פוסט קורונה

• פותח הנושא Zadig
  • פורסם בתאריך

Zadig

Well-known member
מודה שלא התרגשתי מהקורונה וסיפורי העם והמנהיג כמובן.
אבל כאזרח צייתן וכנרתע ממגע עם מי שלא בחרתי,
ישבתי כל הזמן בבית, כמו כל עמישראל.
ויתרתי על כל התענוגות, פגשתי רק משפחה,
ועוד איזה שכן שמתעקש לדבר איתי,
ועכשיו שהכל מותר ואפשר לחזור אל בית המרזח - אני בטראומה;
כל יום השבוע תכננתי בערב ללכת לשם,
וכשמגיעה השעה 17:00 אני מתחיל להמציא תירוצים,
ובסוף מוותר בגלל אילוצים.
וכמו שאני מכיר את יתר הלוגמים שם,
הם ודאי כבר מנו אותי ברשימת הבר מינן;
"דוקא היה אחלה בחור"...

עיצות ?

אבח"י

Well-known member
איזה מיץ בדיוק?
כי יש מיץ תעשייתי - שאסור ממש, יש מיץ טבעי אבל בלי ה- PULP שזה גם בזבוז של משאב טבעי. ;-)

צליליתה1

Well-known member
"דוקא היה אחלה בחור"...

עיצות ?

חולקת על דברי ידידי המלומד, לעניות דעתי הלגמרי לא קובעת אנחנו עדיין רחוקים מהפוסט, נמצאים בעיצומה של הטראומה.
אף אחד עוד לא יודע איך ה@#$%^₪ הזה מתנהג, ומה יקרה בהמשך, ואילו מוטציות יצמחו לנו ומה תהיה היעילות של החיסונים לאורך זמן.
שלא לדבר על פגיעות נפשיות, כמו, ילדים שלא הלכו לבית ספר שנה.אני לא מדברת על ה״פיגור״ בחומר, אלא על ההיבט הנפשי, חוסר סדר יום, חוסר מטרה, חרדות ובידוד ובטח ברגעים אלה ממש פסיכולוגים יושבים וכותבים מאמרים על פגיעות נוספות. שלא לדבר על קבוצות יותר חלשות (זקנים, נכים ועוד) וגם הלגמרי חזקות (נגיד אני).

גם אני, כמו שתארת, סובלת מכנראה אגורפוביה, ברמות כאלה ואחרות.
הייתי כמה פעמים בקולנוע, קולנוע מסוג סינימטק. לא היה לי כיף. גם כי הסרטים לא היו מאוד לטעמי, גם מהאי רצון לצאת.
כשמישהו בקצה האולם השתעל שיעול גדול כזה, כמעט חטפתי התקף לב.
כל מה שאני רוצה זה להתכרבל בשמיכי ותעזבו אותי באמא שלכם.

Zadig

Well-known member
חולקת על דברי ידידי המלומד, לעניות דעתי הלגמרי לא קובעת אנחנו עדיין רחוקים מהפוסט, נמצאים בעיצומה של הטראומה.
אף אחד עוד לא יודע איך ה@#$%^₪ הזה מתנהג, ומה יקרה בהמשך, ואילו מוטציות יצמחו לנו ומה תהיה היעילות של החיסונים לאורך זמן.
שלא לדבר על פגיעות נפשיות, כמו, ילדים שלא הלכו לבית ספר שנה.אני לא מדברת על ה״פיגור״ בחומר, אלא על ההיבט הנפשי, חוסר סדר יום, חוסר מטרה, חרדות ובידוד ובטח ברגעים אלה ממש פסיכולוגים יושבים וכותבים מאמרים על פגיעות נוספות. שלא לדבר על קבוצות יותר חלשות (זקנים, נכים ועוד) וגם הלגמרי חזקות (נגיד אני).

גם אני, כמו שתארת, סובלת מכנראה אגורפוביה, ברמות כאלה ואחרות.
הייתי כמה פעמים בקולנוע, קולנוע מסוג סינימטק. לא היה לי כיף. גם כי הסרטים לא היו מאוד לטעמי, גם מהאי רצון לצאת.
כשמישהו בקצה האולם השתעל שיעול גדול כזה, כמעט חטפתי התקף לב.
כל מה שאני רוצה זה להתכרבל בשמיכי ותעזבו אותי באמא שלכם.
דברתי כהרגלי על חוויתי האישית, אבל אם להסתכל סביבי, מזהה שיש אנשים בשלבים שונים של טראומה שמתבטאת בצורות שונות (כמו איזה שכן מוטרף שמצא טירוף חדש להשמיע לשכונה שירי מחתרות בקולי קולות והוא בלווי. שכנים אחרים בטראומה, זוג צעיר, שעשו חישוב, ועכשיו היא בהריון, כנראה כדי לשמור על מקום העבודה. ואחרון שאציין הוא מובטל עתיק שכל ימיו עסוק בלשתות קפה קצר בקיוסק השכונתי ומכריח את כולם להיות חברים שלו אז, הוא מצא עבודה סוף סוף (טראומה), ועכשיו הוא פקח תנועה של פועלי תעלת הביוב המתחדשת באיזור...).
לא הייתי מקל ראש בניצני האגרופוביה שאת מתארת - תלחמי ! כי נורא קל להבלע בחוסר ריגושים...

נערך לאחרונה ב:

צליליתה1

Well-known member
"דוקא היה אחלה בחור"...

עיצות ?
אצלכם מתחילים לשתות ב 1700?
אותי לימדו בבית שלא שותים אלכהול לפני שקיעת השמש.
לא שאני לא חורגת, כי אני כן, אבל אשמח לקבל חיזוק לשתיה באור יום.

Zadig

Well-known member
אצלכם מתחילים לשתות ב 1700?
אותי לימדו בבית שלא שותים אלכהול לפני שקיעת השמש.
לא שאני לא חורגת, כי אני כן, אבל אשמח לקבל חיזוק לשתיה באור יום.
לא. ב17:00 מתחילה אצלי הפוליטיקה לגבי המשך הערב :)

קלייטון.ש

Well-known member
אני מעל קברי רוצה שיספרו רק בגנותי. לא רוצה שיגידו עלי שהייתי אחלה. וגם אמרתי את זה לאשתי. "תשמיצי אותי בלי בושה" אני אומר לה.
זה באותן שיחות בהן אני אומר לה שאחרי שאתפגר לה שתזרוק את נבלתי ביער, למאכל החזירים. מספר לה באיזו מהירות הם מחסלים פגרים אחרים ביער.
היא ממש אוהבת את השיחות האלה.
אף פעם לא שואלת מה אם היא תמות קודם. היא פולניה, יודעת שבטוח תחיה אחרי.

אבח"י

Well-known member
אני מעל קברי רוצה שיספרו רק בגנותי. לא רוצה שיגידו עלי שהייתי אחלה. וגם אמרתי את זה לאשתי. "תשמיצי אותי בלי בושה" אני אומר לה.
זה באותן שיחות בהן אני אומר לה שאחרי שאתפגר לה שתזרוק את נבלתי ביער, למאכל החזירים. מספר לה באיזו מהירות הם מחסלים פגרים אחרים ביער.
אני מבקש תמיד, להטיס אותי למקום הקבורה של הפרסים בהודו, שם זורקים את הגוויות לנשרים. כך אינני מזהם את האוויר בעקבות שריפה של הגופה.

Zadig

Well-known member
אני מבקש תמיד, להטיס אותי למקום הקבורה של הפרסים בהודו, שם זורקים את הגוויות לנשרים. כך אינני מזהם את האוויר בעקבות שריפה של הגופה.
המלצה על אחד המדהימים

סופהו 1

Well-known member
מה זה מבקש? כתבת? חתמת בנוכחות עדים? השארת כסף?

Zadig

Well-known member
כנראה שיש לך נשמה של טרובדור זקן !

סופהו 1

Well-known member
כעת ראיתי הודעה שבעלה של מלכת אנגליה נפטר. מעניין מה יגידו על קברו

Zadig

Well-known member
די בטוחה שלא יצטטו את מוהר ויגידו "הוא היה נער חמד, הוא היה מתלתל, הוא היה משחק כדורגל וסל".
אני תמיד דמיינתי אותו (אם להרגיש קרוב) עם שיער גולש :) במקום כדורגל בטח היה מכור לקריקט או פולו סוסים - האריסטוקרטי מבניהם...

למעלה