פורטרט של איש שלום. הנזיר אולביה

orinu

New member
פורטרט של איש שלום. הנזיר אולביה

מאבו-גוש מוקדש לכולם נ.ב. הוא אדום אחרי עבודה מאומצת בגינה ולא כי נשפך לי צבע ב-PS

orinu

New member
אותו אני לא מכיר אבל אני בטוח שהוא

יהודי טוב גם

orinu

New member
וזה כבר מבני דודנו אבל גם לגביו יש

הרגשה שהוא איש טוב השקופית המקורית מעט פתוחה יותר (החלילים בשמאל והגמל למטה בפריים) הסריקה העלימה אותם...

guyo

New member
אפשר לסרוק שוב !

חוץ מזה הצילומים בהחלט יפים שלחתי לך אחד מעין גדי הצליין המצלם

מומיק

New member
שני צילומים נפלאים.....

במיוחד השני. אתה מוכן להסביר את הכותרת של הצילום הראשון? מה ז"א גולנצ´יק בנשמה? הנזיר????

orinu

New member
תודה מומיק. אוליביה הוא נזיר צרפתי

שחי שבישראל כבר למעלה מ-20 שנה ומשמש כ"שר החוץ" של המנזר הפרנציסקני באבו גוש. בתוקף תפקידו הוא מארח קבוצות של חילים ומטילים במנזר. הוא איש חמוד שמדבר עברית שוטפת אבל מה שמיחד אותו מכל זה הסלנג הצבאי שהחילים מלמדים אותו והוא בשמחה משתמש בו. הוא בקי בשמות היחידות, תפקידיהן והתחרות הסמויה והגלויה בינהן. "מורעל אמיתי" כפי שהוא מעיד על עצמו. מומלץ בחום לבקר במקום ולהתרשם מהכנסת האורחים והאווירה הטובה.

ted

New member
הראשון טוב מכולם. תקפיד על לא

להשאיר חלקים מראשים בחוץ - במידת האפשר כמובן. עם מה צילמת?

einat-z

New member
היתה פה תגובה שלי והיא נעלמה!

אז אם היא חוזרת שוב, אני מתנערת מאחריות! כתבתי שאהבתי את 3 הפורטרטים, הראשון והששלישי במיוחד. בשלישי רואים אפילו שן זהב. הפנים של הנזיר נרות מוצלות - יש אור חזק מאחוריו. אני מניחה שלא יכולת לפתור את זה בלי פלאש. מה - לא סחבת רפלקטורים?

גם אני לא בעניין ../images/Emo153.gifדברים מוזרים

קורים כאן בפורום

orinu

New member
תודה עינת ואיריס. התפלאתי למצוא מעט

תגובות אחרי כמה שעות של העדרות למרות שהקפדתי על יצוג שווה לכל הדתות לגבי הנזיר, עד כמה שאני זוכר צילמתי אותו בלי פלאש אבל אני אלך לבדוק את השקופית

פורטרטים יפים.החלילים לחוצים מדי

לשמאל, אבל לא מפחית מההנאה שבצפיה בתמונה. ושאלה:הפנים של הנזיר במקור אדומות או שהסרט מבליט את הגוון?

הנזיר אולביה

הבעה טובה וצבעים יפים עומק שדה טוב. שימוש טוב באור. הייתי שואף לראות גם תמונה שמראה את סביבתו.

orinu

New member
דב בוקר טוב. סביבתו - כלומר המנזר?

או אותו בפריים יותר פתוח (עדשה רחבה יותר)? יש לי תמונות של המנזר (אעלה מאוחר יותר) כך שביחד תצא סידרה על המקום ואנשיו חוץ מזה, מקפיץ בפעם הראשונה והאחרונה

התכוונתי לדיוקאן

שבו רואים שהבחור נזיר. דיוקאן של איש במקום עבודותו, עם סימנים וסביבה. נקרא בשפה המקצועית: location portriture.

Alto

New member
אנשים טובים באמצע הדרך

האבתי בעיקר את הנזיר, הערה אחת קטנה - יותר מרחב ליד הראש מימין

ROYB1

New member
אדם יקר

ניגנתי פעם הכנסיה שלו. כשביקרתי עם חטיבתי.

למעלה