פורטרט עצמי

FantaCriz

New member
נעים להכיר ..

יש לי בעיה התאורה כאן.
הפנים מוארות מצויין, אבל מהסנטר ומטה הכל חשוך, עד כדי כך שבאיזשהו מקום נראה כאילו הראש מרחף....

SHIR04

New member

יש בזה משהו (ראש מרחף..)...

התאורה לא מושלמת אני יודעת. לא השתמשתי בכלום חוץ מהשמש בשעת הזהב והמנורה של החדר...

ravivme

New member
מ ע ו ל ה

תאורה נהדרת שמדגישה את הפנים, חיוך מקסים, המבט הצידה רק תורם.
מאוד אהבתי.

fxnaor

New member
פורטרט מקסים

הלוואי ולי היה את האומץ לצלם את עצמי
כנראה שכשהחלטתי להיות מאחורי המצלמה
השלמתי עם העובדה שזהו מקומי
פורטרט יפה החיוך והמבט הצידה תורם המון

SHIR04

New member
תודה, זה פחות קשור לאומץ

נמאס לי שאין לי תמונות פשוט. אז מדי פעם אני מצלמת את עצמי, ומקווה לטוב. במקרה הזה העדשה היא גם ידנית וגם די שבורה ומפורקת אז התקשתי להגיע לתוצאה המיוחלת אבל אחרי מליון נסיונות הצלחתי..(נראה לי
בקיצור צלם את עצמך מה כבר יכול להיות

שוב תודה!

shlomki

New member
לדעתי

מבחינת התוכן: יש פה אלמנטים חמודים, כמו החיוך, המבט, השמחה והרגע שתפסת.

מהבחינה הטכנית לדעתי הפורטרט הזה לא טוב, אני חושב שהוא לא מחמיא לך.
הצלליות חזקות מידי והצל שהאף מטיל על הלחי השמאלית שלך הוא קשה מידי ולא מחמיא.
בנוסף, לא רואים בבירור מספיק שאת נושכת את השפה התחתונה, יכול להיות שזה בגלל העריכה והתאורה. ממבט ראשון לא כל כך הבנתי את סוג החיוך...

מצד שני, ככל שאני מסתכל על התמונה הזו יותר אני מרגיש איתה יותר "בנוח". אני אסכם שיש עוד מקום לשיפור, אבל עדיין יש בה משהו.

SHIR04

New member
אני באמת בספק אם שמים לב לנשיכה

הקטנה...זה מה שאני אישית אהבתי בתמונה. היא די נעלמת, סביר להניח שזה בגלל כמו שאמרת התאורה והעריכה.

תודה!

boringvered

New member
מאוד אוהבת את התמונה

נתחיל בזה שאת יצאת קורנת, בכל המובנים ובזה הולך מעולה בתמונה הזו. אוהבת את המבט המצודד ואת המסגור של התמונה. החדות על פרטי הפנים לעומת הטשטוש של הכתף האחורית. פורטרייט מצויין!

igaellzn

New member
התמונה השניה

עושה איתך יותר חסד - מבחינת תאורה
הבעת הפנים בראשונה טובה יותר - אם כי בהתחלה חשבתי שהחיוך קצת מעוות עד שקלטתי שאת נושכת את השפה, ולכן לדעתי אם נשיכת השפה היתה יותר מודגשת זה היה טוב יותר
בכל מקרה שתי תמונות טובות - הייתי מרכך מעט את התאורה שעל הפנים

למעלה