פורום אול טיים לואו היקר!

StayAwake

New member
פורום אול טיים לואו היקר!../images/Emo112.gif

ביום חמישי שעבר הפורום חגג שנה (ואני לא הייתי בארץ בשביל לציין את זה וכנראה שאף אחת אחרת לא זכרה
). לפני שנה בדיוק היו בפורום כבר מעל ל1000 תגובות. אני לא אתפלא אם החודש יהיו פחות מ100 תגובות! זוכרות איך הפורום היה פעיל? היה כיף להיכנס אליו, היה כיף לענות לאנשים, היה כיף לשתף עם כולם. הפכנו להיות פורום יבש שאפילו כשמנסים להפעיל אותו, לא מצליחים. אני יודעת שזה קורה כמעט לכל פורום, בעיקר לפורומים שהם פורומי מוזיקה אבל כרגע יש 3 חברים קבועים (אני מדברת על אלה שמגיבים להכל), ואחת מהן היא אני. יש לנו מלא פינות ולכל פינה יש מנהלת אבל משום מה, שום פינה לא נפתחת! אני עושה הכל כדי לפתוח את כל הפינות אבל זה פשוט קשה לעשות את זה לבד (שלא נדבר על זה שאף אחד לא מגיב עליהן בסוף
). בקיצור, ההודעה הזאת נכתבה כדי לגרום לכן לעזור לי להחזיר את הפורום למה שהיה. אין טעם לפרסם ולקרוא לאנשים חדשים כשלא יהיה להם על מה לדבר, איפה, ומה לכתוב. זה יהיה סתם בזבוז. אם יש לכן תמונה חדשה, ראיון, סרטון מצחיק או שסתם בא לכן לדבר על משהו, תפתחו שרשור! אל תבזבזו זמן על השרשור של זה, בשביל זה אני פה! בקיצור, מקווה שיהיה טוב יותר ושיהיה לכן שבוע מעולה!
תשרשרו
אם קראתן כדי שאני אדע שאני לא מדברת לעצמי

dafnashz

New member
../images/Emo45.gif

אני באמת מנסה להיות כאן כמה שיותר, פשוט יש לי חופש עמוס מאוד.... :S

alltimeliron

New member
../images/Emo45.gif

אני מסכימה עמך. לצערי, לא ממש ידעתי שהפורום כבר קיים שנה :O ואני מודה שאני עצלנית בכל שקשור ללהגיב לפינות וכדומה. ויש לי חוסר יצירתיות |סנוב| אבל אני רוצה שהפורום ימשיך להיות פעיל ושיהיה לנו כיף פה

PnutButterNinja

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo135.gif

הייתי חייבת להוסיף את הגלידה XD היא הייתה מגניבה *-*

למעלה