פורצי כלא עכו...

rami052

New member
פורצי כלא עכו...../images/Emo117.gif

החנתי את הרכב בחשש מה, האם יש בכלל טעם להיכנס? הרי אין לי את 200 השקלים הדרושים, למעשה יש לי בקושי 20 שקלים בכיס. יצר ההרפתקנות או/ו התמימות דחפו אותי להיכנס בכל זאת, וכך מצאתי את עצמי לאחר מספר דקות נוקש בדלת. "המאדאם" השמנה הכניסה אותי אל חדר הכניסה החשוך מה, אך לפני שחלפה לה חצי דקה הופיעה מהמסדרון רוסיה גבוה ג´ינג´ית , לא צעירה, שיערה אסוף מעל ראשה, וחזה העצום מכופף קימעה את גבה מכובד משקלו, היא לבשה שימלה פרחונית, לא חדשה,בצבעי כתום שחור וסימנה לי בתנועת ראש עם חיוך קל לבוא אחריה,האמת שכבר אז היא לא נראתה לי ובכלל כל הכניסה הדי חשוכה והמאדאם השמנה ובכלל אין לי כסף, אני חייב לעוף מפה! אך משום מה המשכתי ללכת אחריה כשאני מחכה להזדמנות להגיד לה שאני לא רוצה אותה ואולי יש מישהי אחרת... אבל אז היא הכניסה אותי לחדר גדול וחשוך כשאור לבן נעים ועמום מאיר את הקירות וחושף עלמה צעירה יפהפיה ערומה ועורה חלק ויפה בצבע נס קפה,היא גבוהה ורזה,שיערה בצבע שטני בלונד עד הכתפיים,ביטנה שטוחה,מותניה חטובות,והחזה,פשוט חזה מתוק ומדהים,שפיצי כזה עם פיטמות מושלמות ורגליה ארוכות ויפות. מרוב שהייתי נפעם בכל לא שמתי לב שהרוסיה הג´ינג´ית הלכה והשאירה אותנו לבד. לא הבנתי איך לא דרשו ממני כסף עד עכשיו והייתי בטוח שעכשיו יגיע הרגע הגורלי, האלילה שמולי תבוא תדרוש כסף ואז אאלץ לשקר ולומר שאני מצטער אבל היא לא מוצאת בעיני,ולקוות שלא יקחו לי גם את ה20 שקל האחרונים שבכיסי כתשלום על כך שזכיתי לצפות באלילה עירומה מדהימה לנגד עיניי. אבל זה לא קרה, היא לא ביקשה כסף, אמרתי לעצמי שהיא בטח חושבת ששילמתי למאדאם או לג´ינג´ית אך לרגע מסוים עלתה בי מחשבה שאולי היא מחכה לסוף, ואז היא תדרוש את כספה... למרות כיסי הריק ולמרות כל הסיכונים המשכתי כאילו שהכל בסדר. מכל מה שהתרחש שם אני זוכר רק שתי סצנות, האחת היא שחיבקתי אותה בהתחלה,בעמידה,מאחור כשלחיי מלטפת את גבה ידי עוטפת אותה ומלטפת את איבר מינה אני נושק לצאוורה,מריח את שיערה ומרגיש מאוהב לחלוטין ,ברקע אני שומע את יהורם גאון מספר על ל"ג בעומר בירושליים לפני 50 שנה כשהוא היה ילד ואיך שהוא וכל הילדים הלכו שעתיים עד שהגיעו למדורה הגדולה, ואיזה כיף היה... ואז ביקשתי ממנה שתביא קונדום, להפתעתי היא ענתה שאין לה קונדום אבל הוסיפה תוך כדי שהיא משפשפת את איבר מיני הזקור לתיפארת אל בין שיפתי ערוותה הקשיחות והצמודות ואל קצה דגדגנה הלחלוחי,שזה בסדר ואין לי מה לדאוג ושאני יכול לחדור אליה בלי קונדום ולא יקרה לי כלום, בדיעבד הסתבר שזה נכון אך באותו רגע לא יכולתי לדעת זאת ואמרתי לה שבלי קונדום אני לא שוכב איתה.האכזבה ניכרה על פניה אך אני לא הסכמתי להיסתכן, ואז ניסיתי לחדור אליה מאחור דבר שלא הצליח. ואז בעודה שוכבת אחזתי בכפות רגליה המופלאות והתחלתי להעביר אותן על כל גופי לאט ובעדינות, על החזה והבטןואל תוך שפתי כשלשוני מוצצת את אצבעותיה המדהימות והטעימות אחת אחת בעוד כף הרגל השניה מלטפת ברוך את אשכי ולסרוגין משפשפת נימרצות את אברי הזקור התפוח העומד על סף התפוצצות וולקנית, בשלב מסויים שני כפות רגליה עטפו את אברי העצום תוך שיפשוף מתוזמן על ידי עד שהגיע הרגע... ואז ממש כשהתחלתי להרגיש שממרכז גופי הולכים ומתהווים גלי חום ורטט היא אחזה את אברי בידה והחלה לשפשף ולשפשף ולשפשף ואז החלה האורגזמה החזקה המדהימה והארוכה עלי אדמות,פשוט גמרתי וגמרתי וגמרתי כשויברציות חום רוטטות ממרכז גופי החוצה עד אובדן חושים כשבכל הזמן הזה אני משפריץ ומשפריץ בלי סוף, פשוט עם כל תנועה של ידה חזרה מטה, יצא שפריץ ועוד שפריץ שמילאו את שדיה ומילאו את צווארה ועל ביטנה ניקווה אגם קטן ולבן. אחרי שגמרתי מיד קמתי והלכתי להשתין. כשחזרתי היא הייתה כבר לבושה היא אמרה שהיא סיימה את עבודתה להיום והיא הולכת לטייל, היא שאלה אם אני רוצה להצטרף אליה, הסכמתי. יצאנו ופסענו אל ערב קריר במדרחוב עד שנעצרנו מול דוכן גלידה,שיכנעתי אותה שלא כדאי שנאכל עכשיו גלידה מכיוון שחששתי שאולי אצטרך להזמין אותה ולשלם ב20 השקלים האחרונים והמסכנים שלי. בשלב מסויים הרגשתי שהתחתונים נורא לוחצות לי על הביצים אז הכנסתי את היד לתוך התחתונים כדי לשחרר את הלחץ מעט מהאשכים ואז... אז הרגשתי כל התחתונים שלי מלאות לחלוטין בנוזל חמים סמיך ודביק ... פקחתי את עיניי אוףףףףףףףףףףףף עוד פעם גמרתי בתחתונים מתוך שינה... , השעון על הקיר מראה שתיים וחצי אחה"צ, יום שישי, ברקע אניש ומע ברדיו את יהורם גאון ממשיך בתוכניתו השבועית הקבועה לשעה זו, הוא מספר שהיום לפני 60 שנה פרצו לוחמי האצ"ל והלח"י אל כלא עכו שם היו שבויים חבריהם שחלקם אף הוצאו להורג בידי הבריטים, ושיחררו את רובם.חלק מהמשחררים וחלק מהמשוחררים ניתפסו. הוא הוסיף ששנים אחרי זה במקום נוסד בית המשוגעים בעכו שאחת ממחלקותיו שבהמשך נהפך לאתר היסטורי היה החדר בו הוציאו להורג את הנידונים למוות(אתם ידעתם שהבריטים הנבלות עשו לנו את זה???????) טוב ואחרי שלמדתי פרק נוסף בהיסטוריה היהודית , קמתי , ניגבתי והחלפתי תחתונים. נאלצתי להחליף גם את המכנסי פיג´מה שלי שהיו ספוגים לחלוטין... עכשיו גם הבנתי למה זה היה בטוח לחדור אליה בלי קונדום... אבל איך היא ידעה? מה? היא ידעה שהיא בחלום שלי ? מוסר השכל: רק בחלומות אתה יכול לזיין בשקט זונה יפהפיה להדהים,בלי קונדום בלי להידבק בכלום וכל זה בחינם ותוך כדי כך גם ללמוד פרק בהיסטוריה...

היי קוצי המבחנים הכי כיפים הם

בהיסטוריה. ןעכשיו ההיסטוריה הכי מענינת מה יהיה עם העכבר שיוצא מכלוב המוקטעא מה, איפה נחמדת ופשפשת?

קוציני

New member
לעכבר הזה

יש את השפה התחתונה הכי לא יציבה במזה"ת. אני מאמין שבסוף יעשה צדק הרי ברור שהרוצחים לא ישארו לנצח בכלא פלסטיני וסביר להניח שישראל תקטוף אותם ברגע שהם ישתחלו החוצה.

כן מאוד מקוה שיתפסו למרות אכזבתי

משחרור העכבר הראשי. לדעתי הלא רשמית זו טעות גדולה, לא האמנתי שבסוף ישוחרר ככה. ממש בושה. (וזה אחרי ההוכחות שהוא חתום על תמורה כספית לשהידים ימח שמם. מקווה שאת הגמד ברגותי לא ישחררו. אגב משהו אחר אני ממש מרגישה היום שאני עושה איזה ארוע כאילו משפחתי:) וזה למה? יש ממש מסיבת מחזור שכונתי היום ,ונוסף לכל מתקשרות אלי חברות ומבקשות לבוא למדורה המהוללה שלנו (כאילו שזה במרפסת שלי) וכבר הגענו ל40 איש, יאוולי כמה פלאפל צריך להכין ושלא לדבר על ציפס וסלט ממש יריד אוכל בחסותי.

היי קוצי המבחנים הכי כיפים הם

בהיסטוריה. ןעכשיו ההיסטוריה הכי מענינת מה יהיה עם העכבר שיוצא מכלוב המוקטעא מה, איפה נחמדת ופשפשת?

כן עלה וחייב לעלות אחרת........

אתה יודע מנסה לא לחשוב ,וזהו ככה זה קצת עוזר. יש צרות יותר גדולות שזה כבר הופך לשולי פתאום. איך מצב רוחך חוץ מעניין העבודה שגם זה רע במעוטו:)?????????.

למעלה