פוסט דוקטורט בנושא חתולים

פוסט דוקטורט בנושא חתולים ../images/Emo54.gif

ובכן, ידוע לכל כי חתולים יכולים להופיע ב-2 מצבי צבירה : 1) דרוסים על הכביש 2) בצלחת או בפיתה מחקר חדש גילה כי חתולים יכולים להתקיים לזמן קצר גם במצב צבירה נוסף - "מצב צבירה גולמי". מצב זה טרם נחקר לעומקו אך הסימנים מעידים כי בשלב זה החתול הינו יצור חי|סדגש ויש לו יכולת תנועה עצמאית (עפ"י רוב לכיוון מכוניות נוסעות, בעקבות עכברים או נגד כיוון הריצה של כלבים - שוב בעיקר לכיוון הכביש). המחקר מוסיף ומגלה כי טעמו של החתול גם במצב הצבירה החדש הינו זהה לטעם המוכר לכולנו ממצב 2. >ד"ר צושי, עורך המגזין Shuarma Review ודורס חתולים חובב<

פוסט דוקטורט בנושא חתולים ../images/Emo54.gif

ובכן, ידוע לכל כי חתולים יכולים להופיע ב-2 מצבי צבירה : 1) דרוסים על הכביש 2) בצלחת או בפיתה מחקר חדש גילה כי חתולים יכולים להתקיים לזמן קצר גם במצב צבירה נוסף - "מצב צבירה גולמי". מצב זה טרם נחקר לעומקו אך הסימנים מעידים כי בשלב זה החתול הינו יצור חי ויש לו יכולת תנועה עצמאית (עפ"י רוב לכיוון מכוניות נוסעות, בעקבות עכברים או נגד כיוון הריצה של כלבים - שוב בעיקר לכיוון הכביש). המחקר מוסיף ומגלה כי טעמו של החתול גם במצב הצבירה החדש הינו זהה לטעם המוכר לכולנו ממצב 2. >ד"ר צושי, עורך המגזין Shuarma Review ודורס חתולים חובב<

אופטי, יש לך עבודה !

תהפוך את ההודעה השניה (המתוקנת) להודעה נפרדת ותעיף לי את ההודעה הראשונה מהעיניים כמה שיותר מהר. כשתסיים תתייצב אצלי ותדווח איך היה. >צושי שמשתמש בעכבר אופטי כדי לכתוב מאמרים על חתולים<

אני לא כל-כך יכול.

מה שאני מציע שתעשה זה תכתוב את ההודעה השנייה כהודעה ראשונה ואני אסיר את כל השרשור הזה. טוף?

אני אתעלם מהעובדה......

שאדון צושי מכיר בטעמו של החתול (מכל סוג של מצב צבירה), ואחזק את ידיו מכיוון שהוא מסרב להתייאש.... ככה זה בשנות ה-2000 (ו - 2) - אנשים לא מתייאשים!

למעלה