פומיקית בבקשה תקראי את זה

פומיקית בבקשה תקראי את זה ../images/Emo18.gif

בבקשה אני צריך לדבר איתך עם יש לך ICQ אז צרי קשר איתי 46339505 זה בנוגע למה שכתבת בפורום השני! אני רק רוצה לדבר בסדר? שלך איש הלילה

כי אני רוצה לדבר איתך!

אני רוצה לדעת למה אמרת תדברים הללו על ידידות שלי ולמה לא אמרת את זה עלי למשל! בבקשה ממך אני לא בא לתקוף אותך רק להבין אותך!

פומיקית

New member
לא הגבתי על התמונות שלך...

בגלל שיש לך מנהג מוזר לדחוף את התמונה שלך לכל הודעה שאתה רושם... אז, את התמונה שלך כבר ראיתי ולא טרחתי בכלל לראות אותה, ולכן גם לא הגבתי...

?!!??!

איזה מנהג?! תראי לי דברםי שעשתי את זה?! את סתם מוציאה לי שם רע! ואני לא אוהב את זה! ואת עם כל הכבוד גרמת למיכל ולכל השאר בפורום עצבים!! את ילדה מגעילה למה להגיד להן שהן מכוערות אה? הן לא מכועורת! נ.ב הכיעור בא מבפנים! אז את שיא הכיעור! חשבתי שאני יוכל להבין למה את כזתא אבל כנראה שטעיתי... נ.ב תראי תתמונה ותרדי עלי חופשי זה לא מזיז לי בכלללל! את זאת שמגעילה

מה!! ../images/Emo2.gif פגעתי לך בציפור הנפש!

לאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!
שפל שכמוני איך יכולתי לפגוע בחייה מסכנה שכזאתי!..... מספיק היא סובלת שהיא אצלך בגוף...

פומיקית

New member
וווואאאייי

ענן שחור עומד מעל ראשי... ממש נפגעתי... חמוד, אתה יכול להמשיך

אני לא ימשיך זה בסדר

אני יודע מתי טוב להפסיק וברור לי שכל שאר ההודעות אחרי זה היו חסרות טעם.... שלך תומר איש הלילה
נ.ב את סתם מפסידה אנשים טובים לשיחה וחבל...

הדרומית

New member
מי פגע בי???

ומי השאיר אותי בעצבים... שאני אבין????? פומיקית לא פגעה בי נשמה שלי... ותודה על הדאגה עזוב אותה.. לא צריך להתייחס לכל "ביקורת" שנותנים לך.

למעלה