פורים שמח

kukes10

New member
../images/Emo151.gifלאיל פורים שמח

קיבלתי את מה שכתבת ואתה צודק מכל הלב הבנתי שזה לא המקום, כי כל דעה באשר היא תחשב להתקפה/להטפה/ולגלוג ויהייה פה סערת ניצוצות, וחבל לנו...... לכן החלטתי מאחר הצהריים לא לענות לאף אחד מהפניות אלי לגבי הדת. איל אם אתה תמחוק את שכתבתי (וזה למען הסדר הטוב) "בואו נדבר על החרדים" ורק כדי להרגיע את החברה כי מיצינו...כבר.... ולאחר המחיקה, יהייה יותר רגוע ויחפשו נושאים אחרים לדבר עליהם תחשוב, אולי זה יהייה רעיון מוצלח בברכה
KUKES10

kukes10

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo140.gifבדיחה מצחיקה לכבוד פורים

אספר לכם בדיחה מצחיקה לכבוד פורים שיכור אחד בא לפאב, ניגש לברמן,אדוני אני רוצה וויסקי בבקשה אומר לו הברמן, אתה מספיק שתוי גם בלי וויסקי לך למקום אחר לקנות, אנילא אמכור לך וויסקי. לא עובר 5 דקות נכנס השיכור דרך החלון וצועק לברמן, אדוני אני רוצה וויסקי בבקשה הברמן מסתכל עליו ואומר אוף שוב פעם אתה הסברתי לך שוויסק אני לא אתן לך ואל תבוא לפה יותר, תופס הברמן את השיכור וזורק אותו החוצה. לא עובר 5 דקות נכנס שוב השיכור אבל הפעם מהמטבח ושוב צועק אדוני אני רוצצצה וווויסקי בבקשה הברמן מסתכל עליו ובא לזרוק את השיכור שוב פעם אז השיכור מסתכל על הברמן ואומר לברמן תגיד לי, אתה עובד בכל הפאבים בסביבה. פורים שמח לכולנו KUKES10

ישלישם

New member
../images/Emo24.gif

הייתי עצוב, מדוכא ובודד וכל העולם היה נגדי... פתאום בת-קול צעקה אלי התעודד בן-אדם! יכול להיות יותר גרוע... התעודדתי... ובאמת! ... הכל נהיה יותר גרוע... סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם. חג שמח!!!!!!! נ.ב. אמר זאת דני סנדרסון... כל הזכויות שמורות לו.

איל באש

New member
פורים שמח../images/Emo151.gif../images/Emo149.gif../images/Emo148.gif../images/Emo140.gif

לכלום ולכולן המון שמחה המון חיוך המון אהבה המון שלווה המון שקט בהמון אהבה ותפילה שיהיה לנו פורים שקט ושמח איל באש

ישלישם

New member
ו ה מ ו ן../images/Emo154.gif../images/Emo154.gif../images/Emo154.gif../images/Emo154.gif../images/Emo23.gif

../images/Emo151.gif../images/Emo151.gifשיהיה רק שמח.....

זה הזמן לשמוח ולעלוז למרות הכל... לחגוג ולהתבדח, ושיהיה לכם חג שמח, עליז,תוסס,שובבי,וכייפי..
אז, פורים שמח! ,,,

למעלה