פורום יקר שלי

פורום יקר שלי

ימים קצת קשים עוברים על כוחותינו אבל אפשר להגיד שהם בהחלט אופטימיים. יש המון המון פגישות ושיחות ופניות ועניין מסביב לסינגל ולאלבום מצד חברות תקליטים ואנשי תעשייה שיכולים להשפיע ומתחיל להתגבש איזשהו סוף לכל הסיפור הזה שהסוף הזה יהיה התחלה מרגשת וגדולה. בסוף החודש יש הופעה מיוחדת (באמת מיוחדת) בקפה ביאליק, אינטימית וחורפית וב8.12 תהיה הופעה מאוד מאוד חשמלית בבארבי בתל אביב (כשיהיו עוד פרטים יהיו עידכונים:) ההופעות יתחילו בזמן מכיוון שזה אמצע שבוע ושלא יווצרו בעיות של הגעה ודברים בסגנון... אני מרשה לעצמי להיות פתוח איתכם כי למי אם לא לכם שתי ההופעות שציינתי יהיו מאוד חשובות בנוגע להמשך הדרך, יהיו בקהל אנשים שיכולים להשפיע על עתיד האלבום (אם אם מבינים למה אני מתכוון) ואני אצטרך אתכם במיטבכם, אתם נותנים לי את הכח ואת המוטיבציה, אתם גורמים לי להתרגש ודרך זה לרגש גם כן והופעות איתכם זה דבר קסום וחוויה בלתי נשכחת לי וללהקה. אני מספר לכם את זה כי אני יודע שאתם האנשים שמאמינים בי ובמוסיקה שלי ואתם עוברים איתי דרך נפלאה, קשה והאורך שלה ישתלם. אני מבטיח. אתם מגשימים איתי את החלום אוהב באמת נועם

../images/Emo23.gif

תמיד אחרי הודעות שלך אין לי מה להגיב ולוקח לי הרבה זמן לחשוב על מילים. התרגשתי כל כך לקרוא את ההודעה שלך, אני מרגישה שכל העניינים ממש מתקרבים וזה עושה כל כך טוב לחשוב על זה.. מחכה כבר לקפה ביאליק ולבארבי ונהייה במיטבינו.. רק שיגיע כבר
.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif../images/Emo45.gifגם לי לוקח זמן..חח

נועם מתוק

אין עלייך....., עשית לי את הבוקר, את היום, את השבוע, את החודש....... המון המון בהצלחה... מבטיחה לבוא לבארבי (ואולי גם לקפה ביאליק) הכי מגיע לך אוהבת
דנוש =]

XxXSynergitXxX

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo13.gif.

התרגשתי לראות שוב שאתה כאן. איזה חיוך נהיה לי... מסכימה עם שיר שזה מתקרב, וזה בהחלט עושה הרגשה טובה כזאת בלב.

ואיי נועם:)

אני כ'כ מתרגשת לשמוע אותך מדבר ככה.. וכ'כ מתרגשת בשבילך תהיה בטוח שהקהל שלך ייצג אותך בכבוד בהופעות:) שיהיה המון בהצלחה.. לא יכולה לחכות כבר.. 3>

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

אני שמחה שזה מתקדם וזה הולך לקרות סוף סוף=) מקווה להיות בהופעות (או לפחות באחת מהן..). המון הצלחה!

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifמאמינה בך.. אתה מוכשר!

אנחנו נביע תמיכה כמו כל פעם (נועם גיליתי שההופעה הראשונה שראיתי אותך הייתה בתאריך 13.3.07 ז"א חוגגים איזה שנה וחצי!! זה המון!) אני בטוחה שתראה אותי.. אשתדל לפחות. אתה מדהים אל תיתן לאפ אחד לערער לך את הביטחון והאמונה בעצמך! אוהבת אותך!

נועם

הארת לי את היום אפשר להגיד. אני מגיעה לשתי ההופעות החשובות האלה כמובן, מיותר להגיד שאני אעשה כל מה שצריך... אני תמידתמיד פה, מאמינה בך!

בר דותן

New member
לא יודע מה להגיד רק

שהמילים שלך נורא חמות וכאלה .. אתה יודע .. ו.. ניתראה בבארבי .. ו... בקשר לחלום שלך .. .. זה לא רק החלום שלך .. זה הכישרון שלך .. אתה אמן מיוחד.. יש לך כישרון ואישיות שאין להרבה אמנים .. בהצלחה =]

המחצללת

New member
יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד... ../images/Emo23.gif

קראתי את זה עוד מהבוקר, דרך הפלאפון, אבל לא כל כך נוח להגיב משם... מיותר לציין, שנורא שמחתי לראות שכתבת, וכל כך התרגשתי לקרוא את זה. אופטימיות זה חשוב, ואני מחכה כבר בקוצר רוח לדיסק, מקווה שכל השיחות והפגישות יהיו רק לטובה ויצאו מהן דברים חיוביים... ואני עוד יותר מקווה להגיע להופעות, אם זה מסתדר, אני שם.
אל תפסיק לחלום לעולם, ותמיד תזכור שרק החולמים מגשימים.
וואי כייף לקרוא את זה, תודה לך על הכל. לילה קסום לך ולכולכם, ספיר

למעלה