פורום תפוז

פורום תפוז

שלום... קוראים לי פנינת אני לא יודעת איך מפעילים את הפורום של גילי 11 אז מישהו יכול לעזור לי???? ואני אפילו לו יודעת מי זאת מנהלת הפורום אם תוכלו או תוכלי מנהלת הפורום להחזיר לי הודעה אני השמח לתשובה ממך פנינת... אני מקווה שאתם גם תנסו להחזיר לי תשובה.... פנינת.... ואני חדשה פה ואני רוצה את הפורום אני מקווה שתראו ותבינו ותעזרו לי ותקשיבו טוב... אני רוצה לדבר אם הפורום אז קדימה להזיז את התחת הגדול והשמן שלכם ולעזור לי קדימה... מה לו מובן מנהלת הפורום:.... למה לו רואים אפילו את השם שלך איזה אתר בנית לא ניראה לי שאת צריכה לנהל אותו...... ואם לו תעזרי לי אני מתקשרת והאת יכולה להגיד לאתר הזה ביי ביי.. תאמיני לי הוא כבר לו יהיה שלך... אני מבטיחה לך... אם אין תשובה גם אין לך מנהלת.... יאלללה קדימה לעזור לי ביייי שלום ולא להתראות בייבייבי ואם אני עדיין רואה שאת לא מחזירה לי תשובה אין לך תפקיד.. אני חוזרת על זה שוב... אם את לא מחזירה לי מחר תשובה אין תפקיד!!!!! שלום ולא להתראות..... איך שאומרים... פנינת 11 אני בת 11 ואני יכולה לעשות הרבה דברים..... את לא מכירה תריקים של ילדים בני 11 שלום... פנינת 11!!!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה