פורסם לוח שעות למועד ב'

SC0RPi0NS GiRL

New member
לא נכון

שנה שעברה המועד ב' יצא כמה ימים לפני שהתחילה המלחמה...משהו כמו שבוע

Ana Lyn Newkirk

New member
המועד ב' היה ביום שהמלחמה התחילה

וכן.. היו שאלונים מיוחדים לאיזה ביצפר אחד מהצפון... הם ניגשו לבגרות בספטמבר נדמה לי... כשלמדתי לבגרות השנה, אז תרגלתי בגרויות משנים קודמות, וכשנגמרו לי הבגרויות מהאתר של משרד החינוך, אז מצאתי במקרה את השאלונים האלה... אתם מוזמנים לכתוב בגוגל "מועד ב' מיוחד מתמטיקה" ולמצוא גם כן

Dror Ha

New member
הנה הבחינות של המועד המיוחד שנערך באוקטובר

לתלמידים תושבי הצפון שלא יכלו להיבחן עקב המלחמה שפרצה ביום הבחינה http://cms.education.gov.il/EducationCMS/Units/Exams/BchinotBagrut/Shelonim/MoedBMeyuhad.htm

p a k a

New member
כן, היה לנו "מועד ב' מיוחד"

ניגשתי לזה, לא שזה עזר במשהו חוץ מלשפר את הציון בגרות בנקודה אחת אבל את הציון הסופי זה לא שינה בכלום
והבגרות הזאת הייתה בסוף אוקטובר.

Efrat K

New member
זה לא קרה בחיפה

בחיפה המלחמה התחילה באופן רשמי 4 ימים לאחר ירי הקטיושות שהחל בצפון.

Gabi89

New member
היא התכוונה

שבו להם מועד חדש...מועד ג' כביכול...בספטמבר או אוקטובר אם אני לא טועה...

lazaroni

New member
ההודעה...

משרד החינוך הקדים ביום את מועד ב' של בחינת הבגרות במתמטיקה לתלמידים שיום גיוסם נקבע ל-16 ביולי. התלמידים שצפויים להתגייס ביום זה ייבחנו ב-15 ביולי, לאחר שמשרד החינוך הגיע לסיכום בנושא עם אגף משאבי האנוש בצה"ל שהעביר את שמות התלמידים הרלוונטיים לאגף הבחינות. (מורן זליקוביץ')

bhnadav

New member
לפי המידע שקיבלתי:

המבחן יהיה ב-16.7, ויהיה גם מועד מיוחד ב-15.7. נראה שייבנו שאלונים למועד חדש לגמרי.

Dror Ha

New member
וואלה...מעניין !

אני מנחש שהולך להיות בלאגן רציני אם יהיו פערי רמות בין השאלונים..ובעיקר אם יקלו על אלו שניגשים ב15.7.. אבל זו סתם השערה..

Dror Ha

New member
נאמר גם באתר של צה"ל -"עולים על מדים" -

הודעה למתגייסי 16.7.07 עפ"י סיכום צה"ל מול משרד החינוך, רשימת שמות המתגייסים בתאריך זה יועברו למשרד החינוך,עליכם לפנות עם צו הגיוס לבית הספר לטובת תיאום ביצוע מבחן בגרות מיוחד במתמטיקה מועד ב' שיתקיים עבורכם ב-15.7.

bhnadav

New member
האמת שממידע פנים, אבל יש הודעה בעיתונות

(זו שדרור שם לפניי כאן).

Tal2012

New member
נכון יש מצב..

אפילו חברה שלי היום הייתה בצבא בשביל משהו ואמרו לה שהם מנסים להגיע לאיזה הסכם עם משרד החינוך מפני שהבנות מתגייסות ב16.7 וזה נופל על המועד ב' במתמטיקה. לכן רוצים לעשות יום לפני גם.

למעלה