פורסמו ציוני הבגרות בהסטוריה

• פותח הנושא al-x
  • פורסם בתאריך

al-x

New member
פורסמו ציוני הבגרות בהסטוריה

פרטים כאן. נ.ב אני מתנצל מעומק ליבי על הפרסום הסמוי שאני יוצר לאתרי, מקווה שהפעם זה ייסלח.

איכססססססססססססססססס

לשון-70 הסטוריה-46 תנך 2 יחידות-67 תנך יחידה אחת-48 אמאלההההההההההה אני מתה....... יש מועדי ב´ נכון????

al-x

New member
../images/Emo7.gif תוכלי לעשות מועד חורף >>>

אני בהסטוריה קיבלתי 88 סה"כ אחרי ממוצע עם המגן (זה למי שהתעצל להיכנס ללינק שנתתי).

al-x

New member
שיכללתי לבד, עושים ממוצע של שני

הציונים, כמו כל ממוצע רגיל.

Dark Muse

New member
אממממממ אממממממ אמממממממ

71 בהיסטוריה שכללתי עם הציון מגן יצא לי 79 :((((((((((((((( ביסודות המחשב 74 והמגן הוריד לי ל 72 : בא לי לחתוך וריד כדאי?

Sea Cat

New member
הנה שלי

אז ככה: לשון - 82 חיבור - 88 תורת החשמל 5 י"ל - 82 מיתוג - 80 רוסית 5 י"ל - 90 מתימטיקה 3 י"ל - 98 אלקטרוניקה ומחשבים 3 י"ל - 71 מערכות פיקוד ובקרה 5 י"ל - 80 תנ"ך 2 י"ל - 72 ספרות 2 י"ל - 65 אנגלית 5 י"ל - 87 ידע עם ומדינה (הסטוריה) 2 י"ל - 63 פיזיקה 3 י"ל - 80 סה"כ לתשלום - 38 יחידות לימוד, ממוצע ציונים - 80!!!!!!!!

והנה הציונים שלי...

לשון - 74 הסטוריה (חלק ב´) - 69 גאוגרפיה (יחידה אחת) - 52 (לא ציפיתי ליותר, מועד ב´ בדרך... ) גאוגרפיה (2 יחידות) - 71 (!!!) תנ"ך (2 יחידות) - 78 תנ"ך (יחידה אחת) - 89 ------ מועדי ב´ שלי מסתכמים בהסטוריה וגיאוגרפיה (יחידה אחת) חוץ מזה, אני עדיין בשוק מלשון... הייתי בטוחה שאני אכשל!

לבנות פדגוגיה יש...

את האמת, זה לא חובה... רוצים להראות שהבית ספר בא לקראתנו (כן, בטח
ונותנים לנו לבחור במה רוצים לעשות חמש יחידות - גאוגרפיה או תנ"ך. אני ברוב טיפשותי בחרתי בשתיהם, למרות שהבגרות בגאוגרפיה היא הכי קלה בארץ! מישהו בכלל לומד גאוגרפיה בארץ הזאת? נראה לי שהמקצוע הזה נכחד מהיקום... איפה אתה לומד?

למעלה