פונטציאל זוגי

מילכה 89

New member
פונטציאל זוגי

שלום שמי מילכה ואני מעונינת לקבל עזרה בפרוש פריסה קלטית בנושא זוגיות. אני גרושה + 1 . מזה כחצי שנה אני נמצאת בקשר זוגי , שנפגע לאחרונה ע"י ריב . מזה כשבוע לא דיברנו האחד עם השניה. הייתי מעונינת בפתרון שיכול לנתב אותי למציאת התשובה לשאלה מה הפוטנציאל הזוגי שלנו. להלן הקלפים פריסת צלב קלטית 10 קלפים כאשר הקלף ה - 8 מיוצג ע"י בן זוגי. 1 - מה עוזר או בעד - שבעה מטבעות. 2 - מה חוסם או נגד - שוטה. 3 - שיעור רוחני לשואל בהווה - שבעה גביעים. 4 - בונוס לשואל אם ילמד את השיעור הרוחני - ירח. 5 - עבר קרוב כארבעה חודשים - אוהבים . 6 - עתיד קרוב כארבעה חודשים - 10 מטות. 7 - דימוי וזווית אישית - נער הגביעים. 8 - זווית הראייה של החברה - מלכת המטבעות. 9 - רוצה אבל פוחד - שמונה מטבעות. 10 - סכום יכולת כיוון הרוח - שבעה מטות.

מילכה 89

New member
פוטנציאל זוגי

רציתי לציין את נוסח השאלה כפי שנעשתה בפריסה הקלטית 10 קלפים "מה הפוטנציאל הזוגי שלי ושל x בחצי שנה הקרובה". אשמח לקבל תגובה בהקדם. אני חשה באנרגיות לא טובות ש"יושבות" עלי וברצוני לברר כיצד להמשיך ולפעול בהמשך . תודה ושפע של אור מילכה.

צ ל י ל 8

New member
ערב טוב מילכה ../images/Emo29.gif

מצטערת, אך אני עייפה מדיי לקלטית.... אשמח לעזור לך מחר, אם מישהו אחר לא יענה לך

batgalim

New member
ערב טוב מילכה ../images/Emo140.gif

1 - מה עוזר או בעד - שבעה מטבעות. 2 - מה חוסם או נגד - שוטה. 3 - שיעור רוחני לשואל בהווה - שבעה גביעים. 4 - בונוס לשואל אם ילמד את השיעור הרוחני - ירח. 5 - עבר קרוב כארבעה חודשים - אוהבים . 6 - עתיד קרוב כארבעה חודשים - 10 מטות. 7 - דימוי וזווית אישית - נער הגביעים. 8 - זווית הראייה של החברה - מלכת המטבעות. 9 - רוצה אבל פוחד - שמונה מטבעות. 10 - סכום יכולת כיוון הרוח - שבעה מטות. נראה שאת הולכת שבי אחרי אדם שיתכן ולא ראוי לאהבתך, פסק הזמן הזה הוא לטובתך.... היית אופטימית מידי והאמנת להבטחות שלא יכולות היו להתקיים. במידה ותמשיכי להמתין לו תכנסי לדכאונות ולמצבי רוח קדורניים. נראה שאת מאד רוצה להיות סבלנית איתו ולהמתין עד אשר הזמן יהיה כשר עבורו להיות איתך ולתת לך את מה שאת רוצה מהקשר, אך זה קשה לך, ואת חוששת שלא תעמדי בזה. המריבה שהיתה ביניכם יתכן והוציאה קוצים חדים משניכם. מילכה יקרה, מלכת המטבעות המייצגת את בן זוגך מראה כי חשובה לו מאד המסגרת... האם הוא נשוי? את מאוהבת ונוהגת כנערה צעירה ולא חושבת בהגיון, אך קלף העתיד (10 מטות) יחד עם 7 מטות בפוטנציאל מראה על התפכחותך מהאשליה, על מצב בו תמצאי את עצמך בעמדת התגוננות וחוסר יכולת להתמודד עם המצב העכשוי. ההמלצה הכי נכונה על פי פריסה זו - היא לקחת את פסק הזמן הזה לעצמך, לעשות חושבים, אולי אף להתייעץ עם חברים קרובים המכירים את שניכם. שלושה קלפים בעלי הספרה 7 יתכן ומרמזים על חוסר תקשורת ביניכם, חוסר הבנה בסיסית של הדברים שאת רוצה והוא מעדיף שלא להבין... אני לא רואה כאן אפשרות של ניתוק סופי או להבדיל - חזרה לקשר, יתכן ותדברו בהמשך ואף תשובו להיות יחד, אבל את חייבת להתעורר ולראות מי עומד מולך, אם טוב לך ככה, את יכולה להמשיך באותה דרך של הבטחות שוא, אך במידה ותחליטי שחשובים לך יותר החיים שלך ואיך הם ייראו בהמשך - את חייבת לעמוד על שלך ולא להמשיך בקשר אשר אינו יכול לספק לך את כל המרכיבים שיגרמו לך לאושר ואהבה אמיתית... מאחלת לך כל טוב

למעלה