פורום צחוקים (3)

פורום צחוקים (3) ../images/Emo99.gif ../images/Emo69.gif ../images/Emo98.gif ../images/Emo67.gif ../images/Emo66.gif ../images/Emo5.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo24.gif

שרשרו לכאן כל מה שמצחיק... יאללה...

deep ocean

New member
לא בדיחה במובן הרגיל שלה :)

אבל אותי זה מאד הצחיק- בשנה הראשונה ללימודי למדתי קורס שנקרא "מדע קטלן" (על ניצול המדע לצרכים שליליים, הנאצים, הירושימה, ועוד ועוד, ממש לא משנה כרגע) והיה לנו מבחן על זה. אני בדיוק לא הרגשתי טוב או משהו כזה, ובאתי לפתיחת מבחנים לראות כמה קיבלתי (העדפתי לא להסתכל ברשימת הציונים לפני, אלא לראות את המבחן שלי ואז להסתכל). בואו נגיד ככה שדחיתי את הקץ, כי זה היה מבחן הראשון ובכלל לא למדתי לו, וממש שנאתי את עצמי שאני מזלזלת. אני זוכרת שהורים שלי נסעו בדיוק לחו"ל, ואני רק עשיתי חיים במקום ללמוד. בקיצור, היה פתיחת מבחן וכל הסטודנטים באו לבדוק את המבחנים אני באתי לראות כמה קיבלתי ולא מצאתי את המבחן שלי אני מחפשת ומחפשת ולא מבינה איפה המבחן שלי מה המרצה איבד אותו? המרצה היה עסוק בלהסביר לאחרים טעויות ואני השתגעתי כבר להיכן נעלם המבחן שלי טוב אני רואה שכמעט כל מי שבחדר מסתכל על איזה מבחן שנמצא שם וקוראים מה הבן אדם כתב שם וכולם ככה שקועים וכאלה ואז אני באה להסתכל מה אני רואה????????? כולם מסתכלים על המבחן שלי!!!! הוצאתי 97 וכל שאר הכיתה הוציאה פחות מ-80....... ואני כזה בשוק לוקחת את המבחן וכולם כזה-"זה המבחן שלך"?? אני אומרת כן אז כולם אומרים לי בהתפעלות- ואוו, את "מיכל ----?" (ושם משפחתי שלא בא לי לפרסם בפורום) אמרתי כן וחייכתי :) ואז כזה כמה התיישבו לידי והשוו בין מה שאני כתבתי לבין מה שהם האמת אין לי מושג בכלל מה כבר כתבתי שם מיוחד אבל אותי זה ממש הצחיק כל הסיטואציה הזאת ושוב אני מגיעה למסקנה ............ אני חכמה אני מבריקה אני אוהבת את עצמי אפילו כשאני שמה זין ולא לומדת טוב אני עדיין מבריקה הפסקתי לשפוט את עצמי כל פעם אני נזכרת בעוד דוגמאות מהעבר (כמו זו) שמוכיחות שגם במצבים הכי גרועים שלי אני מצליחה! :) אוהבת את עצמי מקבלת את עצמי צוחקת מהכל ונהנית מהחיים :)

deep ocean

New member
ומקווה שזה הצחיק אותכם

פשוט צריך היה להיות שם בסיטואציה- אני לחוצה לאן נעלם המבחן שלי רואה את כולם עסוקים באיזה מבחן של מישהו פתאום אני מגלה שזה בעצם המבחן שלי כולם מתפעלים שאני בעלת המבחן ואני בכלל עדיין בשוק מהציון ומשועשעת מהתגובות של כולם, כאילו מה כבר עשיתי?! מרגישה כמו מדענית שמצאה תרופה וכולם כזה ואוו את מיכל ---- ואוו ואוו לא יאומן טוב מקווה שהכנסתי אותכם לאווירה עכשיו היה משעשע!!

deep ocean

New member
אני לא אעשה כלום :)

כי מה שחשוב שאותי זה הצחיק!!! עוד משהו נהדר שלמדתי בזמן האחרון! :))

../images/Emo6.gif כן בדיחה במובן הרגיל שלה:

למה גרוזינים תמיד הולכים כפופים (בכתפיים, שפופים כאלה) ועם מצח שטוח כזה??? כי בכל פעם ששואלים אותם שאלה כגון: "כמה זה שתיים ועוד שתיים" הם אומרים "לא יודע" ומשתופפים... ואז עונים להם: "ארבע" והם מרביצים על המצח: "וואי, נכון!" (וכרגיל, מהבדיחה הזאת אין לאן לרדת... אפשר רק לעלות... אז אתם מוזמנים...
)

למעלה