להתאושש הרבה דברים טובים מכלים את כוחותיי בזמן האחרון הבניה תופסת תאוצה, סיימו ריצוף קומה תחתונה, יתחילו אמבטיה ומקלחון הורים ולאט לאט כל ההזמנות הופכות למציאות בשטח. מנסה להתמקם בעבודה מזדהה עם העייפות מתפקיד ההורה הנוכח תמידית נהנת, אבל עייפה.

שולה78

New member
איך יצא הריצוף????

אצלנו יש צפי לאלומניום ודלתות שבוע הבא, צבע לקראת הסוף, לגמרי רואים את הסוף של החוויה הבלתי נגמרת הזו...

רויטלי28

New member
קשה לי לומר

היה הרבה בלאגן סביב זה היו הרבה האשמות מכל הכיוונים על פערים בין המרצפות, איכות הרצף, כן פוגות, לא פוגות לא ידענו מי מורח אותנו ומאיזה כיוון. הרבה עוגמת נפש סביב זה זה השפיע על ההסתכלות שלי השקענו וקנינו ורצינו שיצא הכי הכי רוצה כבר לשטוף ולראות את זה נקי.

שולה78

New member
נשמע רע..

אבל מצד שני, תלוי בעיני מי. כלומר- כל עניין הבניה/שיפוץ יש לו סיכוי טוב להיות חוויה זועתית (כנראה, כי זה מה שהרוב חווים) אבל ברור שאפשר גם אחרת- ואז חבל לי שזהככה עבורך. אתם לקראת הסוף כבר, תחזיקי מעמד

shmupie

New member
אצלנו

בבית הראשון הייתה חוויה בסדר (מעריכה את זה עכשיו) אבל עכשיו סיוט!! כל דבר הוא רוצה כסף! נמאס לי ואני די מיואשת מהעניין...

אשת נמש

New member
וואו...

אנחנו ממש בתחילת כל הבאלגן (תוכניות- החלטות וכו') ואני מפחדת לחשוב מה יהיה תוך כדי. תתמקדי בתמונה של בית סופי קיים ונקי...

hell cen be fun

New member
היום הג'נטלמן לקח לו קצת

נו, התרופה של הקשב וריכוז ... אה, נזכרתי, ריטלין. זה הוציא אותי משיווי משקל.

גואה4

New member
למה הוציא אותך משיווי משקל?

יש אנשים שזו פשוט הצלה בשבילם אם זה עוזר - אני בעד!

גואה4

New member
אז מה? ואיך השיג?

ואת בטח יודעת שמי שאין לו הפרעה זה גורם לו להיפר....

נו, נרגעת מהשגעת שלך אתמול

על הג'נטלמן? נראה לי שהוא ממש בקטע הסטודנטיאלי שלו עכשיו (ניסוי חומרים ולא במעבדה
..) אבל נראה לי שכדאי להרפות,לא? הוא ילד גדול... ומה שלום הנסיכה? עדיין עם תחתונים?

hell cen be fun

New member
כן... לא נרגעתי...

והיום הזה רק מחמיר והולך. יש מישהו שלא מצא איך לעצבן אותי היום?!? הנסיכה עם תחתונים, והולך לה סבבה לגמרי. גיליתי שהיא מפספסת רק קקי וגם במקומות שהיא לא מכירה. אני אשתדל לצמצם את שינוי השגרה בתקופה הקרובה, עד שהיא תרגיש בטוחה בצעמה.

little s

New member
הכי רחוק שיש משקט כאן...

אנחנו שעה אחורה, כך שהכל עדיין בעיצומו סנדוויצ'ון בשיעור עברית אונליין, נרגע אחרי שגמר ללכת מכות עם אחותו ולחזור מביקור אצל חבר יווני חמוד (אמא שלו החזירה אותו והביאה לי עוגת תפוזים יאמייית לגמרי, אבל מסתבר שהיא אוכלת רק צמחוני היום כי יש לה מחר משהו... קומיניניון, משו של קתולים, צריכה לבדוק מה זה בדיוק) תינוקיו חמודי אבל קיבל אותי בבכי נוראי כשהגעתי לקחת אותו מהגן... קריסת מערכות טוטאלית כשרואה את אמא והגדולה... חוץ מזה שהיא מתבגרת עם מצבי רוח? מצליחה בכדורסל, וגם המורה לסקסופון תפס אותי היום ואמר שהיא מנגנת מה-
וזה נהדר...
ואני... מחכה שילכו לישון, ושוב בא אלי שותף לפרויקט שמגישים בחמישי כדי לנסות לסיים אותו... אני רוצה לישון גם! ועכשיו!!! (ואיפה בעל שלי? כל השבוע ישיבות מהבוקר עד הבוקר עם מפקדים מהארץ, והיום ארוחת סטייקים... מפרגנת, מפרגנת, לא שיש לי ברירה...)

גואה4

New member
אני גם פה

ב מקום לצאת להליכה דפקתי שנצ של שעה - חיסל לי את המיגרנה והיה מעולה אממה - הגמד השכיב את עצמו לישון ואין עם מי לדבר עד עצם היום הזה... האנטיביוטיקה גומרת עליו. אבל אל דאגה - הוא יקום עצבני וקרבי עוד שעה, יאכל ארוחת ערב ויחזור לישון, זה משו הילד הזה.

למעלה