פורום הפרעות אכילה תמיכת הורים

• פותח הנושא rolan
  • פורסם בתאריך

rolan

New member
פורום הפרעות אכילה תמיכת הורים

הוקם לפני כמעט שנה, לתמיכה בהורים שילדיהם חלו בהפרעות אכילה למיניהם. יזמתי את הקמתו למען ההורים וילדיהם, זאת בעקבות הקושי שאנחנו עברנו כאשר חלתה בתי. עם כל הרצון הטוב שהיה ויש בי לעזור, לצערי נכנסו לכאן מעט מדי הורים והפורום מדשדש ולא מצליח להגיע לרמה בה ניתן לקיים פורום. בעיצה אחת עם מנהלת האשכול שלנו הוחלט לסגור את הפורום בתוך מספר ימים. אני נפרדת כאן מכם בצער רב, ומבקשת בכל לשון של בקשה: כל מי שמכיר/ה אנשים הזקוקים לעזרתי שיפנה אלי, אשמח לעזור לכל המעוניין בכל שעה משעות היממה בכל יום. תהיו חזקים תאמינו בדרך תנצחו!!! אוהבת

sunny lady

New member
../images/Emo24.gif

רולן יקירה וכל חברי הפורום הנהדר הזה! היה לי הכבוד והזכות להיות חלק מהפורום הכל כך חשוב הזה. רולן אהובה, תודה לך על טוב הלב השופע וחסר הגבולות ועל היוזמה הנהדרת. וכל חברי הפורום היקרים, תודה לכם, על המודעות, הרצון הטוב והתמיכה ההדדית הכל כך יפה שהפגנתם פה במשך תקופת פעילות הפורום. אני נשארת פנויה וזמינה לכל מי שזקוק לי - אפשר לשלוח לי מסר אישי. ואולי בקרוב נחזור ובגדול (?!)
תודה לכולכם. המשיכו בעבודה הטובה. גם אם אנחנו לא כאן תמיד "פיסית" - אנחנו קבוצת תמיכה רוחנית תמיד. תשאבו אנרגיות וכוחות מהידיעה שאפשר להצליח ושכולנו פה ההוכחה הקיימת לכך שאמונה ואהבה ותמיכה מראות את הדרך וגם סוללות אותה. אוהבת

רולן../images/Emo20.gif

אמנם לא כתבתי בפורום אבל עקבתי אחריו בקריאה. טוב ליבך והרצון שלך לעזור הפכו אותו למקום חשוב ונעים. כל הכבוד על התרומה וההשקעה. את מקסימה.

oehhe

New member
מוסיף oehhe ואומר

את מה שאני חושב על רולן לא כאן המקום לפרט, פשוט חבל לי שהפרדס יסמיק. מאוד היה משמח אותי שיסגר הפורום הזה יחד עם כל המוסדות לטיפול בנערות אנורקטיות כל זה מטעמי חוסר בפרנסה. הצרה שמצב שכזה הוא אוטופי לחלוטין, ההפך הוא הנכון, הבנות הזקוקות לטיפול רק מתרבות, אני מניח שלכל אחת יש זוג הורים (לחלקן שני זוגות, לחלקן רק הורה אחד) וגם השימוש ברשת הולך ונעשה נפוץ לאור כל אלה, נשגב מבינתי (הדלוחה משהו) היכן הם אותם הורים... יש כאן מקרה קלאסי של פרה (שוקולד) שיש לה כל כך הרבה מה להניק ועגל אין... אני מציע את עצמי לענות במסרים אישיים אם רק חושב אחד ההורים שעדיף לו לשוחח עם גבר (כתוב לי בתעודת זהות, נשבע) יללה ביי oehhe A lefthanded octopus

Ofir 02

New member
קפצתי להגיד תודה ../images/Emo141.gif

בתור אחת שכן נעזרה בך ויודעת עד כמה את כנה בנכונות שלך לעזור ולסייע בכל שעה... תודה רבה רולן על כל החיזוקים ועל המילים
מצטערת כל כך שהפורום נסגר למרות שאת ההורים שלי עוד לא הצלחתי לכוון לכאן, איפושהו בראש הייתה לי כוונה כזאת שלא הצלחתי להוציא לפועל וכואב לגלות שכבר מאוחר לזה. מאחלת לך הרבה כוחות במאבק האישי שלך ושוב תודה לך

למעלה