פורום הכי מטומתם בתפוז.... כנסו

taik26fr

New member
פורום הכי מטומתם בתפוז.... כנסו

מי שמצליח להבין משהו אני מחזיק ממנו.. פאקצות http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1438

kobi x2

New member
../images/Emo6.gifחחחח לא הבנתי כלום בגרוש!

זה נראה לי סינית

ITAYt1

New member
אפשר תרגום?

&!ם ק!7א*ם ל* 0פ*7 אJ* בת 16 !nצ* מJתJ*ה !*W ל* חד7 סוווווווווווווווווווווווווווווו N!ש*************** Nלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא תN!נ!ת N!ש*!תתתתת Wל הלהקה ה<***************************** N!ש****************ת 2ע!לםםםם ה+ה!ד+ם הם ל**ק ס!!!!!!!!!!! ש!!*ם !א9*ל! ט*ט* jגעה ל* ב*ד ו<2ר ח!דW לא הת7ח3ת* <א*ל! הלו! ט*ט* נגעעעהההה ב*** אJ* סווווווווו Nא!Wרתתתת!1!!1 אז ק2ל! א!ת* *9ה לח2!7ה הN!ש* N!שלמת Wלכםםםםםםםםם ל**ק הלוווו וק2ל! תN!נה מ!ש*ת Wל ט*ט* הכ!ס*ת!!!!1111 ה*א כזאת ש!!ההההה

Gev Rosenthal

New member
קבל: ../images/Emo6.gif

לום קוראים לי ספיר אני בת 16 וחצי מנתניה ויש לי חדר סוווווווווווווווווווווווווווווו מושייייייייייייייי מלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא תמונות מושיותתתתת של הלהקה הכייייייייייייייייייייייייייייי מושיייייייייייייייית בעולםםםם היהודים הם לייק סווווווווווו שווים וא9ילו טיטי נגעה לי ביד וכבר חודש לא התרחצ‏תי כאילו הלוו טיטי נגעעעהההה בייי אני סווווווווו מאוWרתתתתו1וו1 אז קבלו אותי י9ה לחבורה המושי מושלמת שלכםםםםםםםםם לייק הלוווו וקבלו תמונה מושית של טיטי הכוסיתוווו1111 היא כזאת שווההההה ------- יש לי שיטה לתרגם ת'דבר הזה..

M1אור

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifאיזו קונטרה לשיקשוקי

למעלה