פורים

elana5554

Member
שלום
חג פורים, הוא חג שאני מאוד אוהבת, לא יכולתי שלא להיזכר בפורים שאני הייתי ילדה, לגדול בשכונה כמו שלי, זה חוויה בפני עצמה, קריות תחילת שמות ה70,שכונה מלאה בילדים מכל הגילאים, אנני זוכרת שהוכיח קנו לי תחפושת, אחותי הגדולה המגניבה שריתה תמיד דאגה שנתחפש אחי ואני, כל כך הרבה יצירתיות, ילדים בדשא כל אחד לוקח רעיון מהשני, וביום שמתחפשים היינו יורדים למטה צועדים לבית הספר שלא היה רחוק מהבית. היום כבר שלושה ימים פורים ולא ראיתי ילד אחד מחופש, לאן רוח החג נעלמה? זה כבר כמה שנים שאני לא רואה ילדים מחופשים, הזמן גרם למשהו לא טוב לדעתי, לא רוצה לקבוע מה טוב יותר אולם כשאני רואה את ילדיי הארץ הזו שאני אוהבת רק על המקלדת, משהו בי אומר שיש כאן בעיה, לא ייתכן שילדים מכיתה א והלאה כל היום יהיו על המקלדת, הם ילדים , משהו נרדם בשמירה וזו לא אני, יש הקדמה דברים טובים,.
היה לי ויכוח בשיחה נעימה על העודף אינפורמציה לעומת ימים עברו, הלוא ילד הוא ילד זמן קצר, וגם ככה זכרוני כילדה תמיד מגדילה את גילי, לילדות חולפת מהר מאוד, היום אין ילדים שמתנהגים הילדים, ובאמת חבל,.
אני הרווחתי הזכרון על השכונה ימיי החגים, החופשות צבי לי בלב מגעגוע לזמן שלא ישוב לעולם, משהו התמימות אבד
ובנימהאופטימית זו חה חה , ושדמיי פורים יהיו שווים, גם אני רוצה,.
חג שמח.
אילנה פונטיאק

למעלה