פולצסטית אחרי בזבוז שנים עם חאפרים!

פולצסטית אחרי בזבוז שנים עם חאפרים!

סורי על האריכות..החלטתי לשתף.. בקטנות.. כך יהיה לי יותר קל לעדכן בהמשך גם
תודה לפורום המתוק והמעשיר הזה.. בתקווה כי להבא מסע החאפרים שעברתי יסתיים ואדע לבקש טיפול ובדיקות נכונים כפי שאני לומדת מכן פה
. עוד חודשיים כמעט אני אהיה בת 30
.. בעיותה אי סדר בווסת כבר התחילו סמוך אחרי שקיבלתי וסת ראשונה בגיל 15 (יחסית מאוחר)..מאז הרופאים תמיד ענו שזה קורה בגיל צעיר ועד גיל 20-21 זה יסתדר מאליו.. אז זה לא קרה..בגיל 20 הייתי אצל הגיניקולוגית הראשונה שלי..אחרי כמעט שנה בלי מחזור, והיא אמרה שלא יכולה לעשות לי בדיקה גיניקולוגית כי אני עוד בתולה (כן כן לא לקפוץ עליי ולקרוא לי בשמות חחח) אך נתנה לי כדורים להסדרת המחזור שהן לא גלולות למניעת הריון, משהו עם דימוי טסטסטרון אם אני זוכרת נכון.. לקחתי אותם כחצי שנה והפסקתי זה לא פתר את הבעייה, לקחתי אותם עוד חצי שנה והפסקתי וזה לא עזר.. ואחרי זה נטשתי אתה עניין והסתפקתי בוסת שהגיעה מדי פעם איזה פעמיים שלוש בשנה.. כשהתחתנתי..לפני 5.5 שנים.. התחלתי עם גלולות, לא רצינו אז ילדים, ובצורה זו גם הוסת הסתדרה.. אבל שו הסתדרה..סתם עבודה בעיניים, אחרי שנתיים וחצי גלולות..הפסקתי אותם בכדי להיכנס להריון (מיותר לציין שכל סוגי הגלולות והכדוריםה אלו הפכו לי את הגוף..עליתי במשקל, מצבי רוח.. פסיביות ועייפות ומה לא..
).. מאז אני בלי גלולות.. וכמובן בלי הריון
. אז אני ובעלי חיים כבר בשנתיים האחרונות עם תקוות מלוות בדמעות לבייבי משלנו.. ולמזלי הרע..נפלתי על רופאים עצלנים, לא איכפתים שלא ידעו להוביל אותי קדימה עם כל הנסיונות והבדיקות וקביעת עובדות. אני בקופת חולים מכבי, כעת אני אצל הרופא הרביעי..שהיגעתי אליו באופן פרטי, והוא מקבל בכללית, אך פתאום הבנתי שעדיין יש רופאים כאלו מקצוענים מקסימים ואיכפתים, מגיע לו קרדיט, ד"ר פז מחיפה
. הוא גילה מלא פאקים שנעשו איתי עם הרופאים הקודמים, לרבות נטילת איקאקלומין חודש אחרי חודש שזה אסור ופוגע בשחלות ובביוץ.. לרבות אי מתן חומצה פולית, אי הפנייה לצילום רחם ובדיקות אחרות נחוצות.. ובכלל מריחת הזמן הבלתי מובנת הזו שגם אני בטח אשמה בה
.. אני ביום מחזור 39, מחכה לקבל וסת בכל יום.. בדיקות הריון הראו שלילי, אני גם לא בטוחה שבייצתי, אני חוזרת לרופא עוד שבועיים כביכול אחרי הוסת עם בדיקות מעבדה חדשות מקיפות, ועם צילום רחם שאעשה ישר אחרי הוסת.. כולי תקווה שזהו..שהגעתי למקום שידע להוביל אותי ולתת לי כוחות אחרי שכלכך שקעתי בדיכים קטנים.. חיבוק לכל מי ששרדה עד לסוף הארוך.. ומשהו חשוב מאוד שלא ציינתי, בשנה האחרונה, אני מקבלת וסת כל חודש כמעט, בלי שום התערבות רפואית, אך אני מקפידה כבר שנתיים על טיפולים משלימים שהם טיפולי "גרינברג" מדי שבוע, אצל מטפלת נפלאה בחיפה, שהצליחה להוביל אותי לנבכי נשמתי ולחולל לא מעט שינויים.. גם לה מגיע קרדיט
עינת סתמפו
ואני חולה עליה אגב
. אוטוטו בייבי..אמן לכולנו

ברוכה הבאה

הגעת למקום הנכון ועוד איך,הפורום הזה הוא חם וביתי מאוד.הבנות פה עוזרות ותומכות מאוד. נקווה לשמוע ממך על הודעת פסים.

אבל היא לא הלכה לשום מקום...

טוב יאללה אני לא אציק לך יותר עם הקטנוניות שלי... הבאה השבה מה זה משנה העיקר שהיא כאן ותכף תיהיה בהיריון קל ארוך בריא ומשעמם - אמן!

../images/Emo25.gif

לא יודעת אני לא ראיתי בשבוע ומשהו בפורום את השם שלה בכל מקרה יקירה שלי רק בגלל הקטנוניות שלך אני אוהבת אותך

שמחה שסוף סוף - משהו זז!!!

מקווה שעכשיו מזלך ישתנה לטובה ובמהרה תדווחי על פסים לתפארת שיצמחו לתינוק/ת מושלם/ת - א-מ-ן !

kukimukit

New member
באמת עברת את כל זה?

אני בשוק... העיקר שעכשיו את מקבלת מחזור באופן סדיר, בלי כל התערבות רפואית. מהי אותה שיטת גרינברג שדיברת עליה?

קונטי1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מאחלת לך הריון ולידה עם ילד/ה בריא מכל ה-

מזל טוב על מציאת הרופא הנכון

אבל אל תחמירי עם עצמך- את לא הראשונה ולא האחרונה שנופלת על רופאים אטומים ולא הכי מקצועיים. למצוא רופא נשים טוב זאת לא משימה פשוטה. הוא צריך להיות מקצועי, אכפתי, נחמד, ובעיקר- אחד שזוכר שלכל אחת גוף משלה שמתנהג בצורה שונה ולא תמיד בהתאם ל"כללים" הידועים. מאחלת לך שהאיחור הזה יהפוך להריון, ואם לא- אז במהרה בימנו. גם אני חסידה של שיטת גרינברג. לא מכירה את המטפלת שציינת אבל השיטה ככלל- בעיני זה שילוב נהדר של טיפול פיזי ונפשי (לפחות אצל המטפלת שלי יכולתי לשפוך את הלב).

גם אני במצדדים

את הרפואה המשלימה אחרי שגם לי זה פתר את בעיית הפוליציסטיות שאיתה הרופאים לא ניסו כלל להתמודד. וגם לי יש סיפורים דומים על חוסר תשומת לב של הרופאים. מה שטוב בזה הוא שהנסיון מחשל אותנו. וחזקים יותר נצליח להשיג את מטרותינו. שיהיה בהצלחה והקלטות מהירה

קרן אור7

New member
../images/Emo24.gif מאחלת לך שעכשיו את באמת

בידיים טובות ובמהרה תקלטי להריון. עצוב לשמוע על הרופאים הגרועים שהיית אצלהם אבל אני שמחה לשמוע שמצאת רופא שאת בוטחת בו ויודעת שהוא יכול לעזור לך.

avner_e

New member
הגיע תורי לקטר../images/Emo7.gif

אז זהו, למרות שעד עכשיו באמת שלא קיטרתי, הגיעה נקודת השבירה שלי. אני אי שם במקום לא ידוע בחודש השמיני לנסיונות. י"מ 23, ביוץ -טרם זוהה. חום השחר מתעתע, עולה ויורד ללא אבחנה, וכבר הסקתי שכנראה אין ביוץ החודש, ומי יודע אם יש לי מדי חודש. אבל זה לא הכי גרוע- אתמול, החברה הכי טובה שלי לקחה אותי לשירותים אצלה בבית והראתה לי 3 בדיקות שהפסים צועקים מהן החוצה! אתן מבינות? אני מנסה 8 חודשים, היא הפסיקה גלולות ועוד לא קיבלה מחזור ראשון!!! וזה בנוסף לעוד שתי חברות הכי טובות שלאחת יש ילד בן שבוע וחצי והשניה בחודש החמישי. ומה איתי?!?! גיסתי,גם היא בהריון (ועוד עם תאומים), וזאת אני שכל כך רציתי שהנכד הראשון של ההורים שלי יבוא ממני והתחלתי לנסות לפניה... ורק אצלי שום דבר לא זז. הבעלול מנסה להיות הכי בסדר שאפשר, ואבל טוען שאני "יותר מדי לחוצה", ובאמת שלא הייתי לחוצה עד אתמול כשגיליתי שגם החברה השלישית בהריון. אין לי כוחות יותר, ואין לי למי לבכות, רק חברה אחת מעודכנת בהכל, אבל איך היא יכולה להבין מה אני עוברת כשהיא נכנסה להריון בנסיון השני ויש לה היום תינוק מקסים?! מקווה שלא יאשתי אתכן יותר מדי, אני יודעת שזה לא עוזר לבכות, אבל אין לי כוח לעשות כרגע שום דבר אחר. תודה שהקשבתן(או יותר נכון קראתן...).

הפעם בן

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifחמודה

מאחלת לך מכל ה
שבקרוב מאוד תהיי בהריון
ושולחת לך המון

למעלה