פורום מכבי חיפה

פורום מכבי חיפה

כתבתי כמה מילים (לא בוטות) על התנהגות אוהדי מכבי חיפה בפורום של מכבי חיפה וראה זה פלא ההודעה נמחקה. מדוע? האם למנהל פורום יש יד חופשית וקלה למחוק הודעות שלא מוצאות חן בעיניו? כרגע כתבתי לו הודעה חדשה על מעשיו מעניין כמה זמן יקח לו למחוק גם הודעה זו

aviron

New member
יציע ג´ הוא אחד מהרבה יציעים

הבעייה של אוהדי מכבי - שאינם בימיע ג´ - ואשר מאכלסים את שאר היציעים - ותסכים איתי שכאלו יש פי 5 מיציע ג´ - שמצלמת הטלביזייה המשדרת את המשחק - ממוקמת בדיוק אל מול אותם אוהדי יציע ג´. אף אחד לא ראה ולא שמע את האלפים הרבים שבשאר היציעים - קמים וקוראים "ביזיון, ביזיון" אל מול אותם מתפרצי יציע ג´. כך שהתמונה המעוותת המשודרת בטלבזייה - אינה משקפת את רוב האוהדים הצופים במשחק.

אתה רשמת תגובה מתגרה

ואם ראית היא עיצבנה את בחרי הפורום כולל אותי והמנהל רק רצה לגרום פחות ריבים

לא נעים אבל לא נורא

לשמוע ביקורת וביקורת בדרך כלל מעצבנת אבל בגלל שזה מעצבן אין לאף אחד הזכות למחוק את ההודעה

מבדיקת ההודעות שנמחקו בפורום

עולה כי הודעתך לא כללה דבר פרט לכינוי "טיפשים" שכוון כנגד אוהדי הקבוצה. מטבע הדברים, הפורום נמצא בקטגוריה "אוהדים" ונועד למען אוהדי הקבוצה בעיקר.

טיפשים?????

אני לא יודע למי אתם מדברים אליי או אילו אבל אני לא אמרתי טיפשים אתם יכולים לבדוק

../images/Emo52.gif "טיפשים" היא מילת גנאי?

זו היתה המילה הכי עדינה שנמצאת בלכסיקון העברי להתנהגות האוהדים. תעברו בפורומים השונים ותמצאו הודעות עם קללות אמיתיות שאינן נמחקות. טוב שהוספת "בעיקר" כלומר גם מי שאיננו אוהד רשאי להכנס ולהשתתף ועדיין לא קיבלתי תשובה מוסמכת מדוע נמחקו הודעותי.

oren*

New member
תשובה יותר מוסמכת מזו של הנהלת

הפורומים לא תוכל לקבל.

לשם כך נועדה מערכת המסרים

במידה ואתה מעוניין לפנות לאחד ממנהלי הפורומים באופן אישי אנא עשה זאת דרך מערכת המסרים.

למעלה