פורום לאנשים המתמודדים עם סרטן

בדואית

New member
פורום לאנשים המתמודדים עם סרטן

חברים יקרים , מחלת הסרטן פוגעת בהמון בתים . והמון אנשים , ממגזרי חיים שונים , על אף שבפורום זה אתם עוסקים בנושאים לגמרי אחרים , רציתי שניה להפנות מחשבתכם לנושא הסרטן . באם מכירים אתם אנשים ששנינגעו במחלה אם העקיפין או בישירות , אנא , מיילו להם את ההודעה הבאה ........ הנני מודה לכם מראש על עזרתכם , וסליחה על ההטרדה והיציאה מהנושא המדובר כאן בדרך כלל . אז תודה , ופורים שמח פורום חדש ``מחול חוג הסרטן `` פורום לאנשים שמחלת הסרטן נגעה בחייהם . הנכם מוזמנים באהבה לפורום העוסק בנושא הסרטן , מקום מפגש לאנשים שנירפאו מסרטן , כאלו המתמודדים כרגע עם סרטן , ובני משפחות . בפורום נעסוק במגוון הרחב של הנושאים המעסיקים אנשים שלפתע באמצע החיים נותרים להתמודד עם מחלה המכונה חשוכת מרפא .......... יחדיו נתמודד עם השאלות המהותיות העולות במצבים שכאלו . מצבי הלחץ והבילבול , התמודדות עם רופאים והמערכת הרפואית , התמודדות עם הטיפולים , ותופעות הלוואי , התמודדות עם בני משפחה חברים ועבודה . התמודדות עם שאלת המוות . ובעיקר נדבר על רגשות תחושות ועל כל מה שמציין שאנו כאן בחיים . ובעיקר .......יחדיו נמצא כוחות פנימיים שיעזרו לנו לשרוד , ולמצוא בתוכנו את הכוח להתרפא מסרטן . אז אם סרטן נגע לכם בחיים , - אנא ראו עצמכם מוזמנים אישית לפורום ``מחול חוג הסרטן`` בברכה אור אהבה ורפואה שלמה בדואית . מעט עלי , ב- 1995 , אובחנתי בסרטן , במצב סופני . לכל המומחים נראה היה שלפי המימצאים אין לי הרבה סיכוי להמשיך לחיות . ונתנו לי הערכה מעטה מאד ..... לדעתם עם כל צעד נוסף יכולתי ליפול ולמות ממה שהם זיהו כסרטן . האמת שלא כל כך פחדתי למות , אך מיידית החלטתי שאת צעדי האחרונים בעולם הזה , אני להיות בהם נטו אני , עם נטו יכולת ביטוי אישי . בכוח המוח , וכלי הביטוי , הכימו הפך והיה לחגיגה , ........במהלכו פיתחתי שיטות לבטל תופעות לוואי ולהתרפא מסרטן . בדרך הנפש והקשבה לצרכי הגוף . ואכן , תוך פחות מארבעה וחצי חודשים , גופי היה נקי מתאים סרטניים , ואלו מעולם לא חזרו ...... ואם תישאלו אותי איך זה קרה ....... לדעתי ?! הסרטן הבין שאני יותר משוגעת ממנו , אז הוא פחד וברח ..... אז אם לך יש סרטן , רק רציתי שתדע , שניתן להתרפא מסרטן ..... וניתן להפוך את החוויה , להרבה יותר נעימה , ולהשתמש בסרטן כבקרש קפיצה לחיים הרבה יותר נפלאים ממה שאת/ה מאמינים שניתן אני ממתינה לכם בכתובת למעלה , ואתם מוזמנים עם כל האהבה שבעולם . למסע המופלא למיגור סרטן . וכן ניתן למצוא אותי אישית ב...... [email protected] בברכת רפואה שלמה , ואהבת החיים המופלאים ..... בדואית

nogad

New member
איפה הפורום????

לא מצאתי בכל המכתב הארוך והמרגש שום כתובת של פורום. רק את כתובתך האישית...

למעלה