פוסיקט VS ספייס+סאם סאפרו VS דיוד ג'ורדון

dor307

New member
פוסיקט VS ספייס+סאם סאפרו VS דיוד ג'ורדון

כרמית כאמור עזבה את PCD,וזה עוד מכנה משותף שלה עם ג'ירי אליווהל (חוץ מצבע השער כמובן). בגלל שלספייס גירלס יש הרבה יותר סינגלים,ההשוואות מחולקות לנושאים הסינגל הראשון: Wannabe VS Don't Cha הבאלדה: Tow Become One VS Stickwitu אני לא פה בשביל הסקס: Say You'll be there VS beep כוח נשי: Stop VS I Don't Need A Man השיר הכי זכור: viva For Ever VS Buttons הזמרת המובילה בסולו (נגיד שזה מלאני סי): When your gone VS Come To Me Going Dwon VS What Ever You Like Never Be The Same Again VS Baby Love I Turn To You VS Scream שיר הדאנס לזמרת שלא שרה: Out Of Your Mind VS Whit Lies אז זה היה רק זמן עד שיהיה חיקוי למיקה,בהתחלה היה דיוויד ג'ורדון ועכשיו מגיעה סאפ סאפירו (שPJ כבר התלהב ממנו ממזמן) שגם בטח יגיע לטופ 5 הבירטי (A LIST ברדיו 1) Sun Goes Down VS Black And Gold

ואו../images/Emo118.gif

אני רק עכשיו קולט את הקשר הזה בין הספייס לפוסיקאט
.. והשיר הזה בהחלט שיר שיאהבו הבריטים
.. זה מה שהם מחפשים

עונה

הסינגל הראשון: Wannabe כמובן הבאלדה: Tow Become One אני לא פה בשביל הסקס: beep כוח נשי: I Don't Need A Man השיר הכי זכור: Buttons הזמרת המובילה בסולו (נגיד שזה מלאני סי): When your gone What Ever You Like Never Be The Same Again I Turn To You שיר הדאנס לזמרת שלא שרה: Whit Lies

shay08

New member
עונה

הסינגל הראשון: Wannabe VS Don't Cha ספייס גילרס הבאלדה: Tow Become One VS Stickwitu פוסיקאט אני לא פה בשביל הסקס: Say You'll be there VS beep פוסיקאט כוח נשי: Stop VS I Don't Need A Man פוסיקאט,אבל גם של הספייס גירלס מצויין השיר הכי זכור: viva For Ever VS Buttons פוסיקאט, של הספייס גילרס משעמם הזמרת המובילה בסולו (נגיד שזה מלאני סי): When your gone VS Come To Me ניקול!!!!!!! השיר פשוט להיט!!! Going Dwon VS What Ever You Like לא שמעתי Never Be The Same Again VS Baby Love ניקול I Turn To You VS Scream ניקול-טימבאלנד-קרי שיר הדאנס לזמרת שלא שרה: Out Of Your Mind VS Whit Lies אף אחד

dor307

New member
שלי ../images/Emo27.gif

הסינגל הראשון: Wannabe VS Don't Cha-פוסיקט דולז הבאלדה: Tow Become One VS Stickwitu-פוסיקטדולז אני לא פה בשביל הסקס: Say You'll be there VS beep-ספייס כוח נשי: Stop VS I Don't Need A Man-ספייס השיר הכי זכור: viva For Ever VS Buttons-ספייס הזמרת המובילה בסולו (נגיד שזה מלאני סי): When your gone VS Come To Me-ספייס Going Dwon VS What Ever You Like-פוסיקט Never Be The Same Again VS Baby Love-ספייס I Turn To You VS Scream-ספייס שיר הדאנס לזמרת שלא שרה: Out Of Your Mind VS Whit Lies-פוסיקט וחבל שהקישור של דיוודי גו'רדון לא עבד.בלכ מקרה הקול שלי הולך לסאם,גי הדיוויד הזה מפחיד אותי

Drowned World

New member
אין מקום להשוואה בכלל...

הספייס גירלז שייכות לתקופה אחרת והפוסיקט דולז שייכות לתקופה אחרת אחד ההבדלים בעייני בין הדולס לספייס זה שבספייס גירלס כולן היו מעורבת בעשייה בכתיבה וביצוע השירים מה שבדולס הייתה אחת ששרה כל השאר "רוקדות" לה מאחורה והנה נימוקים הסינגל הראשון: Wannabe VS Don't Cha= ברור שwannabe הסינגל הנמכר ביותר ללהקת בנות אי פעם ! שיר שעשה היסטוריה הבאלדה: Tow Become One VS Stickwitu= לא שמעתי את השיר של הדולס אבל בהחלט טו ביקאם וואן הפך להיות להיט בימיו אני לא פה בשביל הסקס: Say You'll be there VS beep= ברורר שסי יול בי דר אם לא השיר אז הקליפ המהמם ! כוח נשי: Stop VS I Don't Need A Man= אין לי דעה, לא מכיר את השיר של הדולס ולא מתלהב יותר מידיי מסטופ השיר הכי זכור: viva For Ever VS Buttons= אעעע מה אתה רציני?! Viva Forever Ans Ever ! הזמרת המובילה בסולו (נגיד שזה מלאני סי): When your gone VS Come To Me= לא מת על השיר הזה Going Dwon VS What Ever You Like= גם על זה לא Never Be The Same Again VS Baby Love= להיט היסטרי אחד היפים מבחינת לירקה I Turn To You VS Scream= - אי טרן טו יו שיר המועדונים המושלם שיר הדאנס לזמרת שלא שרה: Out Of Your Mind VS Whit Lies= חחח מהזה לא זה ולא זה

ofirshai

New member
../images/Emo152.gif יאללה

Wannabe VS Don't Cha אף אחד, שניהם מציקים ברמות Tow Become One VS Stickwitu כנ"ל Say You'll be there VS beep בזמנו אהבתי את הקונספט של ביפ, אז נלך על הPCD Stop VS I Don't Need A Man של הPCD גרוע ואת של הספייס אני לא מכיר viva For Ever VS Buttons באטנס, מצאתי את עצמי מזמזם אותו כמה פעמים הזמרת המובילה בסולו (נגיד שזה מלאני סי): לא מכיר את הסולו של מאלני סי ואת הסולו של ניקול אני ממש לא אוהב, כך שאף אחת... שיר הדאנס לזמרת שלא שרה: Out Of Your Mind VS Whit Lies לא מכיר אותם...

Dana Mi

New member
חבל לפרט

כי בכל הקטגוריות הספייס גירלז לוקחות.. אני לא מבינה את ההשוואה. וגם - דיוויד ג'ורדן!!!! אחלה שיר.

למעלה